Diskuze Pouštět další kočku na zahradu?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Markéta Škardová (26.02.2017 11:46:55) napsal: Ahoj, 1,5 roku bydlím v domě, který je rozdělený na dvě poloviny a máme se sousedy společnou zahradu. Mám 2,5 roku starou kočku, která je zvyklá být venku, tak ji pouštím na zahradu. Vedle naší společné zahrady jsou další dvě, kam kočka utíká. Ven jsem ji dala kočičí záchod. Nyní jsem si pořídila kotě (kočičku), mám ji doma půl roku a jak vidím, jak se doma nudí (je hrozně živá), tak jsem ji vzala na zahradu a tím pádem ji ukázala krásu přírody :-D Jenže ona teď furt řve, že chce ven a je nešťastná, logicky. Takhle, kdybychom měli jen jednu zahradu, tak ji taky pouštím ven, ale už se mi nechce pouštět další kočku, když vím, že poleze i sousedům do zahrady. Vím, že tohle by jim už vadilo. Bohužel se nedá zabránit, ale přelézaly ploty. Jak byste tuhle situaci řešily? Nechci mít kočku zavřenou celej život v baráku, protože mi je jí líto. Chodím s ní sem tam na procházky, ale právě venku blbne s tou starší a obě jsou hrozně spokojený... Děkuju za komentáře :) Když pouštíte ven jednu, tak pouštějte i druhou. To už není takový rozdíl. Kočky si samozřejmě budou chodit, kam chtějí, v tom jim nezabráníte. Ale pokud sousedům nevadí jedna, tak nevidím důvod, proč by měla vadit i druhá.
Ahoj, 1,5 roku bydlím v domě, který je rozdělený na dvě poloviny a máme se sousedy společnou zahradu. Mám 2,5 roku starou kočku, která je zvyklá být venku, tak ji pouštím na zahradu. Vedle naší společné zahrady jsou další dvě, kam kočka utíká. Ven jsem ji dala kočičí záchod. Nyní jsem si pořídila kotě (kočičku), mám ji doma půl roku a jak vidím, jak se doma nudí (je hrozně živá), tak jsem ji vzala na zahradu a tím pádem ji ukázala krásu přírody :-D Jenže ona teď furt řve, že chce ven a je nešťastná, logicky. Takhle, kdybychom měli jen jednu zahradu, tak ji taky pouštím ven, ale už se mi nechce pouštět další kočku, když vím, že poleze i sousedům do zahrady. Vím, že tohle by jim už vadilo. Bohužel se nedá zabránit, ale přelézaly ploty. Jak byste tuhle situaci řešily? Nechci mít kočku zavřenou celej život v baráku, protože mi je jí líto. Chodím s ní sem tam na procházky, ale právě venku blbne s tou starší a obě jsou hrozně spokojený... Děkuju za komentáře :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?