Diskuze Pořadí profilů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Milé admini, prosím o úpravu pořadí našich mazlíčků v tomto pořadí, Sisilek, Čírinka, Sněhurka a Sakinka. Samotné se mi nepodařilo to uspořádat. Děkuji
Úpravu pořadí kde? Myslíte na svém uživatelském profilu? Tam profily přesouvat nelze. Zuzka (06.03.2014 08:43:44) napsal: Milé admini, prosím o úpravu pořadí našich mazlíčků v tomto pořadí, Sisilek, Čírinka, Sněhurka a Sakinka. Samotné se mi nepodařilo to uspořádat. Děkuji
Ano, myslela jsem na svém profilu. To mně mrzí, že to nejde, chtěla jsem je mít podle věku a tu zesnulou jako poslední, ale co, když to nejde, tak se nedá nic dělat, přesto děkuji.:D Radka (06.03.2014 15:40:16) napsal: Úpravu pořadí kde? Myslíte na svém uživatelském profilu? Tam profily přesouvat nelze.
Přidávám se k ostatním. Také bych uvítala, abych si mohla profily svých zvířat seřadit podle sebe nebo alespoň umístit nejdřív živá zvířata a ta co již nežijí až za ně. Proč to je takový problém? Hodně uživatelů je v současné situaci nuceno každý měsíc na jeden den zapnout hodnocení a postupně je vypínat, aby se jim profily seřadily tak, jak potřebují. Já už jsem to vzdala, jen nechápu proč není zájem takovou základní věc uživatelům umožnit. :-~
Radka (06.03.2014 15:40:16) napsal: Úpravu pořadí kde? Myslíte na svém uživatelském profilu? Tam profily přesouvat nelze. opravdu by nešly alespoň profilky kočenek které jsou za duhovým mostem dát alespoň za ty ,které jsou mezi námi?? děkuji
Zuzka (07.03.2014 08:55:25) napsal: Ano, myslela jsem na svém profilu. To mně mrzí, že to nejde, chtěla jsem je mít podle věku a tu zesnulou jako poslední, ale co, když to nejde, tak se nedá nic dělat, přesto děkuji.:D Tomu koho chcete mít na prvním místě dejte 5 myšek, tomu koho chcete na druhé místě 4 myšky atd. ;-) Ale musíte to opakovat na začátku každého měsíce. Mě to tak šlo, ale teď už to neřeším.
Já bych to taky moc ocenila. Mám tu profil potkánka, na který prakticky nechodím, ale nechci ho mazat, protože jsme ho měli rádi a chceme ho tu mít jako památku. Na prvních místech bych ale ráda měla své kočky, Percyho teď mám na posledním místě a nevidím ho v profilech pod mým nickem vpravo nahoře. Za toto vylepšení budu tedy moc vděčná:-) Kate (07.03.2014 21:50:30) napsal: Probereme to s programátorem a uvidíme.
Kate (07.03.2014 21:50:30) napsal: Probereme to s programátorem a uvidíme. moc děkujeme za možnost upravování profilů v pořadí;-) ;-) ;-) :-) :-)
Probereme to s programátorem a uvidíme. Zuzka (07.03.2014 08:55:25) napsal: Ano, myslela jsem na svém profilu. To mně mrzí, že to nejde, chtěla jsem je mít podle věku a tu zesnulou jako poslední, ale co, když to nejde, tak se nedá nic dělat, přesto děkuji.:D
Promyslíme to, ale popravdě k tomu já osobně nevidím důvod - máte snad sto profilů, aby to bylo neseřazené nepřehledné?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?