Diskuze pořídit ano nebo ne

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je rozhodnuto už čtrnáct dní mame dvě a zdá se že si na sebe zvykli:-DD
jana (04.12.2011 14:10:52) napsal: Měli jsme dvě kočky jedna nám umřela mame jí pořídit zas další mezi nini byl rozdíl pul roku nyní jsou jí tři poradte díky Janičko, už jsem vám psala zprávu. Tak ještě jedna věc . Sam byl velice divoký. Bylo mu přes 2 roky, když jsem mu přinesla Cedrika. Bylo to v pátek, ještě v sobotu jsem je hlídala, a v neděli spolu spali na sušáku. A láska to byla jak trám. Dokud jsem nepřinesla Nikinku, skoro se od sebe nehnuli. Nikinku si až bláznivě zamiloval Cedrik, Sam samozřejmě žárlil. Ale lepší se to den ode dne. (je to 3 měsíce) Asi by to k Zuzance chtělo nějaké kotě, na staší by si třeba nemusela zvyknout. Ale je to hodně idividuální, což určitě znáte z příběhů tady na \micinách. Myslím na vás a určitě dejte vědět, jak jste se rozhodli. Dana + Sam, Cedrik, Niké
jana (04.12.2011 14:10:52) napsal: Měli jsme dvě kočky jedna nám umřela mame jí pořídit zas další mezi nini byl rozdíl pul roku nyní jsou jí tři poradte díky Určitě bych jí pořídila kamarádku.
Měli jsme dvě kočky jedna nám umřela mame jí pořídit zas další mezi nini byl rozdíl pul roku nyní jsou jí tři poradte díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?