Diskuze Posílání dárečků!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (10.03.2010 11:00:19) napsal: Hafoj, bude to asi způsobené starší verzí Firefoxu, doporučujeme aktualizaci prohlížeče. Ajo, díky moc.
Hmm, máš pravdu, to opravdu nejde. Díky za upozornění. ;-) Nebude to hned, ale dáme to do pořádku. :-) Poupata a Lucka (10.03.2010 23:41:30) napsal: Tak jsem to zkoušela a nic, ani v exploreru, jde o zprávy, kdy jsem poslala dárek svým profilům. Ostatní vymazat jdou.
Ahoj, už je to v pořádku. :-) Jerry (12.03.2010 12:02:09) napsal: Hmm, máš pravdu, to opravdu nejde. Díky za upozornění. ;-) Nebude to hned, ale dáme to do pořádku. :-)
Jerry (10.03.2010 11:00:19) napsal: Hafoj, bude to asi způsobené starší verzí Firefoxu, doporučujeme aktualizaci prohlížeče. Tak jsem to zkoušela a nic, ani v exploreru, jde o zprávy, kdy jsem poslala dárek svým profilům. Ostatní vymazat jdou.
Hafoj, bude to asi způsobené starší verzí Firefoxu, doporučujeme aktualizaci prohlížeče. Poupata a Lucka (10.03.2010 02:25:43) napsal: Dobrý, tak ty dárky už mi poslat jdou, ale ty odeslaný zprávy vymazat stále nejdou.
Dobrý, tak ty dárky už mi poslat jdou, ale ty odeslaný zprávy vymazat stále nejdou.
Nemůžeme poslat dárečky kamarádům, body máme, co s tím a taky nám nejdou vymazat odeslané zprávy. Dáme poslat dárek, znova se nám načte profil a neotevře se nám okno s dárečky. Prosíme o pomoc. Zkoušeli jsme jen u jednoho uživatele, je v přijatých zprávách.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?