Diskuze Pomalé trávení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A má kočička vhodně zvolené krmení? Čím krmíte? Granule, konzervy? Hodně záleží na kvalitním krmení.
MišKa (18.02.2013 16:20:54) napsal: Ahoj,chci se zeptat,jestli jste se někdy setkali s pomalým trávením u koček.Nevím jestli je to normální nebo jestli je třeba to nějak řešit. Je to 6měsíční kotě a má to už od mala.Vždy naše koťata kálela asi tak 3x denně a dospělé 2x a Suki chodí tak jednou za 2 dny záleží kdy.A vždy místo malého obsahu často,má velký obsah málo často,logicky:D . Kvůli tomu je často úplně jako koule a i tak má stále hlad,odčervená je a chová se úplně normálně spíš teda střeleně.Oproti ostatním kotatům a kočkám,co jsme měli je docela tlustá a to žere granule 2x denně a občas maso,konzervu nebo psí salám. Nevíte čím to může být? :-( To není dobré. Také se pikláním k tomu navštívit veterináře.
MišKa (18.02.2013 16:20:54) napsal: Ahoj,chci se zeptat,jestli jste se někdy setkali s pomalým trávením u koček.Nevím jestli je to normální nebo jestli je třeba to nějak řešit. Je to 6měsíční kotě a má to už od mala.Vždy naše koťata kálela asi tak 3x denně a dospělé 2x a Suki chodí tak jednou za 2 dny záleží kdy.A vždy místo malého obsahu často,má velký obsah málo často,logicky:D . Kvůli tomu je často úplně jako koule a i tak má stále hlad,odčervená je a chová se úplně normálně spíš teda střeleně.Oproti ostatním kotatům a kočkám,co jsme měli je docela tlustá a to žere granule 2x denně a občas maso,konzervu nebo psí salám. Nevíte čím to může být? Není to rozhodně normální:-~ Určitě by to chtělo řešit s veterinářem;-)
Dobrý den. Rozhodně to normální není. :-~ Může se jednat o poruchu trávicího systému a být Vámi, bych ji nechala vyšetřit u veterináře, jestli má správnou průchodnost střev. Pro koťátko může být nebezpečné všechno, takže neváhejte a utíkejte k vetovi. ;-) MišKa (18.02.2013 16:20:54) napsal: Ahoj,chci se zeptat,jestli jste se někdy setkali s pomalým trávením u koček.Nevím jestli je to normální nebo jestli je třeba to nějak řešit. Je to 6měsíční kotě a má to už od mala.Vždy naše koťata kálela asi tak 3x denně a dospělé 2x a Suki chodí tak jednou za 2 dny záleží kdy.A vždy místo malého obsahu často,má velký obsah málo často,logicky:D . Kvůli tomu je často úplně jako koule a i tak má stále hlad,odčervená je a chová se úplně normálně spíš teda střeleně.Oproti ostatním kotatům a kočkám,co jsme měli je docela tlustá a to žere granule 2x denně a občas maso,konzervu nebo psí salám. Nevíte čím to může být?
Ahoj,chci se zeptat,jestli jste se někdy setkali s pomalým trávením u koček.Nevím jestli je to normální nebo jestli je třeba to nějak řešit. Je to 6měsíční kotě a má to už od mala.Vždy naše koťata kálela asi tak 3x denně a dospělé 2x a Suki chodí tak jednou za 2 dny záleží kdy.A vždy místo malého obsahu často,má velký obsah málo často,logicky:D . Kvůli tomu je často úplně jako koule a i tak má stále hlad,odčervená je a chová se úplně normálně spíš teda střeleně.Oproti ostatním kotatům a kočkám,co jsme měli je docela tlustá a to žere granule 2x denně a občas maso,konzervu nebo psí salám. Nevíte čím to může být?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?