Diskuze Pojízdná reklama na parfémy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě to také celkem vadí, protože pak se nedostanu třeba do zpráv, nebo na profil a musím stránku pořád aktualizovat, dokud se tam konečně neobjeví.;-) Souhlas s janicew. ;-)
janicew (29.10.2011 00:16:24) napsal: Asi jsem divná, ale mě tato pojízdná reklama obtěžuje. Jsem v tom sama? Nedá se vykřížkovat, protože lišta s křížkem zajede pod panel nástrojů a šmitec. Dneska jsem jí honila, protože se pod ní ukrýval dáreček, bohužel se mi otevřelo sedm oken s e-shopem, ale reklamu se mi nepovedlo zrušit. Nakonec jsem si článek s dárečkem otevřela znovu a dáreček byl jinde, ale takhle se vnucovat mi připadá ubohé. Když budu chtít nějaký parfém, určitě si obchod najdu sama a nemusí mě masírovat na každém kroku. Chápu, že sponzorují stránky, ale nešlo by inzerát ukotvit? Prosím o názor ostatní. Děkuji, že jste to dočetli až sem a přeji hezký den, Jana Zcela souhlasím není přece třeba takle obtěžovat. Reklamu no prosím, ale co je moc to je moc
janicew (29.10.2011 00:16:24) napsal: Asi jsem divná, ale mě tato pojízdná reklama obtěžuje. Jsem v tom sama? Nedá se vykřížkovat, protože lišta s křížkem zajede pod panel nástrojů a šmitec. Dneska jsem jí honila, protože se pod ní ukrýval dáreček, bohužel se mi otevřelo sedm oken s e-shopem, ale reklamu se mi nepovedlo zrušit. Nakonec jsem si článek s dárečkem otevřela znovu a dáreček byl jinde, ale takhle se vnucovat mi připadá ubohé. Když budu chtít nějaký parfém, určitě si obchod najdu sama a nemusí mě masírovat na každém kroku. Chápu, že sponzorují stránky, ale nešlo by inzerát ukotvit? Prosím o názor ostatní. Děkuji, že jste to dočetli až sem a přeji hezký den, Jana To se mi taky dělo, ale teď už se to tam už neobjevuje. Takx se mi oběvovala reklama na purinu.
Ahoj, já používám Google Chrome a reklama mi jde zakřížkovat. Při hledání dárečku zkus jen obnovit stránku 'F5' a dáreček se ti objeví jinde. ;-)
Asi jsem divná, ale mě tato pojízdná reklama obtěžuje. Jsem v tom sama? Nedá se vykřížkovat, protože lišta s křížkem zajede pod panel nástrojů a šmitec. Dneska jsem jí honila, protože se pod ní ukrýval dáreček, bohužel se mi otevřelo sedm oken s e-shopem, ale reklamu se mi nepovedlo zrušit. Nakonec jsem si článek s dárečkem otevřela znovu a dáreček byl jinde, ale takhle se vnucovat mi připadá ubohé. Když budu chtít nějaký parfém, určitě si obchod najdu sama a nemusí mě masírovat na každém kroku. Chápu, že sponzorují stránky, ale nešlo by inzerát ukotvit? Prosím o názor ostatní. Děkuji, že jste to dočetli až sem a přeji hezký den, Jana
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?