Diskuze Poradíte?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

danýsek (14.05.2012 14:15:06) napsal: Pořídíme si kočičku......na co ji nutně musíme očkovat? :-O Ahoj! My necháváme Jinxe očkovat proti kočičímu moru, virové rýmě a kočičí chřipce. Proti vzteklině ne, protože s ním ven nechodíme. Samozřejmě ho také necháváme odčervovat. Zrovna se nám zase blíží návštěva veterináře. :-)
Pořídíme si kočičku......na co ji nutně musíme očkovat? :-O
Baree (28.05.2012 01:01:53) napsal: Ahoj. Chtěla bych vědět názor, zda mám kočičky očkovat na vše, co je dostupné, když chodí na balkon? Slyšela jsem názor, že je to nesmysl vyhazovat peníze, ale na druhou stranu si myslím, že by to bylo lepší a já bych se o jejich zdraví tak nebála. Poraďte prosím, děkuji :) Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na průjem u mojí kočičky. Má ho asi 2 dny ale ne nějak strašný. Jenom má takovou zvláštní barvu, jakoby do červena, ale přitom papá normálně a nehubne. Znáte to někdo? Myslíte, že za to můžou parazité? Díky Čím krmíte? Může to být reakce na krmení, obzvlášť pokud je barevné. Náš kocour taky mívá barevné bobky v závislosti na tom, co zrovna zbodne. Takové ty granule, co hrají všemi barvami (obsahují barviva ) mohou mít vliv na barvu stolice. Jednou měl náš Kim dokonce modrý bobek, protože zbaštil psí tyčinku :-D :-D :-D
Liba (28.05.2012 08:38:39) napsal: Díky za odpověď. Já je taky nechávám očkovat, ale jen základní... Zajímalo by mě, jestli jim mám dát i nadstandartnější....... protože mi umřel jeden kocourek dříve na FIP a nedávno jeden na rakovinu, tak abych se co nejvíc vyvarovala jakýmkoliv nemocem... koukat se totiž na stvořeníčko, jak z něj vyprchává život a nedokázat mu nijak pomoci je strašný, nikomu to nepřeji zažít....
danýsek (14.05.2012 14:15:06) napsal: Pořídíme si kočičku......na co ji nutně musíme očkovat? :-O Běžnou trojkombinaci a pokud by číča chodila volně ven,tak určitě ještě vzteklinu:-)
Baree (29.05.2012 13:02:34) napsal: Díky za odpověď. Já je taky nechávám očkovat, ale jen základní... Zajímalo by mě, jestli jim mám dát i nadstandartnější....... protože mi umřel jeden kocourek dříve na FIP a nedávno jeden na rakovinu, tak abych se co nejvíc vyvarovala jakýmkoliv nemocem... koukat se totiž na stvořeníčko, jak z něj vyprchává život a nedokázat mu nijak pomoci je strašný, nikomu to nepřeji zažít.... Ahojda,očkování proti FIPu není vůbec účinné a kočičce nepomůže,dost často se taky diskutuje o tom,že očkování proti vzteklině je velká zátěž a mělo by se dávat velký pozor i při ostatních injekcích,aby je kočička nedostávala na stejné místo a po injekci rozmasírovat,právě z toho se mohou vyskytnout velké problémy.
Dana (28.05.2012 10:26:29) napsal: jo takže i na FeLV a chlamydii? :-)
Takže nemusím je očkovat třeba ještě navíc na chlamydii, FeLV a jiné neobvyklé??? :-) MIKOTI (28.05.2012 23:02:22) napsal: Běžnou trojkombinaci a pokud by číča chodila volně ven,tak určitě ještě vzteklinu:-)
Je fakt, že už delší domu nebyla, ale průjem už nemá. Barva je stejná... jsou jí 2 roky.... Papá whiskas granulky je po nich jako divá.....ale kočiček mám víc a měla to jen ona ;-) díky za reakci Je čičina odčervená? Střevní paraziti mohou způsobovat zažívací potíže včetně průjmu.Také můžete zkusit změnit krmení.A záleží na tom jak je číča stará...např.kotě dostává jinou baštu než dospělák;-) </blockquote>
Je pravda, že jim dávám barevné granulky whiskas, kde je těch barviv asi víc. Jen mě ta barva trochu vyděsila.... ale zarazil mě přitom ten průjem ;-D ale už ho nemá děkuji za reakci Čím krmíte? Může to být reakce na krmení, obzvlášť pokud je barevné. Náš kocour taky mívá barevné bobky v závislosti na tom, co zrovna zbodne. Takové ty granule, co hrají všemi barvami (obsahují barviva ) mohou mít vliv na barvu stolice. Jednou měl náš Kim dokonce modrý bobek, protože zbaštil psí tyčinku :-D :-D :-D </blockquote>
Baree (28.05.2012 01:01:53) napsal: Ahoj. Chtěla bych vědět názor, zda mám kočičky očkovat na vše, co je dostupné, když chodí na balkon? Slyšela jsem názor, že je to nesmysl vyhazovat peníze, ale na druhou stranu si myslím, že by to bylo lepší a já bych se o jejich zdraví tak nebála. Poraďte prosím, děkuji :) Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na průjem u mojí kočičky. Má ho asi 2 dny ale ne nějak strašný. Jenom má takovou zvláštní barvu, jakoby do červena, ale přitom papá normálně a nehubne. Znáte to někdo? Myslíte, že za to můžou parazité? Díky Je čičina odčervená? Střevní paraziti mohou způsobovat zažívací potíže včetně průjmu.Také můžete zkusit změnit krmení.A záleží na tom jak je číča stará...např.kotě dostává jinou baštu než dospělák;-)
Baree (28.05.2012 01:01:53) napsal: Ahoj. Chtěla bych vědět názor, zda mám kočičky očkovat na vše, co je dostupné, když chodí na balkon? Slyšela jsem názor, že je to nesmysl vyhazovat peníze, ale na druhou stranu si myslím, že by to bylo lepší a já bych se o jejich zdraví tak nebála. Poraďte prosím, děkuji :) 8-} Moji kočičáci mohou také jen na balkon. Nechávám je očkovat na vše kromě vztekliny. S průjmem zkuenosti naštěstí nemám. Dana Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na průjem u mojí kočičky. Má ho asi 2 dny ale ne nějak strašný. Jenom má takovou zvláštní barvu, jakoby do červena, ale přitom papá normálně a nehubne. Znáte to někdo? Myslíte, že za to můžou parazité? Díky
Baree (28.05.2012 01:01:53) napsal: Ahoj. Chtěla bych vědět názor, zda mám kočičky očkovat na vše, co je dostupné, když chodí na balkon? Slyšela jsem názor, že je to nesmysl vyhazovat peníze, ale na druhou stranu si myslím, že by to bylo lepší a já bych se o jejich zdraví tak nebála. Poraďte prosím, děkuji :) Ahoj! Náš kocour má taky možnost chodit pouze na balkón, ale očkovat ho raději nechám. Jednak tam kromě něj chodí i ptáci a občas tam něco zanechají a taky náš kocour má ve zvyku se nám otírat o boty co máme na rohožce. Taky do kytek mi hrabe. Takže odčervovat i očkovat necháme. S průjmem neporadím. Liba ;-) Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na průjem u mojí kočičky. Má ho asi 2 dny ale ne nějak strašný. Jenom má takovou zvláštní barvu, jakoby do červena, ale přitom papá normálně a nehubne. Znáte to někdo? Myslíte, že za to můžou parazité? Díky
Ahoj. Chtěla bych vědět názor, zda mám kočičky očkovat na vše, co je dostupné, když chodí na balkon? Slyšela jsem názor, že je to nesmysl vyhazovat peníze, ale na druhou stranu si myslím, že by to bylo lepší a já bych se o jejich zdraví tak nebála. Poraďte prosím, děkuji :) Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na průjem u mojí kočičky. Má ho asi 2 dny ale ne nějak strašný. Jenom má takovou zvláštní barvu, jakoby do červena, ale přitom papá normálně a nehubne. Znáte to někdo? Myslíte, že za to můžou parazité? Díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?