Diskuze Poradna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Áňa (31.08.2012 22:51:49) napsal: Jak kdy... Mně jedna o odpověď stála 3-5 dní a ta druhá měsíc! :/ A stejně jsem s odpovědí nebyla spokojená... :/.. Zaleží, co chcete vyřešit. Mě se více hodí z kynoloie a výcviku odpověď tady hafíkářů a na problémy zdravotní, veterinářů (poradna), ale vždy to vložím i sem, jelikož se dočkám i zajímavých a dobých odpovědí zde... ;) Aha, hm tak to je dobrý. No já to zkusila nejdřív v tý poradně, abych zbytečně neplašila, ale předpokládám, že mi stejně odpoví, jestli vůbec, že máme jít k veterináři.8-}
jancu.d (31.08.2012 22:47:12) napsal: Ahoj ;-D , chci se zeptat, jestli někdo neví, jak dlouho trvá než odpovědí ve veterinární poradně??:_( Hm, je tam i měsíc nezodpovězená otázka, hlavně že body se strhnou hned.
jancu.d (31.08.2012 22:47:12) napsal: Ahoj ;-D , chci se zeptat, jestli někdo neví, jak dlouho trvá než odpovědí ve veterinární poradně??:_( Jak kdy... Mně jedna o odpověď stála 3-5 dní a ta druhá měsíc! :/ A stejně jsem s odpovědí nebyla spokojená... :/.. Zaleží, co chcete vyřešit. Mě se více hodí z kynoloie a výcviku odpověď tady hafíkářů a na problémy zdravotní, veterinářů (poradna), ale vždy to vložím i sem, jelikož se dočkám i zajímavých a dobých odpovědí zde... ;)
Ahoj ;-D , chci se zeptat, jestli někdo neví, jak dlouho trvá než odpovědí ve veterinární poradně??:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?