Diskuze PORUCHA???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, u nás žádná změna nenastala, takže pokud vám předtím něco fungovalo a teď to nejde, problém bude zřejmě ve vašem prohlížeči, možná nové aktualizace. Zkuste jiný prohlížeč.
U-Geen (28.01.2014 17:05:36) napsal: No, vypada to, ze problem neni jen mezi prohlizeci, ale i ruzne mezi lidmi. Zkuste, prosim, nyni to, co vam neslo, zmenil jsem zpusob nacitani javascriptu, ktere zrejme problem zpusobuji. U mě vše funguje, díky.:-) :-)
Claudia (22.01.2014 15:16:28) napsal: Chci se zeptat, co se děje s tímto serverem. Včera mi nešly otevírat deníčky kamarádů, dneska pro změnu nejdou posílat dárečky. Máme nemocnou kamarádku, chtěli jsme ji povzbudit a potěšit dárečkem, ale nejde to :_( :_( Také mi nejdou posílat dárečky, ani otevírat deníčky kamarádů a to od té doby, co se provedly automatické aktualizace prohlížeče (používám Google Chrome). Zkoušela jsem to v Mozille a tam to normálně funguje. Tak nevím, kde je problém a jestli se s tím dá něco dělat.8-}
Chci se zeptat, co se děje s tímto serverem. Včera mi nešly otevírat deníčky kamarádů, dneska pro změnu nejdou posílat dárečky. Máme nemocnou kamarádku, chtěli jsme ji povzbudit a potěšit dárečkem, ale nejde to :_( :_(
Předevčírem mi nešly posouvat fotky přátel.Včera deníčky a dnes nefungují dárečky.:-~
supík (24.01.2014 08:57:00) napsal: Ahojky. Bohužel tyto problémy jsou pouze a jenom v programu Internet Explorer a admini to ani nepopírají. Nechápu proč už dávno se s tím něco nedělalo, když je to stále jeden z nejrozšířenějších programů. Ale pokud chcete mít klid, zkuste otevřít Hafíky třeba v Google Chrome, tam to jde bez problémů. Mě to právě nejde v chrome, já explorer nepoužívám vůbec. >-|
Kate (24.01.2014 09:07:08) napsal: Dnes běží na serveru "prověrka" a proto jsou možná Hafici dnes pomalejší. Večer by to mělo být v pořádku. Jestliže Vám nejde něco zobrazit, zkuste prohlížeč google chrome. Ale já používám Google chrome stále. :_(
Dnes běží na serveru "prověrka" a proto jsou možná Hafici dnes pomalejší. Večer by to mělo být v pořádku. Jestliže Vám nejde něco zobrazit, zkuste prohlížeč google chrome. Claudia (23.01.2014 17:55:13) napsal: Uděláte s tím prosím něco? Nefunguje toho čím dál víc. Už nejdou přesouvat fotky, posílat dárky,nefunguje vyhledávání, otevírání starších deníčků, celkově se to "kouše".... Počítačem to nebude, všechny ostatní servery na netu šlapou normálně.
Claudia (23.01.2014 17:55:13) napsal: Uděláte s tím prosím něco? Nefunguje toho čím dál víc. Už nejdou přesouvat fotky, posílat dárky,nefunguje vyhledávání, otevírání starších deníčků, celkově se to "kouše".... Počítačem to nebude, všechny ostatní servery na netu šlapou normálně. Ahojky. Bohužel tyto problémy jsou pouze a jenom v programu Internet Explorer a admini to ani nepopírají. Nechápu proč už dávno se s tím něco nedělalo, když je to stále jeden z nejrozšířenějších programů. Ale pokud chcete mít klid, zkuste otevřít Hafíky třeba v Google Chrome, tam to jde bez problémů.
Kate (24.01.2014 09:07:08) napsal: Dnes běží na serveru "prověrka" a proto jsou možná Hafici dnes pomalejší. Večer by to mělo být v pořádku. Jestliže Vám nejde něco zobrazit, zkuste prohlížeč google chrome. Stále to nefunguje... >-|
Zdravím, stále nefunguje přesouvání fotek. Uděláte s tím něco? ;-)
Claudia, Swan: jaký používáte prohlížeč?
Ani mě stále nic nefunguje, už mě to začíná štvát. Nejdou přesouvat fotky, posílat dárečky, nefunguje vyhledávání, otevírání deníčků u kamarádů..... už mě ani nebaví sem chodit.>-| Všechny ostatní servery fungují normálně, navíc nejsem sama, komu to nejde, takže v mém počítači problém nebude.
Dobrý den, mě už několíkátý den nejde upravovat profil. Chtěla jsem změnit krátký vzkaz, ale nereaguje to :_(
Programátor se na to dnes podívá. Ale je to zapeklité - mám stažený google chrome, IE i Mozzilu a všude se mi vše zobrazuje normálně. V takovém případě se problém identifikuje opravdu špatně. °ღ Hanka ღ° (27.01.2014 13:38:43) napsal: a dodatek...používám Google Chrome......i Mozzilu!!!!!;-)
°ღ Hanka ღ° (27.01.2014 13:35:30) napsal: ahojík...dnes opět mi nejdou posílat dárečky!!!!!!historii si mažu denně...je to v něčem jiném.....už to nejsou hafíci co byly......proč tu píšete,že to funguje když to není pravda...nejsem sama kdo se tady s tím trápí................Hanka....můžu říct,že mi to není jedno:_/ a dodatek...používám Google Chrome......i Mozzilu!!!!!;-)
Radka (27.01.2014 12:01:33) napsal: Dobrý den, u nás žádná změna nenastala, takže pokud vám předtím něco fungovalo a teď to nejde, problém bude zřejmě ve vašem prohlížeči, možná nové aktualizace. Zkuste jiný prohlížeč. ahojík...dnes opět mi nejdou posílat dárečky!!!!!!historii si mažu denně...je to v něčem jiném.....už to nejsou hafíci co byly......proč tu píšete,že to funguje když to není pravda...nejsem sama kdo se tady s tím trápí................Hanka....můžu říct,že mi to není jedno:_/
Radka (29.01.2014 12:30:46) napsal: ;-D ahojík...mě to už také funguje...mám nový PC několik měsíců a žádné úpravy nemusím dělat;-)
Dnes ráno funguje všechno perfektně.!! !! !!
U-Geen (28.01.2014 17:05:36) napsal: No, vypada to, ze problem neni jen mezi prohlizeci, ale i ruzne mezi lidmi. Zkuste, prosim, nyni to, co vam neslo, zmenil jsem zpusob nacitani javascriptu, ktere zrejme problem zpusobuji. Asi to bylo ono, už to běhá. :-)
No, vypada to, ze problem neni jen mezi prohlizeci, ale i ruzne mezi lidmi. Zkuste, prosim, nyni to, co vam neslo, zmenil jsem zpusob nacitani javascriptu, ktere zrejme problem zpusobuji.
Radka (28.01.2014 12:02:58) napsal: Claudia, Swan: jaký používáte prohlížeč? Už jsem to psala. Standardně používám Chrome, ale nejde to ani v Exploreru. Občas některá funkce chvilku jde a vzápětí zase ne.
Rexík (27.01.2014 11:40:40) napsal: Evo, ale mě to funguje. Jaký máš prohlížeč? Zkus vymazat dočasné soubory. Mám Google Chrome.U kočiček a koníků už to funguje,u pejsků ne.
Evo, ale mě to funguje. Jaký máš prohlížeč? Zkus vymazat dočasné soubory. Uživatel11052Eva (27.01.2014 09:22:13) napsal: Včera mi opět fungovalo posouvání fotek přátel a dnes zase nic,ani deníčky a dárečky.:(
Včera mi opět fungovalo posouvání fotek přátel a dnes zase nic,ani deníčky a dárečky.:(
Claudia (24.01.2014 12:24:22) napsal: Mě to právě nejde v chrome, já explorer nepoužívám vůbec. >-| Používám google chrome, všechno šlape jak má, jen hafici ne, což je opravdu velká škoda. Zkoušela jsem i mozillu a pořád nic... explorer ani nepoužívám. Tak nevím v čem je chyba 8-} bylo by dobré se pokusit tuto chybu nějak opravit :_/
Claudia (25.01.2014 22:54:26) napsal: Stále to nefunguje... >-| Taky používám Google chrome a nejdou zobrazit ani poslat dárečky...je to už několik dní!!!8-}
Claudia (24.01.2014 12:24:22) napsal: Mě to právě nejde v chrome, já explorer nepoužívám vůbec. >-| Taky používám Google chrome a v něm to právě nejde. Zkusila jsem Mozillu a tam je vše ok.
Uděláte s tím prosím něco? Nefunguje toho čím dál víc. Už nejdou přesouvat fotky, posílat dárky,nefunguje vyhledávání, otevírání starších deníčků, celkově se to "kouše".... Počítačem to nebude, všechny ostatní servery na netu šlapou normálně.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?