Diskuze poradna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ღ Dixinka & Meggie ღ (02.01.2012 22:30:29) napsal: To je pravda. já kdybych chtěla dát do poradky otázku, tak odpověď mezi staršími příspěvky hledat nebudu, protože každý dotaz je jiný a individuální, tudíž si myslím, že když někdo bude hledat ve starších dotazech, nenajde to co chce:-) ;-)
42825 alena (03.01.2012 19:44:46) napsal: já si stejně myslím,že je lepší,když je problém,zajít k živému vetovi-dovím se co chci ihned,bez čekání a můžu to prodiskutovat. A hlavně-někdy prodleva může zvířeti ublížit,tak proč čekat měsíc na virtuální odpověd,že... To je pravda. Je lepší zajít k veterináři, protože ten zvíře sám prohlédne a může zjistit, co mu je. Internetovým popisem problému už to není tak přesné, navíc se musí čekat třeba měsíc.
Jessica (30.12.2011 22:20:09) napsal: Mně jde spíše o to, jaké výchovné metody a postupy tam radí. Cvičákovina, nic jiného.
*Verulinka* (03.01.2012 19:25:31) napsal: Moc děkuji Verulinko:-) a moc zdravím! Ahoj, zkushttp://www.zvireci-doktor.cz/poradna.html jednou jsem sem psala, pán byl velice ochotný a odpověď max. do týdne ;-)
*Verulinka* (03.01.2012 19:25:31) napsal: Moc děkuji Verulinko;-) Ahoj, zkushttp://www.zvireci-doktor.cz/poradna.html jednou jsem sem psala, pán byl velice ochotný a odpověď max. do týdne ;-)
*Verulinka* (03.01.2012 19:25:31) napsal: Ahoj, zkushttp://www.zvireci-doktor.cz/poradna.html jednou jsem sem psala, pán byl velice ochotný a odpověď max. do týdne ;-)
já si stejně myslím,že je lepší,když je problém,zajít k živému vetovi-dovím se co chci ihned,bez čekání a můžu to prodiskutovat. A hlavně-někdy prodleva může zvířeti ublížit,tak proč čekat měsíc na virtuální odpověd,že...
ღ Dixinka & Meggie ღ (30.12.2011 21:21:39) napsal: Dobrý večer! Absolutně nechápu k čemu na tomto portálu je veterinární poradna?! Je to už skoro měsíc co jsem poslala do poradny dotaz a do teď mi nebylo odpovězeno! Chápu že to může třeba trvat týden ale celičký měsíc? zvlášť když si za to účtujete body! Ahoj, zkushttp://www.zvireci-doktor.cz/poradna.html jednou jsem sem psala, pán byl velice ochotný a odpověď max. do týdne ;-)
Jessica (30.12.2011 21:57:25) napsal: Já tam ani nechodím...skoro ve všech případech je až k neuvěření, co je porazeno :-| já už tam taky nejdu... byla jsem jen naštvaná, že nemůžu reagovat :-D
Kate (02.01.2012 17:15:11) napsal: Ahoj, body "účtujeme" symbolicky a především kvůli tomu, aby jsme zabránili obrovskému množství neustále se opakujících dotazů. Stačí prohledat dotazy starší a obvykle odpověď najdete. Byly vánoční svátky a není nic divného, že i naši spolupracující veterináři mají volno. Dotaz bude určitě zodpovězen. Ano chápu že se dotazy na určité téma dost opakují ale každý má dotaz trošku jiného rázu!I když na stejné téma! A čeká nějakou kloudnou radu, já už nečekám nic! poradila jsem si sama! Ale hodně mě to mrzí! Pokud vím tak vánoční svátky nezačínají začátkem prosince! Ale děkuji že jste reagovali alespoň vy Kate;-)
Ahoj, body "účtujeme" symbolicky a především kvůli tomu, aby jsme zabránili obrovskému množství neustále se opakujících dotazů. Stačí prohledat dotazy starší a obvykle odpověď najdete. Byly vánoční svátky a není nic divného, že i naši spolupracující veterináři mají volno. Dotaz bude určitě zodpovězen. ღ Dixinka & Meggie ღ (30.12.2011 21:21:39) napsal: Dobrý večer! Absolutně nechápu k čemu na tomto portálu je veterinární poradna?! Je to už skoro měsíc co jsem poslala do poradny dotaz a do teď mi nebylo odpovězeno! Chápu že to může třeba trvat týden ale celičký měsíc? zvlášť když si za to účtujete body!
Bigie a spol. (30.12.2011 22:14:24) napsal: To jo, fakt je to na nic, když za to naúčtujou body, třeba dotaz ani nezodpoví...8-} To už je lepčí zeptat se v diskuzi...8-} Mně jde spíše o to, jaké výchovné metody a postupy tam radí.
Jessica (30.12.2011 21:57:25) napsal: Já tam ani nechodím...skoro ve všech případech je až k neuvěření, co je porazeno :-| To jo, fakt je to na nic, když za to naúčtujou body, třeba dotaz ani nezodpoví...8-} To už je lepčí zeptat se v diskuzi...8-}
LuckaSimk (30.12.2011 21:22:55) napsal: K čemu tu je nevím už jen proto, co v ní radí... Co se výchovy psů týče teda některé věci docela síla... Já tam ani nechodím...skoro ve všech případech je až k neuvěření, co je porazeno :-|
K čemu tu je nevím už jen proto, co v ní radí... Co se výchovy psů týče teda některé věci docela síla...
Dobrý večer! Absolutně nechápu k čemu na tomto portálu je veterinární poradna?! Je to už skoro měsíc co jsem poslala do poradny dotaz a do teď mi nebylo odpovězeno! Chápu že to může třeba trvat týden ale celičký měsíc? zvlášť když si za to účtujete body!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?