Diskuze Pořád nám teče z očička

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Karel (31.12.2013 11:38:25) napsal: Naše Lízinka měla to samé,pořád jí slzelo jdno a to samé očíčko až mi jedna paní poradila oční kapky se světlíkem.Pomohlo to,teď jí slzí jenom když chytí průvan.Ty kapky se musí pořádně protřepat. Moc děkuju : )
TerezkaTRO (31.12.2013 10:24:11) napsal: Dobrý den, několikrát jsme byli u veterináře s tím, že naší ragdollí slečně teče z očička - ale jen z jednoho a vždy toho samého. Bylo podezření na třetí víčko, tak jsme dostali kapičky. Pak zase bylo podezření na vrostlou řasu a dostali jsme mastičku. Nakonec mi bylo řečeno, že to není nic vážného a že s tím musí žít ... No nebyla jsem teda nějak spokojená. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti? Popř. čím vykapávat? Naše Lízinka měla to samé,pořád jí slzelo jdno a to samé očíčko až mi jedna paní poradila oční kapky se světlíkem.Pomohlo to,teď jí slzí jenom když chytí průvan.Ty kapky se musí pořádně protřepat.
TerezkaTRO (31.12.2013 10:24:11) napsal: Dobrý den, několikrát jsme byli u veterináře s tím, že naší ragdollí slečně teče z očička - ale jen z jednoho a vždy toho samého. Bylo podezření na třetí víčko, tak jsme dostali kapičky. Pak zase bylo podezření na vrostlou řasu a dostali jsme mastičku. Nakonec mi bylo řečeno, že to není nic vážného a že s tím musí žít ... No nebyla jsem teda nějak spokojená. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti? Popř. čím vykapávat?
Dobrý den, několikrát jsme byli u veterináře s tím, že naší ragdollí slečně teče z očička - ale jen z jednoho a vždy toho samého. Bylo podezření na třetí víčko, tak jsme dostali kapičky. Pak zase bylo podezření na vrostlou řasu a dostali jsme mastičku. Nakonec mi bylo řečeno, že to není nic vážného a že s tím musí žít ... No nebyla jsem teda nějak spokojená. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti? Popř. čím vykapávat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?