Diskuze Pořadí fotografií ve fotogalerii

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexíkova panička (26.12.2009 06:58:55) napsal: Dávám k diskuzi následujíci téma. Mě by více vyhovovalo, kdyby se nová fotka nenahrávala na konec seznamu, ale na začátek. Jaký máte vy ostatní na to názor? Dobrej nápad dát nové fotky na začátek alba..
Dragonisa (26.12.2009 12:56:54) napsal: Dobrý nápad ?! Bylo by to lepší když má někdo hodně fotek tak se to strašně b**ě dává na začátek !! Já bych to zase až tak nehrotila s tím "strašně bl*bě" ;-) Taky bych byla pro, aby se nejnovější fotky objevovaly na začátku fotogalerie, ale nemyslím si, že je to zase taková nutnost. Fotka se dá přemístit celkem snadno a to tak, že klikneš na "znak" pro přemístění, držíš fotku a jen posouváš kolečkem směrem nahoru. Za chvilku je tam ;-D ;-)
Rexíkova panička (26.12.2009 06:58:55) napsal: Dávám k diskuzi následujíci téma. Mě by více vyhovovalo, kdyby se nová fotka nenahrávala na konec seznamu, ale na začátek. Jaký máte vy ostatní na to názor? Dobrý nápad ?! Bylo by to lepší když má někdo hodně fotek tak se to strašně b**ě dává na začátek !!
Také dávám nové fotky na začátek, vzhledem k tomu, že jich tam mám již přes 70, je to celkem náročné a hlavně mi to u posledních dvou fotek ani nešlo přesunout...
Rexíkova panička (26.12.2009 06:58:55) napsal: Dávám k diskuzi následujíci téma. Mě by více vyhovovalo, kdyby se nová fotka nenahrávala na konec seznamu, ale na začátek. Jaký máte vy ostatní na to názor? Taky by mi to více vyhovovalo,někdy v tom všem mám taky veliký zmatek8-|
Dávám k diskuzi následujíci téma. Mě by více vyhovovalo, kdyby se nová fotka nenahrávala na konec seznamu, ale na začátek. Jaký máte vy ostatní na to názor?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?