Diskuze PODVOD!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

tak toto už jste myslím přehnali!! !! !! nemyslíte??????????­??? ?? ?? a jaká kvalita? jen se podívejte na foto třeba na 10 místě? to je podle vás kvalita?????????
p. Markéta? nevím, kdo to je… naše redakce vybrala 10 fotek. Asi její fotka byla prostě nejhezčí. Paní je z města, ve kterém jsem za celý svůj život ani nebyla… (když teď koukám do databáze). Zajímalo by mě, jestli by byly takové protesty, kdyby vyhrála právě vaše fotka… kamulel (13.05.2009 10:35:51) napsal: PODVOD a jak je možné že opět vyhrála p. Markéta? asi známá co?
Kvalita vadí pořád. Fotka z minulé soutěže o které zřejmě mluvíš nevyhrála i z jiných důvodů než je JEN kvalita. Prostě některé fotky jsou lepší… domca (13.05.2009 13:59:13) napsal: jsem sice přihlášená – zaregistrovaná jen měsíc, ale na hafíky chodím už víc jak rok a vím moc dobře co se tu děje!!! a taky chci podotknout že v minulé soutěži nevyhrála jedna fotka co měla nejvíc hlasu jen z duvodu že byla nekvalitně vyfocená, takže je to ted jen a jen výmluva!!! Jednou kvalita vadí a podruhé né? Kate žádám alespon vysvětlení proč jednou kvalita vadí a podruhé né !!
Maria;) (13.05.2009 10:32:51) napsal: Admini vyhlásili výsledky Květnové soutěže a jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila,že z 3 a 6 místo nemám vůbec nic8-} Hlasovaní od uživatelu je na NIC!! Protože vy si stejně rozhodnete podle sebe8-} Sáma si Kate psála,že hodnotite kvalitu a podobně>-| A přitom pár fotek má ůbohou kvalitu a některé nevypadáji,že by byly na téma,,Květnová soutěže..můj pes jako štenátko"(některé se posunuly z 50 na 4 místo..)Přidavám se k názoru ostatním,že tato soutěž je pouze PODVOD!! !! !! >:-( Dovolím si reagovat. 1. Je pravda, že soutěže nemají jasná pravidla. Nikdo neví, jak velkou váhu má hlasování uživatelů a jakou váhu má hlasování jednotlivých adminů. Díky tomu dochází k těmto nesrovnalostem a výsledné nervozitě. Nicméně s přjhlédnutím k výše uvedenému musím konstatovat – VÝSLEDEK SOUTĚŽE NENÍ PODVOD !! Je nečekaný, ale to je vše. 2. Vítězné fotky jsou krásné, gratuluji vítězům. 3. Maria jako autorka této diskuse se cítí ukřivděna, ale její fotky se moc tématu neblíží, její fotky ukazují když ne dospělého psa, tak psího dorostence, ne štěně, jak bylo v zadání soutěže. 4. Ke slovu PODVOD . Nebyla jste to náhodou vy, slečno Maria, kdo rozesílal na jednotlivé profily žádost o hlasování právě pro vaše fotky ? Odpovím za Vás, byla !! A co mne zaujalo, když jsem se na fotky koukal pár dní před uzavírkou, vaše fotky nebyly mezi stovkou nejlepších. Jak se tak rychle dostali na přední místa ? A konečně jak to že u této diskuse vidím tolik stejných Hafíkovských psů u diskutujících profilů ? Tady někde bych hladal PODVOD, ne v samotné soutěži. A ještě jedna poznámka na závěr. Na čarodejnice a pár dní poté byla na profilu Nikitka uživatelky Maria čtveřice fotek upravených pomocí programu Imikimi. Kdo si je pozorně prohléhl, viděl, že na nich jsou dva rozdílní psi. Nyní je na profilu fotka jen jedna. Proć ? Není zde ten největší PODVOD o které se tu píše ?
Fakt tady dost věcí hapruje, nervozita narůstá a mnozí hledají mouchy i tam, kde se pomalu nedá a admini už jsou asi taky pěkně zoufalí…
Tak já taky řeknu svoje. pokud jste četli pravidla soutěže, tak tam bylo výslovně napsáno, že pořadí určují admini – tedy co se vztekáte? Obzvlášť když vybrané fotky jsou moc pěkné obsahově. Je to amatérská soutěž, tedy pokud je tam jasně vidět, co chtěl dotyčný vyfotit, tak to podle mě stačí. Hlavní je zachycení něčeho vtipného, akčního a pod., ne? Nic proti štěněti ovčáka, ale ležící štěně vyfotí každej… Prostě myslím, že vyhrály opravdu pěkné fotky (tímto jim velmi gratuluji) :-)
Pavel (13.05.2009 22:29:20) napsal: Maria;) (13.05.2009 10:32:51) napsal: Admini vyhlásili výsledky Květnové soutěže a jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila,že z 3 a 6 místo nemám vůbec nic8-} Hlasovaní od uživatelu je na NIC!! Protože vy si stejně rozhodnete podle sebe8-} Sáma si Kate psála,že hodnotite kvalitu a podobně>-| A přitom pár fotek má ůbohou kvalitu a některé nevypadáji,že by byly na téma,,Květnová soutěže..můj pes jako štenátko"(některé se posunuly z 50 na 4 místo..)Přidavám se k názoru ostatním,že tato soutěž je pouze PODVOD!! !! !! >:-( Dovolím si reagovat. 1. Je pravda, že soutěže nemají jasná pravidla. Nikdo neví, jak velkou váhu má hlasování uživatelů a jakou váhu má hlasování jednotlivých adminů. Díky tomu dochází k těmto nesrovnalostem a výsledné nervozitě. Nicméně s přjhlédnutím k výše uvedenému musím konstatovat – VÝSLEDEK SOUTĚŽE NENÍ PODVOD !! Je nečekaný, ale to je vše. 2. Vítězné fotky jsou krásné, gratuluji vítězům. 3. Maria jako autorka této diskuse se cítí ukřivděna, ale její fotky se moc tématu neblíží, její fotky ukazují když ne dospělého psa, tak psího dorostence, ne štěně, jak bylo v zadání soutěže. 4. Ke slovu PODVOD . Nebyla jste to náhodou vy, slečno Maria, kdo rozesílal na jednotlivé profily žádost o hlasování právě pro vaše fotky ? Odpovím za Vás, byla !! A co mne zaujalo, když jsem se na fotky koukal pár dní před uzavírkou, vaše fotky nebyly mezi stovkou nejlepších. Jak se tak rychle dostali na přední místa ? A konečně jak to že u této diskuse vidím tolik stejných Hafíkovských psů u diskutujících profilů ? Tady někde bych hladal PODVOD, ne v samotné soutěži. A ještě jedna poznámka na závěr. Na čarodejnice a pár dní poté byla na profilu Nikitka uživatelky Maria čtveřice fotek upravených pomocí programu Imikimi. Kdo si je pozorně prohléhl, viděl, že na nich jsou dva rozdílní psi. Nyní je na profilu fotka jen jedna. Proć ? Není zde ten největší PODVOD o které se tu píše ? JEN TLESKAME! PRESNE NAPSANE!!PAVEL TO DOBRE NAPSAL!!!NENI CO DODAT!!! ANAVI S HOLKAMA
soutěž, ale jen pro ty co znají KATE e-mail, to znamená opět jen známí:(
domca (14.05.2009 13:45:21) napsal: soutěž, ale jen pro ty co znají KATE e-mail, to znamená opět jen známí:( katerina.paickrova@miton.cz Tohle je mail Kate a je na hafíkách napsanej na několika místech.Chce se to jen trochu líp dívat ;-) a ne hned kopat.
Maria;) (15.05.2009 18:38:50) napsal: Co si o sobě vůbec myslíte?Můj pes byl odzačátku na 25 místě a pak se to postupně zvyšovalo>-|Zprávy jsem poslala asi 10 uživatelům jejichž obsah byl,,jestli se vám libim,tak prosim hlasujte" ne,,hlasujte pro mě"!! !! !!K tobě Pavle se vyjadřim takto:čarodějnice už jsou pryč,proto jsem fotky s timto temátem vymazala,je to tak těžký pochopit anebo jsi Ůplně B**Ý!!??A ty ANAVI:No jo,proč by si s nim nesouhlasila,ty přece nemáš mozek:-|Fotka byla z dob když mu byli 4–6 měsícu a to jěště štěne je!!?!Téma:Jak váš pes zkoumá okolí domu nebo si hraje s první hračkou!!A ty si tam dála přiblblou fotky s váhou8-}Bože.. Ajaj – tady si někdo nepřečetl pravidla a teď se nám vzteká :-DD :-DD :-DD . Jinak je zvláštní, že já i Pavel jsme byli v oněch tvých údajně deseti lidech – trochu náhoda z 20 000, nemyslíš? 8-}
AHOJ MARIA!!!! NAHODOU MOZEK MAM!!!A TO SI PREDSTAV ZE JSEM TED PRISLA NA TO ZE KDYZ TI O TO TOLIK JDE O TU CENU TAK ME POSLES ADRESU A JA TI TO RADA POSLU! BUDES SPOKOJENA A NEBUDES ZBYTECNE TADY NAPADAT LIDI! MAM SYNA SKORO STEJNE STAREHO JAKO JSI TY (OVSEM JESTLI TY UDAJE JSOU SPRAVNE NA TVEM PROFILU) TAK ZE CHAPU ZE V TVEM VEKU TE ROZCILI TOLIK VECI!! ALE VEKEM SE TO UPRAVI NEBOJ;-) HEZKY VECER ANAVI!!
Všimli jste si, že je to již několikáté diskuzní téma, které uživatelka „Maria“ založila proto, aby tu jen kdekoho napadala a urážela???? Totéž bylo tuším u dnes již smazané diskuze o uživatelích, kteří se vzájemně napadají a urážejí své psíky8-} 8-} 8-}. Jindra8-)
Mišulka (15.05.2009 20:30:35) napsal: Jak můžeš Anavi urážet že nemá mozek???Vypadá to, že trošičku chybí tobě!!! Já bych neřekla, že jen trošičku:-D Spíš velký kus.:-DD :-DD :-DD
ŽÁDÁM O POTRESTÁNÍ UŽIVATELE „MARIA“ ZA POUŽÍVÁNÍ VULGÁRNÍCH VÝRAZŮ, ZA URÁŽENÍ A NAPADÁNÍ OSTATNÍCH UŽIVATELŮ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!
daniel (16.05.2009 08:53:27) napsal: I kdyz ma fotka v soutezi nevyhrala …nevadi …ja mam sve psi stejne nejradeji ze vsech psu na svete …Jestli je hlasovani k necemu nebo ne …Lidi vzdyt to je jedno . A ten co jen chce aby jeho milacek vyhral v nejake soutezi …o co tomu cloveku jde ?? a naco toho psa ma ??? jen na ukazku ?? Jestli jo …tak se styd …a psa si jiz nikdy neporizuj !!! >:-( >:-( škoda že tu není tleskací smajlík, poslal bych ti jich nejméně deset. Jo a Maria – proč urážíš ANAVI že souhlasila s mým příspěvkem ?? !! Neměla bys urážet mě !! Nebo se bojíš virtuálního trhače tak si zlost ukájíš jinde !! To je dost ubohé, vozit se po těch, co jsou v tom nevinně. Klidně se posť do mě, máme oba virtuální profily, jen já to přiznávám a ty ne, takže budeme na startovní čáře vedle sebe. Jen bacha, aby tě nesmázli :D Jindro máš pravdu, Maria nemá vlastního psa, tak má dost času vymýšlet u PC nové diskuse, které se obrací proti ní :D
To Vám o ty trička fakt tolik jde? Vemte si 150kč a zaběhněte si koupit nějaké k vietnamcům, závist přejde. Fotku jsem do soutěže vložila, ale nečekala jsem výhru. Osobně bych to hlasování uživatelů úplně zrušila, protože né každý má čas a chuť rozesílat své odkazy po různých diskuzních fórech, známých, chatech, icq a skypu. Jelikož na to při výběru „přihlíží“, hned sem věděla, že nemám šanci vyhrát. A co… nezblázním se z toho. Hlavně nechápu tu závist tady. Tady se nesoutěžilo o kvalitu fotek, ale pouze téma „když jsem byl malé štěňátko..“… a pokud je to vtipné, nebo hezké štěňátko, mohla by klidně vyhrát fotka z mobilu. Neříkám, že se mi všechny fotečky líbí, ale pokud „porota“ takto rozhodla, naprosto s tím souhlasím. Každá z foteček má něco do sebe. Takže pokud nedokážete prohrávat, pak radši nesoutěžte.
I kdyz ma fotka v soutezi nevyhrala …nevadi …ja mam sve psi stejne nejradeji ze vsech psu na svete …Jestli je hlasovani k necemu nebo ne …Lidi vzdyt to je jedno . A ten co jen chce aby jeho milacek vyhral v nejake soutezi …o co tomu cloveku jde ?? a naco toho psa ma ??? jen na ukazku ?? Jestli jo …tak se styd …a psa si jiz nikdy neporizuj !!! >:-( >:-(
Slečna Maria má asi problém s matematikou. Že by byla náhoda, že jsem také obdržela její zprávu že soutěží a prosí o hlas. Vítězné fotografie jsou roztomilé, pro jednu z desítky jsem nakonec hlasovala. A je opravdu zajímavé, proč se slečna Maria stydí za svého psího kamaráda, že ho na svém profilu neukáže celého. Pak se nemůže divit, že dopadla, jak dopadla. Stará přísloví platí i v moderním světě . Znáš to s potrefenou husou ??
Trhači z Krupky (15.05.2009 20:56:16) napsal: ŽÁDÁM O POTRESTÁNÍ UŽIVATELE „MARIA“ ZA POUŽÍVÁNÍ VULGÁRNÍCH VÝRAZŮ, ZA URÁŽENÍ A NAPADÁNÍ OSTATNÍCH UŽIVATELŮ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!! Souhlasíme…lidi co se jen nudí a nadávají to je ubohost!!!POT­RESTAT!!!
Maria;) (15.05.2009 18:38:50) napsal: Co si o sobě vůbec myslíte?Můj pes byl odzačátku na 25 místě a pak se to postupně zvyšovalo>-|Zprávy jsem poslala asi 10 uživatelům jejichž obsah byl,,jestli se vám libim,tak prosim hlasujte" ne,,hlasujte pro mě"!! !! !!K tobě Pavle se vyjadřim takto:čarodějnice už jsou pryč,proto jsem fotky s timto temátem vymazala,je to tak těžký pochopit anebo jsi Ůplně B**Ý!!??A ty ANAVI:No jo,proč by si s nim nesouhlasila,ty přece nemáš mozek:-|Fotka byla z dob když mu byli 4–6 měsícu a to jěště štěne je!!?!Téma:Jak váš pes zkoumá okolí domu nebo si hraje s první hračkou!!A ty si tam dála přiblblou fotky s váhou8-}Bože.. Tady se někdo zlobí :-D :-D :-D Fotka Anavi byla daleko krásnější a měla víc vtipu a nápadu,než ta tvoje :-DD Možná bys neměla nosit nosánek tak moc nahoře a hlavně neurážet slušný uživatele.;-) A jen tak náhodou,dostala jsem od tebe taky zprávičku,ať dám hlas.Hmm,to už jsme 3 :-DD :-DD :-DD A ať jsi to napsala tak,či onak,je to škemrání o hlasy a takovým ten hlas nedám nikdy,i kdyby to byl sebekrásnější pes a fotka.
Maria;) (15.05.2009 18:38:50) napsal: Co si o sobě vůbec myslíte?Můj pes byl odzačátku na 25 místě a pak se to postupně zvyšovalo>-|Zprávy jsem poslala asi 10 uživatelům jejichž obsah byl,,jestli se vám libim,tak prosim hlasujte" ne,,hlasujte pro mě"!! !! !!K tobě Pavle se vyjadřim takto:čarodějnice už jsou pryč,proto jsem fotky s timto temátem vymazala,je to tak těžký pochopit anebo jsi Ůplně B**Ý!!??A ty ANAVI:No jo,proč by si s nim nesouhlasila,ty přece nemáš mozek:-|Fotka byla z dob když mu byli 4–6 měsícu a to jěště štěne je!!?!Téma:Jak váš pes zkoumá okolí domu nebo si hraje s první hračkou!!A ty si tam dála přiblblou fotky s váhou8-}Bože.. Jak můžeš Anavi urážet že nemá mozek???Vypadá to, že trošičku chybí tobě!!!
Maria;) (15.05.2009 18:38:50) napsal: Co si o sobě vůbec myslíte?Můj pes byl odzačátku na 25 místě a pak se to postupně zvyšovalo>-|Zprávy jsem poslala asi 10 uživatelům jejichž obsah byl,,jestli se vám libim,tak prosim hlasujte" ne,,hlasujte pro mě"!! !! !!K tobě Pavle se vyjadřim takto:čarodějnice už jsou pryč,proto jsem fotky s timto temátem vymazala,je to tak těžký pochopit anebo jsi Ůplně B**Ý!!??A ty ANAVI:No jo,proč by si s nim nesouhlasila,ty přece nemáš mozek:-|Fotka byla z dob když mu byli 4–6 měsícu a to jěště štěne je!!?!Téma:Jak váš pes zkoumá okolí domu nebo si hraje s první hračkou!!A ty si tam dála přiblblou fotky s váhou8-}Bože.. NAUČ SE ČÍST! HLAVNÍ TÉMA/NÁZEV SOUTĚŽE JE: „KDYŽ JSEM BYL(A) JEŠTĚ ŠTĚŇÁTKO“ A DO TOHO SE URČITĚ ANAVI TREFILA. POKUD JE NĚKDO MOZKU,TAK BYCH ŘEKLA,ŽE TY:-D :-D
Co si o sobě vůbec myslíte?Můj pes byl odzačátku na 25 místě a pak se to postupně zvyšovalo>-|Zprávy jsem poslala asi 10 uživatelům jejichž obsah byl,,jestli se vám libim,tak prosim hlasujte" ne,,hlasujte pro mě"!! !! !!K tobě Pavle se vyjadřim takto:čarodějnice už jsou pryč,proto jsem fotky s timto temátem vymazala,je to tak těžký pochopit anebo jsi Ůplně B**Ý!!??A ty ANAVI:No jo,proč by si s nim nesouhlasila,ty přece nemáš mozek:-|Fotka byla z dob když mu byli 4–6 měsícu a to jěště štěne je!!?!Téma:Jak váš pes zkoumá okolí domu nebo si hraje s první hračkou!!A ty si tam dála přiblblou fotky s váhou8-}Bože..
Mně osobně se ty vybrané fotky taky líbí. Mají nápad, jsou jedinečné i když ne vždycky 100%ní (jak psala Sandy), ale protože nejsem znalec, tak mi to nevadí a nápady jsou pěkné. Je chybou adminů že vůbec povolili hlasování lidem, protože pak jde fakt jen o to, kdo má víc možností hlasovat. Nebo ať vyhlásí 2 pořadí – od lidí a od adminů. Pak nebude kritika tak velká.
Hlasy? K čemu, když ONI vybírají vítěze. Teď nic proti výherním fotkám, jsou fakt moc hezké a přeji to všem výhercům, ale zrovna včera jsem v diskuzi četla od adminů, že se výherní fotky posuzují podle nápadu, kvality, rozlišení apod. Proto se asi někteří ohrazují tou „kvalitou“… Podle mě DVOJKA je moc jemná, jestli špatné ISO? Pak ten batoh za štěnětem… PĚTKA je zase špatně nasvětlená, co třeba ty nohy u TROJKY nebo uříznutá packa u DEVÍTKY. Navštěvuji fotografická fóra a koukám i na kritiky jiných… Vytýkat se dá vždy a všude, ale admini ten cit mít nemusí, tak ať nehlásají něco o pravidlech typu kvatila, provedení… Nechte je na pokoji, buďte rádi, že soutěže vůbec jsou. Kdyby bylo po jejich, můžou se na nás vy**** a žádné soutěže nepořádat!!!!!! No a to je asi tak vše…
Pokud z Vas hafikaru uz nekdy nekdo nekde soutezil a nebylo to na Plesku, Blesku a v AHA, tak mate mozna zkusenosti jako ja. Firmy, spolecnosti, servery  – na urovni, zadavaji souteze a neexistuje tam, aby se soutezici hodnotili nebo aby je mel moznost nekdo hodnotit. . Vsichni vime, ze vetsinou takova hodnoceni nemaji smysl. V te chvili jde o to, kdo ma vice pratel a ty jestli maji dalsi pratele a rozesilaji se ve velkem prosby – hlasni pro me tady a klikni sem a dej mi hlas tamhle. O cem to tedy je? Doporucuji adminum, tady na Haficich, aby zrusili moznost takoveho hodnoceni. Ano, dat pravidla soutezi – jasna a strucna – tema, doba trvani souteze, kolik bude vyhercu, co se hodnoti. A hodnoceni nechat zcela na nich. behem teto souteze mi prislo nekolik proseb o hlasovani v kvetnove soutezi a zadnou jsem nevyslysela a dockala vyhodnoceni. Libi se mi, jak admini vybirali a zde propirana 10 je krasna, vtipna – stenatka na vahach – vzdyt to ma lidi napad !!! Zamyslete se, bavte se a nikoho neosocujte.
domca (13.05.2009 14:54:48) napsal: ty si z nás snad děláš srandu né? napíšeš kvalita vadí pořád a vyhraje rozmazaná fotka. Tak to by mě ted zajímalo z jakých to duvodu tedy nevyhrála? na co se vymluvíš ted? nebo raději neodpovíš, ?? ?? CHCI duvod!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!! nebo to krásný štěně co mělo být na 3 místě v květnové soutěži??????????­??????????????? Ahoj,děkuji za pochvalu:-DD Docela dost mě zarazilo,že po umístění na 3 místě z toho mám *******
ty si z nás snad děláš srandu né? napíšeš kvalita vadí pořád a vyhraje rozmazaná fotka. Tak to by mě ted zajímalo z jakých to duvodu tedy nevyhrála? na co se vymluvíš ted? nebo raději neodpovíš, ?? ?? CHCI duvod!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!! nebo to krásný štěně co mělo být na 3 místě v květnové soutěži??????????­???????????????
právě jsem si po zpátku přečetla celou diskuzi a jsem znechucená!!! A také dost naštvaná!!! Vypadá to že jsem někoho žádala o hlasy. Mužu všem tady odpřísáhnout, že jsem nepožádala ani jednoho jedinýho človíčka o hlas, navíc jsem zde na hafíkách chvílu a nikoho tu skoro neznám, a k tomu abych někoho prosila o hlasy bych se nikdy nesnížila, za to by mi výhra určitě nestála!! Navíc jsem stejně nevyhrála, a nemusí mě tu nikdo litovat!! Já nesoutěžím kvuli sobě, ale beru to jen jako hru, a jsem moc ráda když se někomu mí pejsci líbí. Komu se nelíbí, nemusí pro ně hlasovat. Dále nechápu proč zde urážíte Kate, já ji teda neznám, ale její pejsci se mi líbí, hlavně Wiky. Ale jsem zvědavý tvor, a jak Kate píše že nevyhrála fotka v minulé soutěži i z jiných duvodu, tak by mě zajímalo z jakých? Já se na hafíky chodím odreagovat, a to co tu čtu, je hrozný, samý urážky, nadávky, atd, myslím že si to pejsci nezaslouží:( Prostě se administrátorum moje Jessy nelíbila. Každému se líbí něco jiného:D Tímhle se jich ale nechci zastávat, ale nemám ráda urážky a nesmyslný nadávky, vše jde řešit s klidem.
jsem sice přihlášená – zaregistrovaná jen měsíc, ale na hafíky chodím už víc jak rok a vím moc dobře co se tu děje!!! a taky chci podotknout že v minulé soutěži nevyhrála jedna fotka co měla nejvíc hlasu jen z duvodu že byla nekvalitně vyfocená, takže je to ted jen a jen výmluva!!! Jednou kvalita vadí a podruhé né? Kate žádám alespon vysvětlení proč jednou kvalita vadí a podruhé né !!
Dostali jsme bezpočet mejlů a zpráv, abychom hlasovali pro to či ono štěně a věřte, že tyto „vzkazy“ člověka pouze otráví, dále je také zajímavé číst si na profilech jak ŽEBRÁTE o hlasy v soutěži, opravdu nedůstojně a sprostě žebráte a tak je jen dobře, že na hlas lidu tentokrát nebyl brán zřetel, protože dokud se tu nenaučíme slušně a kulturně koexistovat, dokud se tu budou hodnotit nicneříkající profily a dokud se tu bude žebrat a žadonit o to, aby se soutěžícím poslalo co nejvíce hlasů, tak bude jenom dobře, že se na názory hlasujících bude jen přihlížet s tím, že pro konečné rozhodnutí o umístění nebudou rozhodující. Také jsme soutěžili, ale nikoho jsme neobtěžovali, také jsme v TOP 100, ale nehodnotíme kraviny, takže se všichni co nejvíc křičíte zamyslete nad tím, jak se tu mnozí chovají, zamyslete se nad sebou a vůbec. Dejte si ledovou sprchu, tady jde o zábavu a ne o prestiž, vítězství za každou cenu, pohár v Topce. Všechna zvířátka co tu máme jsou přece krásná, my je milujeme a proto jsme se na tomto portále zaregistrovali. Mimochodem všem vítězům v květnové soutěži gratuluji;-) :-) :-) :-) a ostatním přeji krásný den Jindra/Puppi8-)
ZÁKLADNÍ CHYBOU BYLO,ŽE ADMINI NEUPOZORNILI NA FAKT,ŽE SICE MŮŽE HLASOVAT KAŽDÝ UŽIVATEL,ALE KONEČNÉ POŘADÍ-BEZ OHLEDU NA HLASOVÁNÍ-URČÍ PRÁVĚ ADMINI. NEBYLO BY POTOM TOLIK DOHADŮ. A ZASE JSME U TÉ KOMUNIKACE. MYSLÍM,ŽE JE I ZBYTEČNÉ OSOČOVÁNÍ,KDO JE KOHO ZNÁMÝ,TO UŽ JE TROŠKU PŘEHNANÉ!!
domca (13.05.2009 13:02:05) napsal: to není žádná přehánka. Též je mi fuk kdo vyhrál, a přeji jim to, ale jde o princip soutěže!!! jste asi slepí, když to nevidíte!!! a chtěla bych vysvětlit proč nevyhrálo to černý štěně? podotýkám že uživatele a pánečka tohoto rozkošnýho drobečka neznám i když bych ráda poznala, ale nevím proč nevyhráli. Hlasu měli nejvíc, splnovala podmínku štěněte a i ta kvalita fotky byla dobrá, aspon myslím, tak proto se ptám proč nevyhrála? Admini asi nemají rádi velká plemena, tedy vlčáky? nebo proč? nebo tito pánečci zřejmě nemají známosti s adminy že? Jinak si to nedokážu vysvětlit. A nevím o tom že by někoho žádali o hlasy, spíš se jen pejsek všem líbil, což uplně chápu, mě se taky líbil a hlasovala jsem pro něj. Jen tyto pánečky tohoto pejska upřímně lituji, určitě měli radost že jejich prcek vyhrál, a pak takové zklamání hafoj, jdu hledat to malý černý štěně vlčáka, pokud ho někdo najde písněte prosím sem Na to,že na hafíkách nejsi ani měsíc,toho nějak moc víš :-D :-D :-D Černej hafík byl nádhernej,ale o konečným pořadí rozhodujou admini,takže mohl mít milion hlasů a stejně by nevyhrál;-) A velcí hafani jim určitě nevadí.Mám pocit,že jeden z adminů má velkýho psa,takže to žádná diskriminace nebude :-D :-D :-D ani podfuk,ani nic jinýho.Zkus se zeptat,někoho,kdo je tady od začátku a zažil víc soutěží,než ty :-D :-D :-D :-D :-D
VSECHNY ZDRAVIM A TEM CO NAM POPRALI DEKUJEME!!!A TEM CO TADY MAJI PRIPOMINKY CHCI JEN VZKAZAT ZE NEJSEM ZADNA P***** OD KATY!!!JASNE ZE MA FOTKA CISLO 10 NEBYLA AZ TAK KVALITNI ALE SLO ASI O TO CO JE NA TEEE FOTCE!!VSECHNY PEJSKOVE JSOU TADY KRASNY A KAZDEMU SE NEJVIC LIBI TEN CO HO MAME DOMA TO JE LOGICKE ALE NENAPADEJTE TY OSTATNI AT UZ KVULI KVALITE NEBO ZE NENI UZ JAKO STENE NEBO PODOBNE JE TO JEN SOUTEZ!!!!!!!!!KDYZ MAJI ADMINI VYBRAT Z TAKOVEHO MNOZSTVI KRASNYCH PEJSKU TAK TO NEZAVIDIM A ONI UZ MUSI VYBIRAT S TIM ZE SE NEZAVDECI PAR LIDEM!! TAK ZE!!SOUTEZIM ZDAR ZDAR!! O NIC NEJDE!!!PREJEME KRASNY DEN ANAVI S HOLKAMA
to není žádná přehánka. Též je mi fuk kdo vyhrál, a přeji jim to, ale jde o princip soutěže!!! jste asi slepí, když to nevidíte!!! a chtěla bych vysvětlit proč nevyhrálo to černý štěně? podotýkám že uživatele a pánečka tohoto rozkošnýho drobečka neznám i když bych ráda poznala, ale nevím proč nevyhráli. Hlasu měli nejvíc, splnovala podmínku štěněte a i ta kvalita fotky byla dobrá, aspon myslím, tak proto se ptám proč nevyhrála? Admini asi nemají rádi velká plemena, tedy vlčáky? nebo proč? nebo tito pánečci zřejmě nemají známosti s adminy že? Jinak si to nedokážu vysvětlit. A nevím o tom že by někoho žádali o hlasy, spíš se jen pejsek všem líbil, což uplně chápu, mě se taky líbil a hlasovala jsem pro něj. Jen tyto pánečky tohoto pejska upřímně lituji, určitě měli radost že jejich prcek vyhrál, a pak takové zklamání hafoj, jdu hledat to malý černý štěně vlčáka, pokud ho někdo najde písněte prosím sem
nebyl to labrador, byl to německý ovčák. taky jsem pro něj hlasoval i když vlčáky moc nemusím. ale tohle štěndo bylo užasný. ani nevím čím mě tak upoutalo. asi krásou. má osobní kouzlo. jen škoda že nevím koho to bylo. že bych ho aspon kostičkoval. neví někdo?
Lucka a spol :-) (13.05.2009 12:41:07) napsal: Sice s „novýma“ hafíkama nejsem zatím moc spokojená,ale vyvádět takhle kvůli nějaké soutěži,to už je trochu přehnaný,ne?8-} Kolik se přihlásilo lidí do soutěžě?1000–2000?A z toho vybrat deset nejhezčích,nebo se každýmu zavděčit prostě nejde,i kdyby se všichni přetrhli. A kdyby nechali admini hlasování na nás,bude z toho jedna velká pakárna.Nějakej dobrák by si založil 50 účtů,nacvakal by si bodíky,vyhrál,i kdy­by to byla třeba nejhorší fotka a válečná diskuze by byla znovu.A stejně by se to zase svedlo na adminy,že si to mají uhlídat.. Jsem tady skoro rok a nepamatuju si,že by tady dřív něco takovýho bylo.Kdo vyhrál,ten vyhrál,každej mu napsal,že gratuluje a víc se to neřešilo.A teď to je najednou podfuk??To asi nééé.Ty fotky jsou pěkný všechny a ta na 10.místě nemá chybu :-) A Kate ty pravidla už tady někde vysvětlila a zas tak těžký na pochopení nejsou ;-) Souhlasim, to je rozumny pohled, take si to tak myslim. soutez byla krasna, vtipna. Nesouhlasim s nazorem, ze by meli bodovat soutezici, presne tak, akorat miliony rozeslanych mejlu typu – hlasni pro me v soutezi, nevim jak vy, ale ja jich mam plnou schranku od uzivatelu tady na haficich a to me obtezuje mnohem vice nez to, ze jsem se nikdy v zadne soutezili neumistila a to jsem tu temer od zacatku hafiku a co, soutezim rada a jde hlavne o radost a zabavu…Takze jeste jednou, velika GRATULACE vyhercum a adminum vzkaz, vymyslete dalsi soutez, zhavim fotak ;-D ;-)
Blahopreji vsem vyhercum v soutezi, moc pekne, legracni fotecky. Umisteni jsou zaslouzena. Adminum velikanskou pochvalu, trefili se presne :o)) Tak hura zase do dalsi souteze :o))
Sice s „novýma“ hafíkama nejsem zatím moc spokojená,ale vyvádět takhle kvůli nějaké soutěži,to už je trochu přehnaný,ne?8-} Kolik se přihlásilo lidí do soutěžě?1000–2000?A z toho vybrat deset nejhezčích,nebo se každýmu zavděčit prostě nejde,i kdyby se všichni přetrhli. A kdyby nechali admini hlasování na nás,bude z toho jedna velká pakárna.Nějakej dobrák by si založil 50 účtů,nacvakal by si bodíky,vyhrál,i kdy­by to byla třeba nejhorší fotka a válečná diskuze by byla znovu.A stejně by se to zase svedlo na adminy,že si to mají uhlídat.. Jsem tady skoro rok a nepamatuju si,že by tady dřív něco takovýho bylo.Kdo vyhrál,ten vyhrál,každej mu napsal,že gratuluje a víc se to neřešilo.A teď to je najednou podfuk??To asi nééé.Ty fotky jsou pěkný všechny a ta na 10.místě nemá chybu :-) A Kate ty pravidla už tady někde vysvětlila a zas tak těžký na pochopení nejsou ;-)
mekytka (13.05.2009 10:42:08) napsal: tak toto už jste myslím přehnali!! !! !! nemyslíte??????????­??? ?? ?? a jaká kvalita? jen se podívejte na foto třeba na 10 místě? to je podle vás kvalita????????? Závist je opravdu hrozná věc, nestoutěžilo se o nejprofesio­nálnější fotky, ale šlo o to co na těch fotkách je!!!!!!!!!!!!
mekytka (13.05.2009 10:42:08) napsal: tak toto už jste myslím přehnali!! !! !! nemyslíte??????????­??? ?? ?? a jaká kvalita? jen se podívejte na foto třeba na 10 místě? to je podle vás kvalita????????? A TY JSI PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF, ŽE TAK KRITIZUJEŠ ? TA FOTKA JE MOC HEZKÁ A PANÍ NA SVÉM PROFILU MÁ SAMÉ KRÁSNÉ FOTKY. BYLA VYHLÁŠENÁ SOUTĚŽ KDYŽ JSEM BYL/A ŠTĚNĚ , COŽ ÚPLNĚ SPLNILA. A JÁ JÍ TO 10. MÍSTO PŘEJU.
ted se dívám a ono to černý nakonec vubec nevyhrálo, jak to?
je to opravdu hrozný co se na hafíkách děje, také se mi nelíbí výsledky a měli by s tím okamžitě něco udělat nebo je tu někdo zažaluje. Dát jasná pravidla a né se po skončení jen a jen vymlouvat a vysmívat. To černý štěně vyhrálo oprávněně, opravdu je moc pěkný a výhru si zaslouží, nezávidím mu to, naopak přeji:-)
Mišulka (13.05.2009 11:49:24) napsal:Ta reakce byla hlavně na ostatní účastníky diskuse, kteří z toho obviňují např,Kate. Já znám velmi blízce uživatelku co vyhrála poslední místo a když se podíváte na její profil má opravdu krásné fotky a zasloužila si to stejně tak ostatní ty moc neznám tak nemůžu soudit! Ale však jo, já věřím, že ti, co vyhráli, mají pěkné fotky, ale stejně tak je mohli mít ti, co nevyhráli jen proto, že je admini odsunuli stranou. Prostě by měla být stanovena jasná pravidla, na jejichž základě se pak každý rozhodne, jestli mu stojí za to do té soutěže jít nebo ne. Tím admini pomůžou i sami sobě, protože pak nebudou muset řešit takovéhle diskuze ;-)
Maria;) (13.05.2009 11:42:01) napsal: My nezavidime,přečti si tohle diskuzi od začátku a pak měj komentáře>-| Vliv hlasů ůživatelu nemá na pořadí žadný vliv>:-( Tak v v těch soutěžích nesoutěžte!!!Vliv nás uživatelů má určitě ale samozřejmě do tohoo taky admini zasahují…nevim klidně se tu o tom dohadujte…
Jitka (13.05.2009 11:42:45) napsal: Mišulka (13.05.2009 11:39:20) napsal: lidi to jste opravdu tak hloupý, že vás rozčiluje kdo vyhrál??Hlasovali uživatelé né jen admini, tak dejte pokoj s tímhle!!!Fotky jsou hezký a hezký byly všecky!!Těm co vyhrály to přejte a nezávidtě sakra!!Ja jsem tu nikde nenapsala, ze me rozciluje, kdo vyhral. Nikoho tu blizce neznam a je mi vicemene uplne fuk, jestli vyhral ten nebo onen, spis jsem se zacala pidit po pravidlech souteze a nikde jsem zadna poradna nenasla. A ve chvili, kdy se tu na ne nekdo pta adminu, tak nejsou schopni ze sebe vymacknout, jakym zpusobem cela soutez funguje, coz mi prijde jako nefer pristup k uzivatelum. Nic vic, nic min ;) Ta reakce byla hlavně na ostatní účastníky diskuse, kteří z toho obviňují např,Kate. Já znám velmi blízce uživatelku co vyhrála poslední místo a když se podíváte na její profil má opravdu krásné fotky a zasloužila si to stejně tak ostatní ty moc neznám tak nemůžu soudit!
Mišulka (13.05.2009 11:39:20) napsal: lidi to jste opravdu tak hloupý, že vás rozčiluje kdo vyhrál??Hlasovali uživatelé né jen admini, tak dejte pokoj s tímhle!!!Fotky jsou hezký a hezký byly všecky!!Těm co vyhrály to přejte a nezávidtě sakra!! Ja jsem tu nikde nenapsala, ze me rozciluje, kdo vyhral. Nikoho tu blizce neznam a je mi vicemene uplne fuk, jestli vyhral ten nebo onen, spis jsem se zacala pidit po pravidlech souteze a nikde jsem zadna poradna nenasla. A ve chvili, kdy se tu na ne nekdo pta adminu, tak nejsou schopni ze sebe vymacknout, jakym zpusobem cela soutez funguje, coz mi prijde jako nefer pristup k uzivatelum. Nic vic, nic min ;)
My nezavidime,přečti si tohle diskuzi od začátku a pak měj komentáře>-| Vliv hlasů ůživatelu nemá na pořadí žadný vliv>:-(
My nezavidime,přečti si tohle diskuzi od začátku a pak měj komentáře8-|Vliv hlasů ůživatelu nemá na pořadí žaný vliv8-}
lidi to jste opravdu tak hloupý, že vás rozčiluje kdo vyhrál??Hlasovali uživatelé né jen admini, tak dejte pokoj s tímhle!!!Fotky jsou hezký a hezký byly všecky!!Těm co vyhrály to přejte a nezávidtě sakra!!
to malý černý štěně se mi též líbilo, myslela jsem že vyhrálo, už jsem chtěla gratulovat vítězi, když náhle vidím že vyhrál někdo jiný Tak se ptám proč? a jaká jsou pravidla? já vyhrát nemohla, zjistila jsem až pozdě že je soutěž ale chci to vědět pro příště? hafíci jdou do záhuby>:-(
Maria;) (13.05.2009 11:33:46) napsal: nelogickými argumenty koho?? Nelogickymi argumenty Kate, ktera tu v nekolika radcich dovedla napsat a vysvetlit leda tak krasne NIC ;)
Tak nevim, ale nemela by byt PREDEM presne a JASNE stanovena pravidla soutezi? Pokud se nepletu, musi byt zretelne uvedeno, jakym zpusobem probiha vyber viteze, tedy by melo byt stanoveno, ze napriklad pri bodovani fotek 50% bodu tvori hlasy uzivatelu Hafici.cz, nebo ze kazdy admin, ktery se podili na vyberu, ma moznost pridelit tolik a tolik bodu a vysledek se urci konecnym souctem hlasu uzivatelu a adminu? Samozrejme je vsak treba pocet bodu uvadet. Jeste jsem nevidela pripad, kde by mohla probihat soutez bez pruhlednych pravidel. At se pak mili admini nedivi, ze je jejich rozhodnuti tak snadno napadnutelne ;) A nelogickymi argumenty uz to nikdo nezachrani.
a jakto že nevyhrála tá fotka na prvním místě? Ten malý krásný černý labradorek nebo vlčák nevím už přesně co to bylo, ale vím určitě že to štěně bylo nádherný i kvalita fotografie pěkná, takže dost nechápu. A mimochodem taky jsem nesoutěžila- to byl vzkaz pro KATE aby mé též neurážela, že mám příště dát hezčí fota:-O
Výborný napád..ale pochybuji,že na to Kate(?!)přistou­pí..oni pak totiž přestanou soutěžit ty její p*****-}
Tady by to chtělo dát taky jasná pravidla. Buď se fotky vybírají tak že: 1/ Výběr provádí admini nebo admin, a pak je zbytečné dávat hlasy jednotlivým fotografiím. 2/ Výběr provádí uživatelé a potom by pořadí mělo být podle dosažených hlasů – ne další úpravy adminů.
okamžitě ztáhněte fotky, a vyhlašte nové vítěze, jinak hafíci skončí, nikdo sem nebude chtít chodit, když vidí ty podvrhy:(
to byl výsměch??? já také vubec nesoutěžil, nemám ani psa
:-) :-) :-) >>ber tento smajlik jako výsměch
:-) :-) >>bez tento smajlík jako výsměch>-|
Tvoje fotka asi nevyhrála, že? No jo, tak bude další soutěž a přihlaš do ní lepší fotky… fandon (13.05.2009 11:13:42) napsal: CHceme vysvětlení, podle čeho jste vybrali 1 místo a také 8 – 10 ?? je to děs ?! :( :-O :_( musím se přiklonit k ostatním, že známosti a tipuju za A P***** nebo B ?
To je tím, že některé fotky co vyhrály ani nebyli ve výběru adminů a aby bylo možné je určit jako vítězné, musíme jim v administraci dát hlas, jinak nemáme šanci je v našem systému vybrat jako vítězné. Takže, naopak, některé fotky, které by naše redakce nevybrala za výherce, přesto vyhrály a to právě na základě vašeho hlasování! Maria;) (13.05.2009 10:50:26) napsal: Hele,slyšeli jste..Kate řikala,že fotky vybirali s přehlednutím na hlasovaní ůživatelu!!Tomu uvěří jenom blb8-}..a proč teda ,,milá KATE"(?!)se někdo posunul na cca 30 míst za den8-|??Trochu divný,ne??Z těch co byli v desítce nevyhrál skoro NIKDO:-| >:-(
CHceme vysvětlení, podle čeho jste vybrali 1 místo a také 8 – 10 ?? je to děs ?! :( :-O :_( musím se přiklonit k ostatním, že známosti a tipuju za A P***** nebo B ?
Je to možná zvláštní, ale o portál se nestarám pouze já a fotky vybírá více lidí. Mimochodem, je zvláštní, že se právě tyto fotky dostali do úzkého výběru vás uživatelů – vybírali jsme z první 5–6 stránek podle vašeho hlasování. Tak nevím, to si nikdo z vás už předtím neuvědomil, že je nějaká fotka rozmazaná? nebo že na ní není 3 měsíční štěně ale možná pes starší? lesinka123 (13.05.2009 11:00:52) napsal: co se všichni rozčilujete, vždyt to bylo předem jasný, kdo vyhraje né? jen a jen známí Kate
došli ji slova..holt při lži toho moc nenamluvíš..co myslíte..hádej­te..Márkéta je její kdo?? a)p***** b)znamá c)náhodna ženská o který nic neví8-}
taky si říkám že to musí být podvod, protože když se dívám na 1. místo tak tato paní vyhrává často a všude, né jen na hafíkách, 10. místo vyhrála rozmazaná fotka, 9. místo 2 letý pes a 8 místo také už není štěně. Souhlasím jen z 2 – 4 místem, to je pěkný, jinak opravdu jen ze známostí:(
co se všichni rozčilujete, vždyt to bylo předem jasný, kdo vyhraje né? jen a jen známí Kate
výherce jsi vybírala ty co? známosti jedoooooooou:(
Hele,slyšeli jste..Kate řikala,že fotky vybirali s přehlednutím na hlasovaní ůživatelu!!Tomu uvěří jenom blb8-}..a proč teda ,,milá KATE"(?!)se někdo posunul na cca 30 míst za den8-|??Trochu divný,ne??Z těch co byli v desítce nevyhrál skoro NIKDO:-| >:-(
ještě chci dodat, co to má znamenat to 9 místo???????????? to není Štěně!! !! !!
p. Markéta vyhrála i v minulé soutěži, a určitě je tvá známá, protože na ní není nic moc, proč by měla vyhrát, a nesouvisí se zadáním ŠTĚNĚ
já nesoutěžil, tak moje fotka ani nemohla vyhrát!!!!!!!§ mě jde jen o princip soutěže a že jste PODVODNÍCI
to je zase podvod a na předních místech jsem nebyl. raději se neučastnííííí­íííííím
Již několikrát zde bylo uvedeno, že fotky vybíráme s přihlédnutím na hlasování uživatelů. Vždy si bude někdo stěžovat a většinou to budou ti, kteří jsou podle uživatelů na předních místech… Maria;) (13.05.2009 10:32:51) napsal: Admini vyhlásili výsledky Květnové soutěže a jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila,že z 3 a 6 místo nemám vůbec nic8-} Hlasovaní od uživatelu je na NIC!! Protože vy si stejně rozhodnete podle sebe8-} Sáma si Kate psála,že hodnotite kvalitu a podobně>-| A přitom pár fotek má ůbohou kvalitu a některé nevypadáji,že by byly na téma,,Květnová soutěže..můj pes jako štenátko"(některé se posunuly z 50 na 4 místo..)Přidavám se k názoru ostatním,že tato soutěž je pouze PODVOD!! !! !! >:-(
jste ubozí podvodníci a klidně to zas smažte!!!!!!!!!!­!!!!!!!
PODVOD a jak je možné že opět vyhrála p. Markéta? asi známá co?
Admini vyhlásili výsledky Květnové soutěže a jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila,že z 3 a 6 místo nemám vůbec nic8-} Hlasovaní od uživatelu je na NIC!! Protože vy si stejně rozhodnete podle sebe8-} Sáma si Kate psála,že hodnotite kvalitu a podobně>-| A přitom pár fotek má ůbohou kvalitu a některé nevypadáji,že by byly na téma,,Květnová soutěže..můj pes jako štenátko"(některé se posunuly z 50 na 4 místo..)Přidavám se k názoru ostatním,že tato soutěž je pouze PODVOD!! !! !! >:-(
Admini vyhlásili výsledky Květnové soutěže a jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila,že z 3 a 6 místo nemám vůbec nic!! 8-}Hlasovaní od uživatelu je na NIC!!Protože vy si stejně rozhodnete podle sebe!!Sáma si Kata psála,že hodnotite kvalitu a podobně!!A přitom pár fotek má ůbohou kvalitu a některé nevypadáji,že by byly na téma,,Květnová soutěže..můj pes jako štenátko"!!(některé se posunuly z 50 na 4 místo..)Přidavám se k názoru ostatním,že tato soutěž je pouze PODVOD!!>-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?