Diskuze Pomalý server hafici cz, prosím o radu.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jarmila (02.04.2011 10:23:07) napsal: To je tiež pravda ale my si platíme rýchly internet všade to dobre ide nie len tu a mám udržiavaný a čistený noťas ved môj mi o to dbá a dali aj do servisov a ide im to tak isto ako v Prahe tiž majú s tým problémy čo viem všetci takmer všetci čo som s nimi tu v kontakte a ako som vyhodila chrome je to iba o máličko lepšie My většinou problém nemáme, ale to co vyvádí Hafíci dnes přesahuje všechny mezi. Načítání profilu tak 2 - 3 minuty a ještě se nezobrazí všechno. Nejdou vkládat vzkazy pro kamarády, zobrazí se tak 5 dárečků, pár kamarádů a ostatní moje profily se nezobrazí vůbec. Jo těchnika bolšaja.............:-(
Uživatel Jana (03.04.2011 19:21:59) napsal: Jsem zde na Hafíkách již třetím rokem, ale tenhl8-} e stav nepamatuji.Hafíci jdou velice špatně,stále se to "seká",musí se čekat než nás to pustí kostičkovat atd. Zaujmou admini k těmto všem příspěvkům vůbec nějaké stranovisko?????
Jarmila (02.04.2011 10:23:07) napsal: To je tiež pravda ale my si platíme rýchly internet všade to dobre ide nie len tu a mám udržiavaný a čistený noťas ved môj mi o to dbá a dali aj do servisov a ide im to tak isto ako v Prahe tiž majú s tým problémy čo viem všetci takmer všetci čo som s nimi tu v kontakte a ako som vyhodila chrome je to iba o máličko lepšie
Tak to jste tady opravdu zabili reklamou na google....zpomalí hafíky,tak,že je přímo nemožné tu s přáteli pobýt...fuj!!
Hrancle (14.04.2011 15:02:10) napsal: I já mám problém s rychlostí.. Server Hafici se oproti jiných jakýkoliv stránkách seká, pomalu načítá.. Docela mě to štve protože to i tak zaplácá spoustu času než mi najede jeden profil! Tohle tu ale bylo vždycky a navždy tento problém asi zůstane. Je fakt že jestli se mi tu nelíbí můžu klidně odtud odejít. Jinak jsem se stránkami spokojená a chodím tu ráda. Jen žádám adminy jestli by s tím nešlo něco udělat..?? Čím více profilů si tu lidé vytvoří, tím více se stránky zatěžují a zpomalují - víc dat, víc informací. A my s tím neuděláme nic. Rozšíření serveru by ale tvůrce těchto stránek stálo poměrně dost peněz(nepočítám, že teď už platí jistou sumu za jejich provoz), což by se podepsalo i na vašich peněženkách, neboť by se stránky museli zpoplatnit a to by se tu nikomu nelíbilo 8-). Přeji příjemný den a ať se mají vaši miláčkové k světu ;-)
Poupata a Lucka (01.04.2011 02:02:25) napsal: Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu. I já mám problém s rychlostí.. Server Hafici se oproti jiných jakýkoliv stránkách seká, pomalu načítá.. Docela mě to štve protože to i tak zaplácá spoustu času než mi najede jeden profil! Tohle tu ale bylo vždycky a navždy tento problém asi zůstane. Je fakt že jestli se mi tu nelíbí můžu klidně odtud odejít. Jinak jsem se stránkami spokojená a chodím tu ráda. Jen žádám adminy jestli by s tím nešlo něco udělat..??
Poupata a Lucka (01.04.2011 02:02:25) napsal: Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu. Měla jsem stejný problém jako všichni.Vnouček mi nainstaloval jiný prohlížeč a je po problému;-D ;-D .Cituška
Uživatel Jana (03.04.2011 19:28:56) napsal: Jsem zde na Hafíkách již třetím rokem, ale tenhl8-} e stav nepamatuji.Hafíci jdou velice špatně,stále se to "seká",musí se čekat než nás to pustí kostičkovat atd. Zaujmou admini k těmto všem příspěvkům vůbec nějaké stranovisko????? ;-D Milí přátelé,!! To je hlavním důvodem,že přečteme pouze vzkazy,odepsat přátelům, nemůžeme prohlížet náš profil,seká se vše:)))8-} PC je po přeinstalaci,nikde takové problémy nejsou,ale mně přes kopírování poslat zprávu cca 50 kamarádům,trvá více než 3 hodiny!8-} Nemám tolik času,mnoho práce a ve volných chvílích se věnuji pejskovi.Bude mu 15,takže jsem ráda za každou společnou chvíli...;-D Aja.
Jarmila (02.04.2011 10:23:07) napsal: To je tiež pravda ale my si platíme rýchly internet všade to dobre ide nie len tu a mám udržiavaný a čistený noťas ved môj mi o to dbá a dali aj do servisov a ide im to tak isto ako v Prahe tiž majú s tým problémy čo viem všetci takmer všetci čo som s nimi tu v kontakte a ako som vyhodila chrome je to iba o máličko lepšie
Agnesita (02.04.2011 10:10:51) napsal: Mně jedou s pražským netem hafici rychle, připojení dělá hodně, ale je pravda, že doma na Moravě je taky těžko rozjíždím, máme tam pomalejší internet. Myslím, že na připojení záleží hodně, ale taky na množství reklam a celkově grafiky na těchto stránkách, určitě by to chtělo vylepšit, taky mě pomalé načítání vytáčí. To je tiež pravda ale my si platíme rýchly internet všade to dobre ide nie len tu a mám udržiavaný a čistený noťas ved môj mi o to dbá a dali aj do servisov a ide im to tak isto ako v Prahe tiž majú s tým problémy čo viem všetci takmer všetci čo som s nimi tu v kontakte a ako som vyhodila chrome je to iba o máličko lepšie
Mně jedou s pražským netem hafici rychle, připojení dělá hodně, ale je pravda, že doma na Moravě je taky těžko rozjíždím, máme tam pomalejší internet. Myslím, že na připojení záleží hodně, ale taky na množství reklam a celkově grafiky na těchto stránkách, určitě by to chtělo vylepšit, taky mě pomalé načítání vytáčí.
Môžte skúšať čo chcete nie je pravda že chrome pomôže Ja som ho už vyhodila neviem dokedy chcú skúšať admini našu trpezlivosť ak to tu chcú preriediť tak nech nás neoberajú zbytočne o čas a nech to rovno napíšu odídeme ani to nieje v počítači predsa každý nemá v nom chybu chyba je len tu na hafíkoch inde to ide dobre adminom to vyhovuje že sa kliká
Díky Evo, zkusím ten chrome, přesně Markéto, tak nějak to je poslední dobou...
Poupata a Lucka (01.04.2011 02:02:25) napsal: Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu. Taky mi trvá věčnost než se načte stránka, trvá to už tak 14 dní a mám to jak v Mozille tak v Exploreru:(
Poupata a Lucka (01.04.2011 02:02:25) napsal: Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu. Vyzkoušej jiný prohlížeč.Přešla jsem na Google Chrome a nemám problém.je to rychlé.
Poupata a Lucka (01.04.2011 02:02:25) napsal: Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu. Já mám to samé
Hafíci cz se mi načítají stále pomaleji a pomaleji. Čím to je? Je to jen u mě, nebo má někdo stejný problém? Nikdy předtím jsem s načítáním neměla problémy a teď se mi stránka trochu seká než se načtou veškeré reklamy a podobné věci. Co udělat proto, aby to běhalo jako dřív? Díky za radu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?