Diskuze !!! položení otázky veterináři!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Denda03 (30.11.2016 21:35:59) napsal: Zdravím potřebovala bych se zeptat na něco veterináře je to dost duležité a spěchá to jenže když chci vložit otázku tak mi to ukáže že tam je nějaký problém myslela jsem ,že je to jen nějaká krátkodobá porucha ale dneska je to týden co jsem to zkoušla znova opět to nejde...proč?? Zavoltejte svému veternáři, budete mít odpověď hned.
Dobrý den, stále to nefunguje? Mě vše normálně běží. Zkuste to prosím znovu (https://www.hellosandy.cz/psi-poradna/nova-otazka/psi-kategorie/veterina/?q=a ) a dejte mi vědět. Díky za spolupráci. Kate Denda03 (30.11.2016 21:35:59) napsal: Zdravím potřebovala bych se zeptat na něco veterináře je to dost duležité a spěchá to jenže když chci vložit otázku tak mi to ukáže že tam je nějaký problém myslela jsem ,že je to jen nějaká krátkodobá porucha ale dneska je to týden co jsem to zkoušla znova opět to nejde...proč??
Dobrý den, stále to nefunguje? Mě vše normálně běží. Zkuste to prosím znovu (https://www.hellosandy.cz/psi-poradna/nova-otazka/psi-kategorie/veterina/?q=a) a dejte mi vědět. Díky za spolupráci. Kate Denda03 (30.11.2016 21:35:59) napsal: Zdravím potřebovala bych se zeptat na něco veterináře je to dost duležité a spěchá to jenže když chci vložit otázku tak mi to ukáže že tam je nějaký problém myslela jsem ,že je to jen nějaká krátkodobá porucha ale dneska je to týden co jsem to zkoušla znova opět to nejde...proč??
Zdravím potřebovala bych se zeptat na něco veterináře je to dost duležité a spěchá to jenže když chci vložit otázku tak mi to ukáže že tam je nějaký problém myslela jsem ,že je to jen nějaká krátkodobá porucha ale dneska je to týden co jsem to zkoušla znova opět to nejde...proč??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?