Diskuze Potíže s posláním myšiček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Měla jsem tady dva příspěvky ohledně nefunkčnosti profilu u uživatele Čičoun, konkrétně kocourek Honzík. Komu tak strašně vadily moje dva příspěvky, že jsou smazány ???????:-( Čekala jsem spíše slušnou odpověď, než toto. A bohužel, nejsem sama, komu byl příspěvek smazán. Tak od čeho je potom diskuze, když se příspěvky mažou? Tomu říkám "férové" jednání.
Dobrý den, víme o tom a problém řešíme.
Už druhý den se nemohu připojit na profil:-detail/8046/- kočička Honzík-8-} vždy se mi objeví prázdná stránka.Ráda bych poslala myšičky. Poradí mi někdo?? díky fenečka Betynka(Uživatel Jana):(
Děkujeme za zprovoznění profilu, jsme rádi, že už se to podařilo :D S profilem jsme nic nedělali. Naposledy jsme fotky nahrávali 10. října (ve formátu JPEG - stejně jako vždy) a video jsme naposledy přidávali někdy v létě. Kate (20.10.2014 10:37:44) napsal: Dvě duplicitní diskuze k tomuto tématu byly smazány. O problému víme a programátor ho řeší. Věříme, že se mu to povede co nejdříve. Je to záhada, protože jsme nic neměnili a je to jediný profil, který po přihlášení nejde zobrazit. :-| Možná Čičoun něco měnil nebo přidal video/fotografii nějakého záhadného formátu a proto to nejde. Zjišťujeme, co se stalo.
Smazána byla proto, že byla duplicitní k tomuto tématu.
moc děkujeme :D :D :D Kate (20.10.2014 17:31:43) napsal: Jsme také rádi, že se to vyřešilo ;-) Posíláme pár bodíků jako náhradu ;-D
Zdeněk (03.10.2015 23:20:12) napsal: Dobrý den, chci se optat proč se mi u některých profilů micin, nezobrazují myšky a já tak nemohu darovat bodíky? Je to nějak omezeno kolik bodíků mohu za den dát (tedy kolika kočurám mohu připsat myšky)? Mrzí mne když nemohu poslat myšky a chtěl bych. Děkuji moc za odpověď Kocou Lumpík a jeho kočkočlověk:-DD Myšohodnocení jde vypnout v nastavení profilu a pak se nezobrazuje. Teda pokud není někde nějaká chyba.
Dobrý den, chci se optat proč se mi u některých profilů micin, nezobrazují myšky a já tak nemohu darovat bodíky? Je to nějak omezeno kolik bodíků mohu za den dát (tedy kolika kočurám mohu připsat myšky)? Mrzí mne když nemohu poslat myšky a chtěl bych. Děkuji moc za odpověď Kocou Lumpík a jeho kočkočlověk:-DD
Dvě duplicitní diskuze k tomuto tématu byly smazány. O problému víme a programátor ho řeší. Věříme, že se mu to povede co nejdříve. Je to záhada, protože jsme nic neměnili a je to jediný profil, který po přihlášení nejde zobrazit. :-| Možná Čičoun něco měnil nebo přidal video/fotografii nějakého záhadného formátu a proto to nejde. Zjišťujeme, co se stalo. Evuška15294 (19.10.2014 19:57:04) napsal: Měla jsem tady dva příspěvky ohledně nefunkčnosti profilu u uživatele Čičoun, konkrétně kocourek Honzík. Komu tak strašně vadily moje dva příspěvky, že jsou smazány ???????:-( Čekala jsem spíše slušnou odpověď, než toto. A bohužel, nejsem sama, komu byl příspěvek smazán. Tak od čeho je potom diskuze, když se příspěvky mažou? Tomu říkám "férové" jednání.
Jsme také rádi, že se to vyřešilo ;-) Posíláme pár bodíků jako náhradu ;-D ČIČOUN (20.10.2014 15:15:29) napsal: Děkujeme za zprovoznění profilu, jsme rádi, že už se to podařilo :D S profilem jsme nic nedělali. Naposledy jsme fotky nahrávali 10. října (ve formátu JPEG - stejně jako vždy) a video jsme naposledy přidávali někdy v létě.
Smazala to adminka a důvod je ten, že diskuze byla duplicitní. Tedy když jsou ke stejnému tématu zbytečně 3 diskuzní vlákna, smažeme je, aby to nebylo matoucí a vše se s****ředilo jen do jednoho. Evuška15294 (20.10.2014 11:05:05) napsal:
Kate (20.10.2014 10:37:44) napsal: Dvě duplicitní diskuze k tomuto tématu byly smazány. O problému víme a programátor ho řeší. Věříme, že se mu to povede co nejdříve. Je to záhada, protože jsme nic neměnili a je to jediný profil, který po přihlášení nejde zobrazit. :-| Možná Čičoun něco měnil nebo přidal video/fotografii nějakého záhadného formátu a proto to nejde. Zjišťujeme, co se stalo. Děkuji za odpověď. Jen by mě zajímalo, kdo ty příspěvky smazal.:-( :-( :-( a hlavně důvod.
Dvě duplicitní diskuze k tomuto tématu byly smazány. My o problému víme a samozřejmě ho vyřešíme, bohužel ani administrátoři ani programátoři netráví celé víkendy u počítače, tak se řešení trochu protáhlo. Evuška15294 (19.10.2014 19:57:04) napsal: Měla jsem tady dva příspěvky ohledně nefunkčnosti profilu u uživatele Čičoun, konkrétně kocourek Honzík. Komu tak strašně vadily moje dva příspěvky, že jsou smazány ???????:-( Čekala jsem spíše slušnou odpověď, než toto. A bohužel, nejsem sama, komu byl příspěvek smazán. Tak od čeho je potom diskuze, když se příspěvky mažou? Tomu říkám "férové" jednání.
...celej víkend se snažíme dát Honzíkovi myšule a prd ...dokonce se propadl i v hodnocení na 6. místo - nééé že by nebylo taky krásné, ale připadá nám to dost nefér, protože na ostatní kočičky se dostaneme bez problémů a i na kočičky které patří k jeho uživateli - jenom Honzík je ňákej zakletej :-~ ...tak by nás zajímalo, kdy ho ze zakletí osvobodíte a jestli dostane ňákou kompenzaci za ztráty který utrpěl díky tomuhle "b**ýmu" výpadku ?! ?! ?! ...s úctou Matýsek a Žůla - Honzíkovo kamarádi hafíci
http://data.mojezoo.cz/ir/mojezoo/images/Gallery2Module/CreatureModule/00/00/65/65/h4-010.igallery.image0000515--c100xt100--logo--server-micinycz.jpg ...celej víkend se snažíme dát Honzíkovi myšule a prd ?! !! >-| ...dokonce se propadl i v hodnocení na 6. místo - nééé že by nebylo taky krásné, ale připadá nám to dost nefér, protože na ostatní kočičky se dostaneme bez problémů a i na kočičky které patří k jeho uživateli - jenom Honzík je ňákej zakletej !! !! !! ...tak by nás zajímalo, kdy ho ze zakletí osvobodíte a jestli dostane ňákou kompenzaci za ztráty který utrpěl díky tomuhle "b**ýmu" výpadku ?! ...s úctou Matýsek a Žůla - Honzíkovo kamarádi hafíci
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?