Diskuze Portál Konicci.cz - co nefunguje?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak Vás tu pěkně vítám! Jsme ve zkušebním provozu, rád bych věděl co kde nefunguje abych to co nejrychleji mohl opravit. Díky! Martin P.S.: O chatu vím ;)
mám na své stránce logo koníčků, ale nenačetly se mi piškoty.
Moc se nezobrazujou ikonky:-D Uživatelů a děs to rzhodně není jenom jsem nevěděla nadpis:D A možná na koníci.cz nefunguje tak jablíčka ptže jedna holka mi psala, že mi dala jablíčka, ale mímui primíkovi se nepřičetli :-´(
To neni o pyškotech kolik jich máš, to je o tom jak se tvůj pejsek/koník/kočka/potkan /mazlík líbí ostatním a PROČ SE TO NEPŘŽEMĚNÍ to nwm..
ahojky ja nepochopila,jak to že nejsem v TOP 100,když mám víc piškotů než jiní uživatelé co tam jsou?a dyž jdu z hafanů na koniccky,proč se nepřemění piškotový účet na jablíčkový?:(
nejsi,už jsem psala o pár příspěvků výše...;-)
jsme jedina komu nejde fotogalerie??? nezobrazuji s mi fotky a tka je ani nemuzu nijak usporadat ani vymazat kterou tma zrovna nechci =(
darky..a rady by sme.bez darku pro konicky neni konicci.cz,konicci.cz;-) ;-)
Mi ve fotogalerii nejdou posouvat a mazat fotky..;-)
Dík za opravenou fotogalerii a dárečky;-)
ahoj, už se ti přičetly piškotky za logo? Jestli ne, napiš mi prosím na email kamila.hruskova@miton.cz... Díky adminka Kamila
Když se podíváte do equibáze a na plemeno Hucul je tam napsáno že žádný hucul nebyl zaregistrován .Přitom já tu mám hucula a spousta dalších lidí také8-|
Ahoj.. Mohli by ste dát do plemen koní plemeno Menorquin..? je to velmi neznáme plemeno. sice jich je jenom 1000, ale určitě by si to zaslouzili....--- :D
Mám otázku, v profilu mám zobrazen počet jablíček ale v Top 100 mám napsáno 0. místo, čím to je?
ahoj, prej to tenhle měsíc nefunguje,aby se uvolnilo místo na serveru a běhalo to rychlejc..:-(
Ahoj, top sto funguje, ale jenom se jeho pořadí nezobrazuje u profilu, tak nebojte:)
Nevíte co s tím prosím, prosím?:(
Ahoj, změna by se měla ukázat do max. 5-ti minut. Případně to zkus znovu. Možná se akce neprovedla. Achaltekin (02.05.2009 17:57:47) napsal: Mám dotaz : Přidala jsem si někoho do přátel ale zatím se mi tamneobjevil, jak dlouho toto trvá??????,
Mám dotaz : Přidala jsem si někoho do přátel ale zatím se mi tam neobjevil, jak dlouho toto trvá??????,
ahoj, plemeno rádi přidáme, pokud nám pošleš nějaké podklady a fotografii. Pro nás také není jednoduché shánět informace a fotografie s povolenim k použití o méně známých plemenech.
Ahoj, funkce počítání jablíček byla dočasně skrytá kvůli zrychlení fungování webů. Nyní by to mělo již počítat normálně.
Dobrý den chtěla bych se zeptat proč mám u profilu že můj kůň je na 0.místě a přitom by měl být podle jablíček na pátém.. ?? ??
Ahoj, když nám o tomto málo známém plemeni pošleš nějaké informace a fotku s povolením ke zveřejněním, tak ho rádi přidáme..
Ahoj, když nám o něm pošleš dostatek informací a fotografii s povolením k uveřejnění, rádi ho do encyklopedie přidáme.
ahoj, jsem rozzuřená mám 7 zvířat a zápisků do deníčku v piškotkové historii :-) je jen zapsáno 5 zápisků, co s tím mám dělat prosím napište mi do vzkazů!
Nefunguje skoro nic,fotky nejdou přidat,editovat profil,už se mi ani nezobrazí na kterém místě jsem a kdo mi poslal dárek,nebo jablíčka..Dárky u profilu ani nemám..Nějak tady všechno padá.:-|
Už tam je.. díky za připomínku..Admin
Já chci mít v plemenech norický kůň - PLS, mám kobylku a nemůžu jí do žádného plemene zařadit, přitom norik je hodně rozšířený, slezskýho tam máte, ale obyč ne. prosííííííííííím.:_(
Nejdou mapy - přidání se ke konkrétnímu místu
chybí dárečky, co máme koníkům dávat?? ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?