Diskuze Poradna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Andulka (05.03.2014 19:42:19) napsal: Tu otázku vás přece nikdo pokládat nenutí:) A 100 bodů není až tak moc. Je logické, že když vám na ni musí odpovědět odborník, něco to bude stát. Souhlasím. ;-) Na otázky Vám neodpovídají obyčejní lidé, ale odborní veterináři. Do poradny se jdu často poradit např. jaké krmivo pro kočku můžu dávat, nebo prostě jak pečovat o kočku atd. Jestli je kočka nemocná, tak samozřejmě je s ní třeba zajít k veterináři a ne marnit čas na nějakých internetových poradnách, a na odpověď musíte čekat i několik dní. :-~ Ale zase se nesmíte v poradně ptát na nějaké hlouposti, ale na nějaké konkrétní věci, které Vám pomůžou. ;-)
Přesně tak, poradna není určena pro akutní potíže zvířete. Na dálku ani veterinář bez vyšetření většinou nepozná, co vašemu zvířeti je. V tu chvíli je rada, abyste navštívili veterináře opravdu ta nejlepší.
Tu otázku vás přece nikdo pokládat nenutí:) A 100 bodů není až tak moc. Je logické, že když vám na ni musí odpovědět odborník, něco to bude stát. Iza (05.03.2014 16:22:44) napsal: Ahoj všem. Neštve vás někdy když chcete položit nějakou otázku na poradně (třeba jsem se setkala s jednou otázkou kde byly jenom dvě věty) a musíte dát nějakých sto bodů, mě tedy jo.>-| A navíc vám většinou napíšou třeba že musíte jít k veterináři, tak to jste vyplýtaly sto bodů za který jste mohli někomu třeba poslat virtuální dareček ne?>:(
Ahoj všem. Neštve vás někdy když chcete položit nějakou otázku na poradně (třeba jsem se setkala s jednou otázkou kde byly jenom dvě věty) a musíte dát nějakých sto bodů, mě tedy jo.>-| A navíc vám většinou napíšou třeba že musíte jít k veterináři, tak to jste vyplýtaly sto bodů za který jste mohli někomu třeba poslat virtuální dareček ne?>:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?