Diskuze Pomozte najít mi bratříčky a sestřičku!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla bych Vás požádat o pomoc.Hledám bratříčky a sestřičku mého hafana.Byl z vrhu německý ovčák matka křížený s ,,velkým psem"...(velký pes otec z černé hory přesněji beauceron..ikdyž to majitelka neudala v popisu...)narozeni dne 23.dubna 2007 byli z Kralup nad Vltavou... byla bych moc ráda kdyby jste mi dali vědět mahhulenka@seznam.cz jakoukoliv zmínku jestli náhodou zrovna ve vašem okolí či váš hafan není zrovna z toho vrhu..Děkuji předem moc M. a Albert:)
Hledám ovčáky kteří se narodili 27.7 2007 v Olešnici u maminky Báry? .Chtěla bych znát sourozence mojí fenečky Brity ozvěte se prosím na E-mail ovcackabrita@seznam.cz nebo do profilu.
Hledáme kříženečky z Lukavického útulku ve Východních čechách. Kříženci německého ovčáka a ještě něčeho neznámého. :)
Hledám segry,bráchy Německého boxera které se narodili 13.5.2007 v Jindřichově hradci...Haf Eda
Hledam krizence Rhod.ridgebacka a sarpeje narozeny 13.7.2007 v Doksech8-} :-) :-DD
Ahoojky Hledám Bratříčky a Sestřičky z Hluku u Uherského Hradiště. jedná se o rasu Jorkšírský Terier od manželů Nemravových . Nejlepe vrh který se narodil 18.06.2006 . Ale může být i jiný ;-) pokud se někdo takoví najde dejte mi prosím vědět ;-)
Hafojky břatříčci a sestřičky. Já, Jess, bez PP hledám dalších mých 12 sourozenců plemene NĚMECKÉHO OVČÁKA z města MOST! :) kdyby se tu někdo našel, tak napište vzkazík, děkuji ;))
hledam sestricku Esinku- Bernského Salašnického psa kdyby se nasel tak i bracha jsou z chovatelske stanice v Chrtnikach prosim ozvete se!!!!
Dobrý den.Chci se zeptat jestli nevíte o někom kdo má doma pejsky i fenečky narozené 20.4.2008 ANGLICKÉHO KOKRŠPANĚLA!!Prosím je to moc důležité.Pište na e-mail:arinkka@seznam.cz ...Za všechny informace MOC děkuji!
Narozeny 8.12.2007 někde okolo rakovníka?
Ahoj taky by mě zajímalo jak se mají sourozencii mého psa - kříženec berňáka (matka) a prý labradora, narozen v Melči u Opavy 31. 5. 2006, štěňat bylo 6 - 3 fenky a 3 psi. Díky jestli se ozvete.
hledám bráchu mého psa bígla.je mu 5 let a byl narozen někdy kolem 30.10.2003 na kraji pardubic.měl jen jediného brášku.Pls ozvěte se!
Hledám souroznce Bernský salašnický pes narozeny 3.4 2006 v Ústí nad Labem nebo narozeny 22.12.2004 v Lomnici nad Popelkou. Prosím o kažkou informaci ;-) :_/ !!
Sourozenci naší Ariel. 19.8.2008 - border kolie - Zálužany ;-)
Taky hledám našemu Buddymu jeho sourozence bíglíky kteří se narodily 9.1.2008 kousek od Frýdku- Místku tak se nám ozvěte díky panička s Buddym ;-)
HLEDÁM CELKEM 12 SOUROZENCŮ Z MĚSTA "MOST" ! TATÍNEK: KRÁTKOSRSTÝ NĚMECKÝ OVČÁK ... MAMINKA: DLOUHOSRSTÁ KÓLIE! PROSÍM OZVĚTE SE
Hledám sourozence a to plemene JACK RUSSELL TERRIER bez PP. Narozeni 25.9. 2006 v Konicích u Znojma :o) Info prosím na email: HelcaZemca@seznam.cz Tady jsou stránky mé terierky Jessynky která hledá své sourozence www.JRTJessy.ic.cz
Hledám své sestřičky a bratříčky z chovné stanice Bullface.Já jsem ze třetího vrhu.2x otec byl BOODIE Loretovic kvítko a 1x Amir Bulhamer.Maminka je Agatha Eldorado.Prosím dejte vědět.
Ahoj, hledáme setřičky a bratříčky naší fenky Bonnie. Je z CHS z Údolí Zlaté Koruny (Hodovi) matka Fantasia Saranga (Sally)-ČR , otec Bruno Wadaru´s Kid (Bardy)-SK. Štěňátka se narodila 19.8.2008 Budeme rádi když se ozvete:D ;-) email:slunicko.8o@seznam.cz www: http://rhodeskyridgeback.mypage.cz
ahoj, tak i my hledáme sourozence, ale je to těžký. Máme pejska jako druhý majitelé, takže informací máme málo...ale pejsků se narodilo snad 6-7, a to ve Smolných Pecích dne 21.8.2007...takže kdyby jste někdo věděl o příbuzenstvu, tak pište :))
Hledám sourozence mého psa Jacka ze Zona bulls narodil se v květnu 2007
Hledám 4 sestřičky a 1 brášku, kteří se narodili 3.3.2007 u paní chovatelky R.Kotlářové v Horní Dobrouči, okr.Ústí nad Orlicí. Moje maminka se jmenuje Jesica a tatínek Brais, ten pochází z Trutnova. Bráška je celý zlatý (hnědý) s bílým proužkem mezi očima, ségry jsou žíhané s bílými znaky a jedna je celá bílá. Rád bych se s nimi setkal nebo alespoň navázal vztah přes net. Mail mám u profilu, za tipy děkuji, MAX
Ahojík hledám sourozence yorkšírského teriéra. Můj pejsek se narodil 18.04.2008 a pochází od paní Mokošínové z Rostoklad u Českého Brodu. Dále hledám sourozence mého druhého hafíka, též yorkšírského teriéra. Narodil se 30.12.2008 a pochází z Čisté u Rakovníka od paní Šnoblové. Sourozenci ozvěte se... ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?