Diskuze Posouvání, mazání přátel

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (10.04.2009 20:59:26) napsal: Už jdou posouvat přátelé, popř. mazat? Nějak teď nevím..díky za odp. ;-) Hafoj, ještě ne, pracujeme na videogalerii, ale je to v plánu. ;-)
Už jdou posouvat přátelé, popř. mazat? Nějak teď nevím..díky za odp. ;-)
PROSÍM NEŠLO BY TO VRÁTIT TABULKY PŘÁTEL TAK JAK JSME JE MĚLI V TOM POŘADÍ KU DNI NASAZENÍ NOVÉ VERZE HAFÍKŮ,NYNÍ SE V TOM VŮBEC NEVYZNÁM A NEMOHU NIKOHO NAJÍT.DÍKY ZA ODPOVĚD..??
Ahoj, jen mně napadlo, jestli by nebylo dobré mít možnost napsat si k přátelům komentář? Prostě poznámku na svůj profil ke každémuá kamarádovi. Něco jako jeho hodnocení, co si o něm myslíme. Co vy na to?
Ahojky, mrzí mě to, ale teď budu asi muset zklamat. Pořadí přátel bohužel přehráním nezůstalo. Ale bude zase možnost si přátelé seřadit. 8-} Nad komentářem ke kamarádovi se určitě zamyslíme. ;-) Hafoj Léňa Beruška (11.04.2009 23:23:34) napsal: PROSÍM NEŠLO BY TO VRÁTIT TABULKY PŘÁTEL TAK JAK JSME JE MĚLI V TOM POŘADÍ KU DNI NASAZENÍ NOVÉ VERZE HAFÍKŮ,NYNÍ SE V TOM VŮBEC NEVYZNÁM A NEMOHU NIKOHO NAJÍT.DÍKY ZA ODPOVĚD..??
Prosím poraďte jak dostat přátele zpět k profilům u kterých byli bez toho, abych to u jednoho profilu musela mazat a k druhému znova nahrát. :-(
Přátelé jdou sice přesouvat,ale od té doby co je nová verze,tak se mi tam objevili i pejci,které jsem si nikdy nepřidávala.Chtěla jsem je vymazat,ale to mi bohužel nejde. Bude možnost smazání? ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?