Diskuze Poradíte??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Měla bych dotaz můj kocurek je poslední dobou divný.Jí a všechno dobře ale je neposlušný a když ho beru do náruče výhružně máuká a ohání se drápky.Taky už nepřijde na zavolání jako dřív.Vždy býval vášnivý skokan a agilitář ale poslední dobou ho nic nebere:( Myslíte že by to mohlo být pohlavní zralostí(dospěním,má 1 rok:narozeniny-1.6.2010) a pomohla by kastrace?Moc děkuji za odpovědi:-D
Hana (28.10.2011 14:37:17) napsal: Nekastrovat dříve jak v jednom roce života a to u zkušeného veterináře nebrat ho domů v plné narkoze. Kocourka jsem vykastrovaly.Je na zahradě a nechodí za plot vůbec a je milý a přátelský jako dřív.Kastrace pomohla:-)A taky nám doktorka potvrdila perského otce.Takže se nám kastrace vyplatila;-D
Hana (28.10.2011 14:33:52) napsal: Nekastrovat dříve jak v jednom roce života a to u zkušeného veterináře nebrat ho domů v plné narkoze.
Eliss (03.07.2011 13:51:31) napsal: já vám řeknu jen to, že jestli že pouštíte kocourka ven, tak kastrujte bez ohledu na to jestli se vám to líbí nebo ne. Přestane se tolik rvat protože se zklidní, ale hlavně se nám tady přestanou kočičky přemnožovat s čím je velký problém. Pak je lidi nemají rádi protože jich je jak much, akorát na ulici trpí a zase se akorát množí a množí. A jelikož je to nečistokrevný, tak se najdou akorát takoví, co neví co s tím a topí to ve velkým. To mi přijde spíš vůči vašemu pocitu sobecké.
Eliška (22.06.2011 23:38:13) napsal: Náš koč už si s námi taky tolik nehraje, ale nezlobí :) Taky je mu rok. Ale běhá celou noc venku, vyřádí se s jinýma kočkama. Co váš? Má možnost se proběhnout a proklepnout kočky kolem? Vybít se? Mohlo by to pomoci :) Jinak pokud není agresivní kvůli nějakému zdravotnímu problému, jestli ho něco skrytě nebolí, a pokud nemá, kde lítat, tak bych to na tu dospělost viděla... Náš veterinář tvrdí, že kastrace pomůže... Tak uvidíme po víkendu... I když já mám s kastrací etický problém, je to taková krádež přirozenosti. Jsem spíš proto, vyjít zvířecím potřebám vstříc... Jenom o toho našeho rváče mám prachobyčejný strach, proto půjde pod nůž. už teď mu měsíc léčíme jedno zhnisané kousnutí... :-( Jsem už prostě přecitlivělá panička:-| já vám řeknu jen to, že jestli že pouštíte kocourka ven, tak kastrujte bez ohledu na to jestli se vám to líbí nebo ne. Přestane se tolik rvat protože se zklidní, ale hlavně se nám tady přestanou kočičky přemnožovat s čím je velký problém. Pak je lidi nemají rádi protože jich je jak much, akorát na ulici trpí a zase se akorát množí a množí. A jelikož je to nečistokrevný, tak se najdou akorát takoví, co neví co s tím a topí to ve velkým. To mi přijde spíš vůči vašemu pocitu sobecké.
Kačka (14.06.2011 21:33:57) napsal: Měla bych dotaz můj kocurek je poslední dobou divný.Jí a všechno dobře ale je neposlušný a když ho beru do náruče výhružně máuká a ohání se drápky.Taky už nepřijde na zavolání jako dřív.Vždy býval vášnivý skokan a agilitář ale poslední dobou ho nic nebere:( Myslíte že by to mohlo být pohlavní zralostí(dospěním,má 1 rok:narozeniny-1.6.2010) a pomohla by kastrace?Moc děkuji za odpovědi:-D Náš koč už si s námi taky tolik nehraje, ale nezlobí :) Taky je mu rok. Ale běhá celou noc venku, vyřádí se s jinýma kočkama. Co váš? Má možnost se proběhnout a proklepnout kočky kolem? Vybít se? Mohlo by to pomoci :) Jinak pokud není agresivní kvůli nějakému zdravotnímu problému, jestli ho něco skrytě nebolí, a pokud nemá, kde lítat, tak bych to na tu dospělost viděla... Náš veterinář tvrdí, že kastrace pomůže... Tak uvidíme po víkendu... I když já mám s kastrací etický problém, je to taková krádež přirozenosti. Jsem spíš proto, vyjít zvířecím potřebám vstříc... Jenom o toho našeho rváče mám prachobyčejný strach, proto půjde pod nůž. už teď mu měsíc léčíme jedno zhnisané kousnutí... :-( Jsem už prostě přecitlivělá panička:-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?