Diskuze Pořadí v soutěži

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (04.07.2010 19:59:57) napsal: Nejsem si jistá, k čemu by ti takováto informace byla. Výsledek určuje porota Hafici.cz. Myslím že každý kdo soutěží chce vědět jak se jeho fotka líbí ostatním. Takže by mi to bylo pro informaci jak si moje fotky stojí mezi ostatními. Odpověděli jste: Nejsem si jistá, k čemu by ti takováto informace byla.Výsledek určuje porota Hafici.cz. To je stejné jak kdybych se já zeptala: k čemu to je že hlasují uživatelé portalu když Výsledek určuje porota Hafici.cz. ??
Nejsem si jistá, k čemu by ti takováto informace byla. Výsledek určuje porota Hafici.cz. Kacisek (04.07.2010 19:40:07) napsal: Moc děkuji za odpověď... :_(
Kacisek (30.06.2010 19:35:12) napsal: Chtěla bych se zeptat jestli by něco nešlo uděltat, aby jsme věděli pořadí v soutěži. Docela by mě zajímalo jak si moje fotky vedou, ale hledat je po stránkách je docela nemožná, jelikož jakmile dostane hlas může se přesunout na stránku kterou jsem už prohlédla. Nejde třeba udělta, že když by se dalo soutěžit, tam jak se píše že už nejde nahrát další fotky a dole jsoou fotky již nahrané, že by se tam ukázalo pořadí?? No jestli to nejde tak nic, ale když by to šlo, bylo by to fajn. Děkuji. HAF A PAC! :-) Moc děkuji za odpověď... :_(
Chtěla bych se zeptat jestli by něco nešlo uděltat, aby jsme věděli pořadí v soutěži. Docela by mě zajímalo jak si moje fotky vedou, ale hledat je po stránkách je docela nemožná, jelikož jakmile dostane hlas může se přesunout na stránku kterou jsem už prohlédla. Nejde třeba udělta, že když by se dalo soutěžit, tam jak se píše že už nejde nahrát další fotky a dole jsoou fotky již nahrané, že by se tam ukázalo pořadí?? No jestli to nejde tak nic, ale když by to šlo, bylo by to fajn. Děkuji. HAF A PAC! :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?