Diskuze Pomoc za piškoty

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak už jsem taky darovala..fakt dobrej nápad!!!:)zrovna ted jsem si četla na jednom profilu o jedne fence co je v utulku a neni vubec stastna tak mozna az by si prospelo pro ELVA HELP tak potom by se mohl vybrat nejaky utulek a prospet jemu zase za piskotky uživatelu,ta fenka byla z utulku nekde u ceskych budjovic
Myslím si,že jste to měli napsat přímo do úvodu,co dostanou a za kolik piškotů a taky,jak dlouho"sbírka" bude trvat.
:) ano, plánujeme něco podobného i pro útulky
Ahoj :) jsme velmi rádi, že se velká spousta Hafikářů ;) nadchla pro tento druh pomoci, pro jakou jsme se s Hafik týmem rozhodli. Piškotky se přepočítavají tak, že až bude na "účtu" ELVA HELP 100.000 piškotků, předáme jim poukázku na zboží dle jejich vlastního výběru v hodnotě 5.000,- Kč. Věříme, že nám v této akci pro ELVA HELP pomůžete a budete z ní mít stejnou radost, jakou máme my :)
A neplánujete i nějaké útulky?
Dobrá připomínka, také by mne to zajímalo.
Ahoj, to darování piškotů na věci pro asistenční psy je super nápad! Jen jsem se chtěla zeptat, jakým způsobem budete přepočítávat darované piškotky na peníze? Aby si dárci mohli udělat představu, kolik se toho za vybranou částku bude moct pořídit. Díky, Oli
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?