Diskuze pomooooc

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jiná rada snad neni :D budeš muset pěkně jeden po druhým :) jinak já mám tedy mnohem raději bodláky v hřívě než v ocasu:)
To teda je velký horor no musím jeden po jednoum :D :D :D
Prostě a jednoduše bodláky jsou zlo. A toho bordelu co z nich je, no hrůza.>:) Romísek (21.11.2012 12:46:20) napsal:
Pája (21.11.2012 10:39:23) napsal: Mě se to teda líp vytahuje z ocasu. Hříva je jemnější a když má kůň už skoro dredy tak je to dost namáhavé. Navíc když kůň nevydrží mít hlavu v jedné poloze a pořád se musí někde otáčet a všechno očumovat :-D Je to podle toho jakou hřívu má daný kůń :) a tím že je ocas dlouhý, tak mi vytahávání bodláku jde hůř..jo to je pravda, na tom taky dost záleží jestli koník spolupracuje :D
Pája (21.11.2012 10:39:23) napsal: Mě se to teda líp vytahuje z ocasu. Hříva je jemnější a když má kůň už skoro dredy tak je to dost namáhavé. Navíc když kůň nevydrží mít hlavu v jedné poloze a pořád se musí někde otáčet a všechno očumovat :-D Asi je to podle toho jakou hřívu má daný kůń :) a tím že je ocas dlouhý, tak mi vytahávání bodláku jde líp..jo to je pravda, na tom taky dost záleží jestli koník stojí :D
Mě se to teda líp vytahuje z ocasu. Hříva je jemnější a když má kůň už skoro dredy tak je to dost namáhavé. Navíc když kůň nevydrží mít hlavu v jedné poloze a pořád se musí někde otáčet a všechno očumovat :-D Romísek (20.11.2012 22:10:40) napsal: jiná rada snad neni :D budeš muset pěkně jeden po druhým :) jinak já mám tedy mnohem raději bodláky v hřívě než v ocasu:)
:-D jooo tohle je horor pro koňáky. Chce to trpělivost a procvičit prsty. Bodlák po bodláku pěkně vybrat. Tohle je podle mě nejjednodušší, hřebeny ani nic jiného nepomáhá, prostě jenom vytahovat jemně jeden po druhém. Buď ráda že je to v ocase, z hřívy to jde daleko složitěji. Denda03 (20.11.2012 17:01:55) napsal: Ahoj muj koník si zamotal do ocasu asi přes 300 podláku jak to mám sundat aby to bylo co nejsnadnější ?? děkuji moc za radu ;)
Ahoj muj koník si zamotal do ocasu asi přes 300 podláku jak to mám sundat aby to bylo co nejsnadnější ?? děkuji moc za radu ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?