Diskuze Pomalí Hafíci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ani nevejdu!!!Jo leda že by byla aspon od bojleru
jé tak to jo, to Jessinka, když s ní jedeme k vetíkovi, tak si v autě vždycky zdřímne, roztáhne se na celé zadní sedačce a na mě není skoro místo, potvora veliká :-DD
no asi nejezdíš :-DD :-DD :-DD :-DD a nebo máš vedlejší pěženku na pokuty:-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD existují bezpečnostní pásy na psíky přepravky-tašky které se dají upevnit k sedadlu spolujezdce jako jezdíme např. my a dokonce jsem byla pochválena při kontrole, že mám zabezpečeného psa:-DD :-DD :-DD :-DD :-DD
jejda mě v téj anketě nejde ani hlasovat :-DD ... no já to radši neřeším, ale myslím, že to vymýšleli admini :-DD
To mi povídej... i my stím na chvíli daly pauzičku a raději se smazaly, abychom nedostávaly vzkazy typu "proč jsi mi nevrátila kostičky" ... ale neboj, plánuje se na termín 13.2. , že bude spuštěna i nová verze hafíků :-) taky možnost zrušení kostiček, aby ti je neposílaly... určitě toho využiju :-DD
Volně Na zemi u spolujezdce Na zadním sedadle ___________________________ je v rozporu s vyhláškou !!
Musím říct, že "Hafíci" jsou vskutku užasný počin a ráda tady trávím dost času. Jen mě mrzí, že to tu běhá hrozně pomalu. Přitom všechno ostatní mi funguje normálně. Když pak chcete posílat kostičky, je to občas o nervy. Ale i tak to stojí za to.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?