Diskuze Pokud nekdo vite, poradte...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jaromíra (12.07.2009 17:59:42) napsal: Tak tím pádem si budu muset zavázat ruce za záda:-D :-D no nějak to zvládnu nereagovat:-) Zdravím,tento uživatel ,o kterém píšete,byl též na Micinách.cz se stejným textem…8-} ;-)Asi někomu vadí relativní klid a vcelku solidní průběh diskuze…Aja.
Jaromíra (11.07.2009 12:47:33) napsal: Uživatel29088 (11.07.2009 11:16:33) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.POKUD NĚKDO BUDE CHTÍT ODEJÍT NEPOTŘEBUJE TVOJE RADY.JÁ ZA SEBE TI MŮŽU ŘÍCI,ŽE JEDNU DOBU JSEM O TOM UVAŽOVALA A PŘIHLÁSILA JSEM SE JINDE.A JAK RÁDA JSEM SE VRÁTILA;-) :-) Velice zajímavé. Takové radílky „když se Ti tady nelíbí, běž na lepší“, mám strašně ráda. Je tu plno lidí, kteří tyto stránky chtějí zlepšit a né jen vrkat a posílat je jinam. Mě by zajímalo, co jsi zač. Čeho se Ty osobně bojíš, že tu jsi inkognito.
Jaromíra (12.07.2009 17:59:42) napsal: Tak tím pádem si budu muset zavázat ruce za záda:-D :-D no nějak to zvládnu nereagovat:-) Jsem na tom stejne :-)
Jarmila (12.07.2009 22:50:54) napsal: Aj mne tak odpovedal ked som písala článok nezmyselné bodkovanie a aby som šla inde ale Ja som mu dala odpoved môžte si to prečítat ale podla mna je to nejaký provokatér a treba s ním zatočit alebo mu to riadne naložit Jarmila:-) :-) :-) Presne o toto temto lidem jde …Upoutat pozornost , at je jakakoliv …Pokud jim vsak na jejich kolikrat nemistne prispevky neodepise nikdo nic …tak si na sam konec vsichni uzivatele 123456…muzou dopisovat sami se sebou …a uvidime potom jak dlouho je nase ignorovani bude bavit !!! Asi nakonec opusti stranky a pujdou vyrit vodu nekam jinam ......
Jaromíra (14.07.2009 00:31:22) napsal: 13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-| TAK TO BY MĚ TAKY ZAJÍMALO!! !! !! ZA NÁZOR JE POKUTA A ZA PROVOKACE UTAJENÝCH JE TEDY CO,ADMINI?? ?? ?? ODMĚNA:-| :-| PROSÍM O VYSVĚTLENÍ.DĚKUJI ZA JAROMÍRU.
14.07.2009 10:00:24 +200 Jaromíro, omlouvám se, překlikla jsem se :( 14.07.2009 09:59:44 +100 Vrácené body DÍKY.VŠE V POŘÁDKU,JSME JENOM LIDÉ ;-) :-)
13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-|
Aj mne tak odpovedal ked som písala článok nezmyselné bodkovanie a aby som šla inde ale Ja som mu dala odpoved môžte si to prečítat ale podla mna je to nejaký provokatér a treba s ním zatočit alebo mu to riadne naložit Jarmila:-) :-) :-)
Tak tím pádem si budu muset zavázat ruce za záda:-D :-D no nějak to zvládnu nereagovat:-)
to jsi trefil, Dane :o) Pan inkognito by si reakci zaslouzil a mozna by mu to bylo jasne. Ale takovy mezi nami nemaji co delat, takze setrme sily na vylapsovani nasich HAfiku.cz tak, jak to delame stale :o)) bez radilku :-DD
DĚKUJI ZA HEZKÉ VYŘÍZENÍ ZA JAROMÍRU;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
Ahoj, no jo, zprávu jsem poslala, ale té druhé uživatelce (ale body jsem odečetla tobě :( ). Chybu jsem zjistila až z této diskuze, když mě na ni upozornil Mimišák (za což díky). Chci všechny poprosit, když bude nějaký problém, pište na info@hafici.cz. Nestíháme sledovat všechny diskuze :( Kate Jaromíra (14.07.2009 10:19:13) napsal: PRO PŘÍŠTĚ BY BYLO DOBRÝ ASPOŇ POSLAT ZPRÁVU.NEJSI SAMA CO SI PLETOU …JAROMÍRA A JARMILA :-D
PRO PŘÍŠTĚ BY BYLO DOBRÝ ASPOŇ POSLAT ZPRÁVU.NEJSI SAMA CO SI PLETOU …JAROMÍRA A JARMILA :-D
Kate (14.07.2009 10:01:57) napsal: Ahoj Jaromíro, promiň uklikla jsem se. Mělo jít o potrestání uživatele, který velmi hrubě napadal jednu uživatelku ze Slovenska. Body jsem ti vrátila + poslala další jako omluvu. Ještě jednou se omlouvám. PRO PŘÍŠTĚ BY BYLO DOBRÝ ASPOŇ POSLAT ZPRÁVU.NEJSI SAMA CO SI PLETOU …JAROMÍRA A JARMILA :-D Kate – admin Hafici.cz Jaromíra (14.07.2009 00:31:22) napsal: 13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-|
Mojzinka (14.07.2009 07:34:57) napsal: Uživatel29088 (11.07.2009 11:16:33) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není. TO RADÍŠ UŽ PONĚKOLIKÁTÉ NA TĚCHTO DISKUZÍCH.OPRAVDU NENÍ NAD RADU NĚKOHO KDO SE SCHOVÁVÁ ZA PRÁZDNÝ PROFIL!! !! BEZE JMÉNA A BEZ FOTA,TO BY UMĚL KAŽDÝÝÝÝÝÝÝÝÝ­ÝÝÝÝ.ALE OZVAT SE BEZ SCHOVÁVÁNÍ?? ?? ?? TO VIDÍŠ NA DISKUZÍCH,KOLIK JE TU TAKOVÝCH LIDIČEK.ZKOUŠELA JSEM JINÉ FORUM -VASEFORUM.CZ ALE UŽ JSEM SE TAM ODHLÁSILA JELIKOŽ JSEM SI TAM NEZVYKLA !! !! HAFÍCI MI SEDÍ.A TAK SE SPÍŠ SNAŽÍM POMOCT PŘI ZLEPŠENÍ!! !! JE TO BĚH NA DLOUHOU TRAŤ ALE UŽ TO TU ZAČÍNÁ BÝT ÚNOSNĚJŠÍ KAŽDÝM DNEM.AŽ NA NĚKTERÉ B L B O U N Y KTEŘÍ TO TU KAZÍ VŠEM.VŠICHNI VÍME O CO JDE.TAK SE PŘEDSTAV A PORAĎ LIDEM KONKRÉTNĚ KDE SI MYSLÍŠ,ŽE JE TO LEPŠÍ A KDO BUDE CHTÍT,TAK SE TAM MRKNE.AŤ TEDA MŮŽEME POSOUDIT.HEZKÉ RÁ­NO. Jsi si jistá,že tam už nejsi?? ?? ?? ?? ?? ?? Já se tam v sobotu taky odhlásila a včera jsem tam8-| ještě byla 8-|
Ahoj Jaromíro, promiň uklikla jsem se. Mělo jít o potrestání uživatele, který velmi hrubě napadal jednu uživatelku ze Slovenska. Body jsem ti vrátila + poslala další jako omluvu. Ještě jednou se omlouvám. Kate – admin Hafici.cz Jaromíra (14.07.2009 00:31:22) napsal: 13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-|
Jaromíra (14.07.2009 00:31:22) napsal: 13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-| Když jsem přišla o body, tak mi admin – Rival mailem napsal proč a za co konkrétně jsem dostala trest. Takže koukni do pošty – pokud tam nic není, tak je to hodně trapný pokus o tvoje umlčení. Prosím adminy o vysvětlení! Kdysi jsem tu řvala, aby byla stanovená pravidla portálu – včetně sankcí. Nic o odebrání piškotů tam není! Takže buď to vysvětlete anebo piškoty vraťte – a pokud možno se omluvte. Počkám na přihlášení prvního admina a vlítnu na něj! nas..štvaný mimišák>:-(
Uživatel29088 (11.07.2009 11:16:33) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není. TO RADÍŠ UŽ PONĚKOLIKÁTÉ NA TĚCHTO DISKUZÍCH.OPRAVDU NENÍ NAD RADU NĚKOHO KDO SE SCHOVÁVÁ ZA PRÁZDNÝ PROFIL!! !! BEZE JMÉNA A BEZ FOTA,TO BY UMĚL KAŽDÝÝÝÝÝÝÝÝÝ­ÝÝÝÝ.ALE OZVAT SE BEZ SCHOVÁVÁNÍ?? ?? ?? TO VIDÍŠ NA DISKUZÍCH,KOLIK JE TU TAKOVÝCH LIDIČEK.ZKOUŠELA JSEM JINÉ FORUM -VASEFORUM.CZ ALE UŽ JSEM SE TAM ODHLÁSILA JELIKOŽ JSEM SI TAM NEZVYKLA !! !! HAFÍCI MI SEDÍ.A TAK SE SPÍŠ SNAŽÍM POMOCT PŘI ZLEPŠENÍ!! !! JE TO BĚH NA DLOUHOU TRAŤ ALE UŽ TO TU ZAČÍNÁ BÝT ÚNOSNĚJŠÍ KAŽDÝM DNEM.AŽ NA NĚKTERÉ B L B O U N Y KTEŘÍ TO TU KAZÍ VŠEM.VŠICHNI VÍME O CO JDE.TAK SE PŘEDSTAV A PORAĎ LIDEM KONKRÉTNĚ KDE SI MYSLÍŠ,ŽE JE TO LEPŠÍ A KDO BUDE CHTÍT,TAK SE TAM MRKNE.AŤ TEDA MŮŽEME POSOUDIT.HEZKÉ RÁ­NO.
Jaromíra (14.07.2009 00:31:22) napsal: 13.07.2009 12:20:25  –100 Za nevhodné chování na portále NECHÁPU CO JSEM UDĚLALA.8-| TAK TO BY MNE TAKÉ ZAJÍMALO. ADMINI!! !! CO TAK HROZNÉHO JAROMÍRA SPÁCHALA,ŽE JÍ BERETE PIŠKOTY?? ?? RÁDA BYCH ODPOVĚĎ!! A JAK POTRESTÁTE TOHO PODIVNÉHO UŽIVATELE,KTERÝ SEM CHODÍ AKORÁT PROVOKOVAT?? !!
Anežka (11.07.2009 14:27:40) napsal: Jaromíra (11.07.2009 12:47:33) napsal: Uživatel29088 (11.07.2009 11:16:33) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.POKUD NĚKDO BUDE CHTÍT ODEJÍT NEPOTŘEBUJE TVOJE RADY.JÁ ZA SEBE TI MŮŽU ŘÍCI,ŽE JEDNU DOBU JSEM O TOM UVAŽOVALA A PŘIHLÁSILA JSEM SE JINDE.A JAK RÁDA JSEM SE VRÁTILA;-) :-)Velice zajímavé. Takové radílky „když se Ti tady nelíbí, běž na lepší“, mám strašně ráda. Je tu plno lidí, kteří tyto stránky chtějí zlepšit a né jen vrkat a posílat je jinam. Mě by zajímalo, co jsi zač. Čeho se Ty osobně bojíš, že tu jsi inkognito. Je pravda ze svymi prispevky se snazime stranky zlepsit, ale osobne si myslim ze bychom meli uplne vsichni prestat odpovidat uzivatelum kteri jsou prihlaseni napriklad pod ..uzivatel 123456 a zacit je ignorovat . Tim se jich a jejich vychytralych a nekdy urazejicich prispevku uplne zbavime !!!
Uživatel29088 (11.07.2009 11:16:33) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není. POKUD NĚKDO BUDE CHTÍT ODEJÍT NEPOTŘEBUJE TVOJE RADY.JÁ ZA SEBE TI MŮŽU ŘÍCI,ŽE JEDNU DOBU JSEM O TOM UVAŽOVALA A PŘIHLÁSILA JSEM SE JINDE.A JAK RÁDA JSEM SE VRÁTILA;-) :-)
Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
daniel (11.07.2009 10:33:14) napsal: Ivonka (10.07.2009 09:29:20) napsal: Romi, ja vim, psala jsem jim to prvotne, ale budu hodne prekvapena, pokud odpoved dostanu jeste dnes. Jen me zajimalo, pokud nekdo vite, zda poradite :o) takze se uvidi…o) diky, ze drbeme krasku Besssssssssssss­ssss :o) mel jsem take problem …jineho charakteru a KATE mi odepsala jako prvni z ADMINU po jednom tydnu ze nejsou NON-STOP sluzba …Podle meho porozumeni toto je internet a NEEE ceska posta …takze by s tim meli neco delat a neodpovidat ve stylu ze my jako uzivatele jsme tady pro ne !!! Meli by si uvedomit ze oni jako ADMINI jsou tady pro nas a meli by se podle toho zacat chovat a neodepisovat uzivatelum URAZICI odpovedi jako ( toto neni non- stop sluzba ) Pokud nemaji dost lidi… at si je najmou a zacnou se chovat jako vsude jinde ve svete !!!Ale to jsem odpocil …chci pouze poprat hodne stesti s kontaktovani ADMINU …ja jsem ho moc nemel !!! Ja ho mela, ale to byla odpoved, ze spis jeste vice zamlzila, nez vyystvetlila. Hm, s temi urazejicimi dopovedmi---ne, ze by me primo urazila, ale rozhodne me sesadila, kdyz jsem dostala na prosbu o schvaleni odpoved ve sttylu, ze nemam mit strach, ze akce budou v dostatecnem predstihu shvaleny…hm, skutek byl takovy, ze dve z vlozenych akci driv propadly a to byli vlozeny s predstihem..tak, co si o tom myslet. I na nynejsi otazky jsem od Kate dostala odpoved, ani nevim, zda ji tu verejne pretrasat. Mysli, ze si umite predstavit v jakem stylu…No nic, drzet hubu a krok?..
Ivonka (10.07.2009 09:29:20) napsal: Romi, ja vim, psala jsem jim to prvotne, ale budu hodne prekvapena, pokud odpoved dostanu jeste dnes. Jen me zajimalo, pokud nekdo vite, zda poradite :o) takze se uvidi…o) diky, ze drbeme krasku Besssssssssssss­ssss :o) mel jsem take problem …jineho charakteru a KATE mi odepsala jako prvni z ADMINU po jednom tydnu ze nejsou NON-STOP sluzba …Podle meho porozumeni toto je internet a NEEE ceska posta …takze by s tim meli neco delat a neodpovidat ve stylu ze my jako uzivatele jsme tady pro ne !!! Meli by si uvedomit ze oni jako ADMINI jsou tady pro nas a meli by se podle toho zacat chovat a neodepisovat uzivatelum URAZICI odpovedi jako ( toto neni non- stop sluzba ) Pokud nemaji dost lidi… at si je najmou a zacnou se chovat jako vsude jinde ve svete !!!Ale to jsem odpocil …chci pouze poprat hodne stesti s kontaktovani ADMINU …ja jsem ho moc nemel !!!
Romi, ja vim, psala jsem jim to prvotne, ale budu hodne prekvapena, pokud odpoved dostanu jeste dnes. Jen me zajimalo, pokud nekdo vite, zda poradite :o) takze se uvidi…o) diky, ze drbeme krasku Besssssssssssss­ssss :o)
Ivonka (10.07.2009 09:11:39) napsal: Opet pisi ohledne Kalendare akci s nekolika dotazy a nejasnostmi : Proč mi bylo na účet připsáno za vložené akce 10 bodů místo 50, když vše bylo vyplněno a s dostatečným předstihem vloženo, žádná jiná akce toho druhu vložena nebyla. Proč nejsou akce v účtu pojmenovány, nebo jen některé? Aby se lépe klamalo? Jen jen zmíněno – Přidání akce nebo Kalendář psích akcí, u další poloviny je i nazev  – prosim tedy, aby do prehledu vzdy bylo uvadeno za jakou akci. Stale mi chybi schvalena akce Tradicni vystava psu bez PP v Hranicich 22.8.2009, kterou jsem vkladala uz pred hodne davnem. Dekuji za odpovedi, snad prijdou brzy. ivona Ivonko – tohle jsou dotazy přímo na adminy, takže zkus napište nám
Opet pisi ohledne Kalendare akci s nekolika dotazy a nejasnostmi : Proč mi bylo na účet připsáno za vložené akce 10 bodů místo 50, když vše bylo vyplněno a s dostatečným předstihem vloženo, žádná jiná akce toho druhu vložena nebyla. Proč nejsou akce v účtu pojmenovány, nebo jen některé? Aby se lépe klamalo? Jen jen zmíněno – Přidání akce nebo Kalendář psích akcí, u další poloviny je i nazev  – prosim tedy, aby do prehledu vzdy bylo uvadeno za jakou akci. Stale mi chybi schvalena akce Tradicni vystava psu bez PP v Hranicich 22.8.2009, kterou jsem vkladala uz pred hodne davnem. Dekuji za odpovedi, snad prijdou brzy. ivona
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?