Diskuze Posun fotek v galerii..

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry den, chtela jsem zmenit profilovou fotku sveho psa pisete tam ze lze pretahnout ale nejde to..jak ji tedy zmenit???dekuji:(
Nelushnell (09.01.2013 18:26:02) napsal: Dobry den, chtela jsem zmenit profilovou fotku sveho psa pisete tam ze lze pretahnout ale nejde to..jak ji tedy zmenit???dekuji:( taky mi to nejde, už delší dobu :-(
To vím to tam je napsane ale nejde mi to ukaze se mi misto mysi obraceny zakaz stani a presunout mi nejdou.:-(:-(
PROFILOVOU FOTKU ZMĚNÍŠ NÁSLEDOVNĚ. KLIKNI SI NA FOTOGALERII PEJSKA.NAD FOTOGRAFIEMI MÁŠ NAPSÁNO EDITACE GALERIE.NA TO SI KLIKNEŠ A TEĎ UŽ MŮŽEŠ MĚNIT FOTKU V PROFILU TÍM ZPŮSOBEM ŽE DÁŠ KURZOR NA FOTKU KTEROU CHCEŠ DÁT JAKO PROFILOVOU A NA MYŠI ZMÁČKNEŠ LEVÉ TLAČÍTKO.TO DRŽÍŠ A TAK TAHÁŠ VYBRANOU FOTKU AŽ NA PRVNÍ MÍSTO V GALERII.A TO JE VŠE.PO CHVILCE SE NI ZMĚNA ZOBRAZÍ A VYBRANÁ FOTKA SE TI BUDE ZOBRAZOVAT JAKO PROFILOVÁ;-) ;-) ;-)
Nelushnell (12.01.2013 21:42:01) napsal: tak aspon nejsem sama ale co s tim:??? V GALERII SI MUSÍŠ KLIKNOUT NA EDITACE GALERIE! BEZ TOHO TO NEPUJDE.
Jaký máte prohlížeč? Google Chrome? Mozilla? V těchto by to mělo být bez problémů. Nelushnell (09.01.2013 18:26:02) napsal: Dobry den, chtela jsem zmenit profilovou fotku sveho psa pisete tam ze lze pretahnout ale nejde to..jak ji tedy zmenit???dekuji:(
Všem moc děkuji musela jsem stahnout google chrome. :-)
mam taky problem, ze mi nejdou presunout fotky :( me to v google chrome nefunguje :-( zkusim tedy mozillu
tak aspon nejsem sama ale co s tim:???
Kate (13.01.2013 21:49:07) napsal: Jaký máte prohlížeč? Google Chrome? Mozilla? V těchto by to mělo být bez problémů. no mam mozilu tak to zkusim v googlu :-)
Nelushnell (12.01.2013 20:05:43) napsal: To vím to tam je napsane ale nejde mi to ukaze se mi misto mysi obraceny zakaz stani a presunout mi nejdou.:-(:-( Máš seznam nebo google.Já mám seznam a tam mi to taky nejde ale na googlu to jde vpoho;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?