Diskuze Podsedlové dečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Není zač. Já tam nakupuji a jsem spokojená. A v prodejně, kdyz tam občas zajedu,tak je ta paní hrozně milá. Sama má koně jako koníček, tak i dobře poradí.
Díky za rady. A kolik jste dala za tu dečku na míru? :-~ Já jsem nakonec objednala z toho obchoduhttp://www.profiequis.cz/ A zatim suepr. Dečky vypadají moc pěkně a kvalitně, tak snad i vydrží. Alespon vím, kde budu shánět zas až něco budu potřebovat.
Emush =) (09.03.2013 21:06:46) napsal: Ahoj :-) Já jsem na chlaďasku a pod její sedlo nemohla žádnou dečku sehnat, tak jsem nakonec přistoupila na šití na míru. A musím říct, že nelituju! :-)) Dečku máme z Konešití (http://www.konesiti.websnadno.cz/), jsem naprosto spokojená a i domluva byla rychlá.;-) A cena super-příznivá! :)) Aještě podotýkám: Ne všechny drahé dečky jsou kvalitní, někdy se bohužel platí jen za značku... :( A to je sice super být ve značkovém ale co s tím, když se to po dvou týdnech rozpadne... :-(
kveroonika (14.02.2013 11:20:08) napsal: Ahoj, s kterou dečkou máte nejlepší zkušenosti? Která dlouho vydrží? A máte nějaký obchod, který byste mohli doporučit pro nákup konského vybavení, a fajn by bylo i vybavení pro jezdce? Ahoj :-) Já jsem na chlaďasku a pod její sedlo nemohla žádnou dečku sehnat, tak jsem nakonec přistoupila na šití na míru. A musím říct, že nelituju! :-)) Dečku máme z Konešití (http://www.konesiti.websnadno.cz/), jsem naprosto spokojená a i domluva byla rychlá.;-)
No na jízdárnu bychom potřebovali. Jasně no, je mi jasné, že čím lepší kvalita, tím vyšší cena. Tak to dnes bývá. Jinak ten obchod profiequis vypadá teda fakt dobře. Mají fajné věci. I ta dečka vypadá dobře. Díky za typ, to určitě využiji.
Souhlasím,větší cena větší kvalita, za to se dnes platí. Já kupuji třeba tady www.profiequis.cz A dobrá dečka, kterou máme je třeba tatohttp://www.profiequis.cz/podsedlove-decky-obdelne/decka-obdelna-s-kapsou-na-alfa-gel/ ale jak tu píše Anča záleží na co jí budeš mít.
kveroonika (14.02.2013 11:20:08) napsal: Ahoj, s kterou dečkou máte nejlepší zkušenosti? Která dlouho vydrží? A máte nějaký obchod, který byste mohli doporučit pro nákup konského vybavení, a fajn by bylo i vybavení pro jezdce? Čím větší kvalita dečky tím větší i cena, ale kvalita je kvalita. Mám dečku od Tattini a stále "drží". :) Jinak záleží na co ji také chceš. Jestli na jízdárnu, závody, tréninky či do terénu.. ;)
Ahoj, s kterou dečkou máte nejlepší zkušenosti? Která dlouho vydrží? A máte nějaký obchod, který byste mohli doporučit pro nákup konského vybavení, a fajn by bylo i vybavení pro jezdce?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?