Diskuze pořízení kočky s PP, výstavy, chov...?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jojo to se vzrůstem už jsem se taky dočetla ;-) No teď už se jen těšit a vybírat :-) Zatím ještě v tomto roce neplánujeme koťě pořídit, ale pomalu se rozhlížím po tom, jaké plemeno. Ale určitě nějaké větší, napřkla ragdoll nebo britskou, či mayskou mývalí :-) Taky chci navštívit nějaké výstavy abych se podívala jak ty kočičky vypadají ve skutečnosti, zatím jsem viděla videa a fotky :-)
Tak to jsem ráda :-) Já jsem totiž kdysi slýchala, že to je týrání zvířat, že tam jsou ty zvířata zdrogovaná a stresovaná atd :-) Já vím, že ten kocour si z toho asi nic moc nevezme, ale já bych byla bych táák pyšná:-D :-D :-D
(08.03.2012 13:03:54) napsal: Děkuji moc za odpovědi. Určitě vím, že kastrát mít mláďata nemůže, a to s tím značkováním jsem nedomyslela, to mě přesvědčilo pro kastraci. Ale snad nebudu vypadat jako "trhloun" když bych chodila na výstavy jen tak pro radost, bez chovu :-) Ahojda u kočiček je kastrátů hodně a na výstavách jsou ve své kategorii,která je prestižní.Kdyby to bylo trhlé,tak se kastráti nebudou vystavovat,uvidíte sama,že budete mít velkou konkurenci.;-) Hlavně se kocourek nesmí nechat vykastrovat brzy,hlavně ze zdravotních důvodů,ale i kvůli správnému vzrůstu.:-DD
(08.03.2012 13:03:54) napsal: Děkuji moc za odpovědi. Určitě vím, že kastrát mít mláďata nemůže, a to s tím značkováním jsem nedomyslela, to mě přesvědčilo pro kastraci. Ale snad nebudu vypadat jako "trhloun" když bych chodila na výstavy jen tak pro radost, bez chovu :-) Určitě ne, proč?:-) Myslím, že pokud bude kotě kvalitní a bude mít úspěchy, bude Vám domovská CHS vděčná, že jim vlastně děláte reklamu;-) Není přeci nutné, aby se každé zvíře uplatnilo v chovu.....I kdyby byl kocourek opravdu kvalitní, je málo pravděpodobné, že se narodí jako jedináček a ostatní sourozenci se v chovu uplatnit můžou;-)
Děkuji moc za odpovědi. Určitě vím, že kastrát mít mláďata nemůže, a to s tím značkováním jsem nedomyslela, to mě přesvědčilo pro kastraci. Ale snad nebudu vypadat jako "trhloun" když bych chodila na výstavy jen tak pro radost, bez chovu :-)
(07.03.2012 14:56:00) napsal: Dobrý den, už docela dlouho na internetu študuji jak je to s kočkami s PP. A napadlo mne pár otázek, na které nemohu nalézt odpověď. Když si chci pořídit kvalitního kocourka s PP a chci s ním chodit na výstavy, musí to být kocour určený k chovu? Myslím tím, kdyby bychom ho nechali vykastrovat, tak už by na výstavy chodit nesměl, nebo by tam byl nějak znevýhodněný? Druhá otázka, když už by třeba získal pěkný titul "špamiona", udělala bych hezké internetové stránky, tak pak už je to škoda ho nechat vykastrovat, když by byl už jen krůček k tomu aby mohl navštěvovat nevěsty když by o něj byl zájem? Jde to vůbec? A poslední otázka, byl by kocourek mezi nevěstami žádanější, kdybychom si ho dovezli ze zahraničí? A jak se prokazuje původ ze zahraničí? A aby nedošlo k nedorozumění, nechceme nějak rýžovat na kočce, chceme domácího miláčka, se kterým si užijeme na výstavách a budeme na něj hrdí :-) A který by třeba měl příležitost si někdy "užít" a měl krásná koťátka :-) Děkuji moc moc moc :-) Ahojda,souhlasím s tím co píše Claudie.U koček jsou třídy kastrátů na výstavách poměrně silné,tituly jsou myslím tak jako tak hlavně pro dobrou značku CHS a pro radost.Dávat kocourka ke krytí skýtá určitá zdravotní rizika a je důležité aby kočička byla opravdu zdravá i v CHS mívají právě proto ke krytí své kocorky,nebo ze zpřátelených CHS.Pokud kocourka nenecháte kastrovat a budete ho mít doma,budete mít třeba štěstí,že nezačne značkovat,ale jestli začne,tak se s nevykastrovaným značkujícím kocourkem ve společné domácnosti žít nedá,ale jsou kocouři,kteří neznačkují.;-)
(07.03.2012 14:56:00) napsal: Dobrý den, už docela dlouho na internetu študuji jak je to s kočkami s PP. A napadlo mne pár otázek, na které nemohu nalézt odpověď. Když si chci pořídit kvalitního kocourka s PP a chci s ním chodit na výstavy, musí to být kocour určený k chovu? Myslím tím, kdyby bychom ho nechali vykastrovat, tak už by na výstavy chodit nesměl, nebo by tam byl nějak znevýhodněný? Druhá otázka, když už by třeba získal pěkný titul "špamiona", udělala bych hezké internetové stránky, tak pak už je to škoda ho nechat vykastrovat, když by byl už jen krůček k tomu aby mohl navštěvovat nevěsty když by o něj byl zájem? Jde to vůbec? A poslední otázka, byl by kocourek mezi nevěstami žádanější, kdybychom si ho dovezli ze zahraničí? A jak se prokazuje původ ze zahraničí? A aby nedošlo k nedorozumění, nechceme nějak rýžovat na kočce, chceme domácího miláčka, se kterým si užijeme na výstavách a budeme na něj hrdí :-) A který by třeba měl příležitost si někdy "užít" a měl krásná koťátka :-) Děkuji moc moc moc :-) Ahojda,souhlasím s tím co píše Claudie.U koček jsou třídy kastrátů na výstavách poměrně silné,tituly jsou myslím tak jako tak hlavně pro dobrou značku CHS a pro radost.Dávat kocourka ke krytí skýtá určitá zdravotní rizika a je důležité aby kočička byla opravdu zdravá i v CHS mívají právě proto ke krytí své kocorky,nebo ze zpřátelených CHS.Pokud kocourka nenecháte kastrovat a budete ho mít doma,budete mít třeba štěstí,že nezačne značkovat,ale jestli začne,tak se s nevykastrovaným značkujícím kocourkem ve společné domácnosti žít nedá,ale jsou kocouři,kteří neznačkují.;-)
(07.03.2012 14:56:00) napsal: Dobrý den, už docela dlouho na internetu študuji jak je to s kočkami s PP. A napadlo mne pár otázek, na které nemohu nalézt odpověď. Když si chci pořídit kvalitního kocourka s PP a chci s ním chodit na výstavy, musí to být kocour určený k chovu? Myslím tím, kdyby bychom ho nechali vykastrovat, tak už by na výstavy chodit nesměl, nebo by tam byl nějak znevýhodněný? Druhá otázka, když už by třeba získal pěkný titul "špamiona", udělala bych hezké internetové stránky, tak pak už je to škoda ho nechat vykastrovat, když by byl už jen krůček k tomu aby mohl navštěvovat nevěsty když by o něj byl zájem? Jde to vůbec? A poslední otázka, byl by kocourek mezi nevěstami žádanější, kdybychom si ho dovezli ze zahraničí? A jak se prokazuje původ ze zahraničí? A aby nedošlo k nedorozumění, nechceme nějak rýžovat na kočce, chceme domácího miláčka, se kterým si užijeme na výstavách a budeme na něj hrdí :-) A který by třeba měl příležitost si někdy "užít" a měl krásná koťátka :-) Děkuji moc moc moc :-) Začnu tím původem - ten se prokazuje právě tím Průkazem původu. V něm je napsáno po jakých rodičích kotě je, název chovatelské stanice a také adresa chovatele;-) Pokud chcete, aby po kocourkovi bylo potomstvo, tak ho samozřejmě kastrovat nemůžete:-DD kastrát jaksi potomstvo nezplodí:D Na výstavu můžete i s kastrovaným zvířetem, alespoň to tak bývalo, že kastráti měli samostatnou třídu. Ovšem případné úspěchy jsou vám platné jen pro vlastní uspokojení,když se kocour neuplatní v chovu, ovšem mohou pomoci domovské CHS, jako prezentace kvality jejich odchovu.:-) Pokud budete chtít kocoura používat v chovu, musíte jej nechat uchovnit, podmínky se dozvíte od chovatele;-)
Dobrý den, už docela dlouho na internetu študuji jak je to s kočkami s PP. A napadlo mne pár otázek, na které nemohu nalézt odpověď. Když si chci pořídit kvalitního kocourka s PP a chci s ním chodit na výstavy, musí to být kocour určený k chovu? Myslím tím, kdyby bychom ho nechali vykastrovat, tak už by na výstavy chodit nesměl, nebo by tam byl nějak znevýhodněný? Druhá otázka, když už by třeba získal pěkný titul "špamiona", udělala bych hezké internetové stránky, tak pak už je to škoda ho nechat vykastrovat, když by byl už jen krůček k tomu aby mohl navštěvovat nevěsty když by o něj byl zájem? Jde to vůbec? A poslední otázka, byl by kocourek mezi nevěstami žádanější, kdybychom si ho dovezli ze zahraničí? A jak se prokazuje původ ze zahraničí? A aby nedošlo k nedorozumění, nechceme nějak rýžovat na kočce, chceme domácího miláčka, se kterým si užijeme na výstavách a budeme na něj hrdí :-) A který by třeba měl příležitost si někdy "užít" a měl krásná koťátka :-) Děkuji moc moc moc :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?