Diskuze pomůže mi kastrace?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Erixon (22.01.2014 14:31:22) napsal: Ahoj, mám 7 měsíců starou kočku a ráno okolo 7h kňučí, pak párkrát přes den a večer zase hodně. Sem tam běhá po bytě jak střelená, už moc neškrábe zdi, skáče po záclonách. Škrábe mě po rukách a skáče na nohy, ale to beru tak, že si jen hraje :) Jde mi o to, jestli ji kastrace uklidní. Vůbec nemá kontakt s jinými zvířaty, tak mě zajímá, jestli má cenu kastrovat. Děkuji Dobrý den, Kastrace by určitě mohla pomoci ke zklidnění kočičky. Také bych Vám doporučila, pokud je to možné, občas jí vzít ven(pro kočky běžně existují kočičí vodítka). Mohla by se tam vyběhat a doma by potom mohla být klidnější. Také by mohlo pomoci pořádné drápadlo nebo pořízení dalšího miláčka. Dále je také důležité jí správně energeticky krmit. Jaké krmivo používáte?;-D
Vlastina (24.01.2014 10:11:53) napsal: Vykastrovat a pořídit kamaráda.Budou se honit a hrát si,spinkat spolu v pelíšku a ani o nich nebudute vědět...podle všeho máte hyperaktivní kočku jako je můj kocour a kolikrát když ho chytne rapl,tak lítá po bytě jako raketa a za chvíli se přidá i druhá kočka a je to krásný na ně koukat jak si spolu vyhrají:-) Co teprve Ti naši. Máme kočičku a kocourka. Kočička starší, kocourek mladší a jsou to zlatíčka. Kocourek je trochu takový blazínek a kočička musí mít všechno nejlepší :-D Vždycky se perou a hrají si na honěnou. Někdy s jejich hrátek dostanu záchvat smíchu. :-) :D
Vykastrovat a pořídit kamaráda.Budou se honit a hrát si,spinkat spolu v pelíšku a ani o nich nebudute vědět...podle všeho máte hyperaktivní kočku jako je můj kocour a kolikrát když ho chytne rapl,tak lítá po bytě jako raketa a za chvíli se přidá i druhá kočka a je to krásný na ně koukat jak si spolu vyhrají:-)
Aniora a chlupáči ☺ (22.01.2014 15:00:48) napsal: Určitě ji vykastrujte' Jinak se z ní zcvoknete a za chvíli i ona sama. Naše kočka se mrouskala i v noci a byl to hrozný řev. Prý, že se kočky při tom hodně stresují a mohou onemocnět na rakovinu, tak ja bych kastraci brala hned. Dobrý den Naprosto s vámi souhlasím,měla by být mazlivější a tak by nejspíš přestali i tyto potíže.;-)
Erixon (22.01.2014 14:31:22) napsal: Ahoj, mám 7 měsíců starou kočku a ráno okolo 7h kňučí, pak párkrát přes den a večer zase hodně. Sem tam běhá po bytě jak střelená, už moc neškrábe zdi, skáče po záclonách. Škrábe mě po rukách a skáče na nohy, ale to beru tak, že si jen hraje :) Jde mi o to, jestli ji kastrace uklidní. Vůbec nemá kontakt s jinými zvířaty, tak mě zajímá, jestli má cenu kastrovat. Děkuji Určitě ji vykastrujte' Jinak se z ní zcvoknete a za chvíli i ona sama. Naše kočka se mrouskala i v noci a byl to hrozný řev. Prý, že se kočky při tom hodně stresují a mohou onemocnět na rakovinu, tak ja bych kastraci brala hned.
Ahoj, mám 7 měsíců starou kočku a ráno okolo 7h kňučí, pak párkrát přes den a večer zase hodně. Sem tam běhá po bytě jak střelená, už moc neškrábe zdi, skáče po záclonách. Škrábe mě po rukách a skáče na nohy, ale to beru tak, že si jen hraje :) Jde mi o to, jestli ji kastrace uklidní. Vůbec nemá kontakt s jinými zvířaty, tak mě zajímá, jestli má cenu kastrovat. Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?