Diskuze Posílání piškotů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

NO JÁ BYCH ŘEKLA ŽE JE TO SUPER NÁPAD PROČ BY NE??? ASPON BY SE TU TO VYLEPŠILO ASPON NĚCO NOVÉHO KDO SI MYSLÍ ŽE JE TOHLOUPST TAK SÁM JE HLOUPOST ŽE SI TO MYSLÍ FAKT SUPER NÁPAD!!!! ;-)
No ale porad je do docela b**ý, protože by si k těm uživatům udelalo profil a co jako. Mu napište do diskuze8-}
ze mohli by to byt a konicci a i micini;-)
ale kdyby to bylo jen tak ze by to mohli robit len ty ludia co maju u profilu psa a nevirtualneho,a mohli by sa tie piskotky posielat iba psikovy ked ma narodeniny..a nijak inak...u tychto podmiankach by som suhlasila:-DD
Myslím, že toho by se dalo lehce zneužít. Si tahle pak člověk založí x dalších profilů zkterých bude zbírat dárečky a pak si to bude poílat na svůj hlavní učet 8-}. No jako nebylo by to špatný, ale dalo by se to zneužít :-~
Mne sa to nezdá ako dobrý nápad...je to potom akoby ste posielali len peniaze........
Vemte si.Je tu něaký uživatel s jedním profilem.Sebere dáreček za 10 piškotů a zapíše do deníčku.Surfuje takhle po Hafíkách a najednou zjistí že jeho kamarád má narozeniny.Pošle mu tedy kostičky a chtěl by i dáreček.Ale má jen těch 15 za dnešek.Je neděle a čekat do zítřka aby počkal na další piškoty a teprv potommu poslal ten dárek mi příjde trochu trapné.Proto by mohli mít profili pod fotkou okénko,do toho by se naťukalo mnoužství piškotů co chceš poslat dáš odeslat a ty piškoty by se tomu uživateli přičetli na účet.Co říkáte?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?