Diskuze PODVODNICE

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak to je vrchol!!! Já mám sice kocoura takže krytí je mi k ničemu;-D ;-D ;-) .Ale že lidi podvádí v tomhle to je teda vrchol!! Je mi vás líto.:_( Ta ženská je padlá na hlavu>:-(
Chtěla bych tímto upozornit na slečnu Florine Nguyenova. Nabízí ke krytí siamského kocourka s PP, ale bez výstav....Jelikož je u nás v ČR nemožné sehnat kocourka ke krytí, uchýlila jsem se ke krytí mé kočky jejím kocourkem. Kočičku jsem dovezla přes celou republiku do Prahy, ale jaké bylo překvapení, že slečna na stanoveném místě a čase nebyla. Po telefonním hovoru jsem kočičku převážela přes celou Prahu, kde jsem stejně na slečnu musela dlouho čekat.Kočičku jsem slečně předala a snad každý den ji psala o info....Slečna mi po 4 dnech zavolala, že potřebuje jet pryč a ať si pro kočku přijedu.Chtěla jsem po ní vědět, jestli je tedy kočka nakrytá, ale slečna mi řekla, že vůbec nebyla doma!!!!Ale že si myslí, že jo. Kočičku jsem si měla vyzvednout na hl.nádraží ve stanovený čas, ale zas překvapení, slečna dorazila pozdě...A tím nemyslím o pár minut.. Bohužel jsem neměla čas ze slečnou nějak vše prodiskutovat, jel mi vlak...Zaplatila jsem za krytí 3000,- + 200,- za kočkolit a pádila dom. Za měsíc se potvrdilo, že kočička nezabřezla. Zkoušela jsem se domluvit ze slečnou, aby mi kočku překryla, ale byli prázdniny a tak neměla čas:-(.Po prázninách jsem se snažila slečně opět dovolat,bohužel nedovolala!!!Změnila si telefonní číslo.Teď chci po slečně vrátit alespoň část peněz, jelikož nedodržela dohodu, ale slečna odmítá. Že jsem ji mohla kontaktovat mailem a že se stane, neozvat se, že mění tel.číslo, že byli přece prázdniny a jiné blbosti!! Pochybuji, že slečna nějakého kocourka má. Možná má a vykastrovaného:-). Nebylo to mé první krytí a vždy jsem se s chovateli domluvila a jsme do teď přátelé..A vše probíhalo úpně jinak!!! Slečna chce jen inkasovat peníze... Já jsem se poučila:-(. Celkově mi vyšlo kočičí krytí na 6100,-!!(testy,které chtěla znovu...krytí, jídlo,které jsem ji s sebou vezla, vlak,benzín)a nic:-(. Dejte si na slečnu pozor!!!Abyste nedopadli jako já, půl roku doma s mrouskající kočkou a čekající, kdy si už slečna na nás udělá čas.... Chci podat trestní oznámení, ale pochybuji, že to bude mít nějaký význam...Přeji krásné svátky a mnoho úspěchů v novém roce
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?