Diskuze povídání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Sonija (13.10.2010 12:44:22) napsal: některím znás osud přeje a seslal mu čtirnohého přítele ke kterému se může přivynou kdyz je mo ouvej. Dalším znás osud přál v podobě že svojí čtiřnohou stpízněnou duši nevlastní ale stará se o ní a to můžem považovat za štěstí. Ale jsou tací kterím osud nepřeje a i přes voji velikou lasku nemaji své druhé ja. já sem partila mezity štastné co nevlastnily ale staraly se ovšem osud zasáhl a ma 1 laska byla prodána, po čase sem si našla novou lasku nebylo to takové jako dřív ale měly sme se. Krutá rana osudu udeřila znova a můj čtirnohej přítel byl opět prodán:( . od té doby sem se k žadnému koníkovy nepřipoutávala a ted už ani nejezdím i když ježdení je můj celoživotní sen. (Za chybi se omlouvám) Ja jsem případ takový,že se starám o koně,kteří mi nepatří a baví mě to,ale bohuzel jsem,jak ty píšeš ,nenašla své druhé já.Vystřídala dala jsem jednu stáj za druhou a ani v jedné me kun neprirostl k srdci a neprodali ho jako se to stalo tobe.Myslím si, ze jednou najdu to svoje druhe ja, ktere me chyby, a tak te prosim, i kdyz vim ,ze je to pro tebe hodne tezke po tve zkusenosti,nevzdavej se a uvidis,ze az si budes myslet,ze vazne nikdy nikoho nenajdes,tak znenadani ti štěstí spadne do klina,jako me.Kdyz jsem jsem skoncila s tou jednou staji,tak sem si rekla,po hoodne dlouhem hedani po jine(asi skoro 1 rok),ze koncim,ze uz to nema cenu,ale pak..... I kdyz to nebyl kun,ale staj u soukromnika,ktera me skoncila v kline,tak jsem byla fakt hodne stastna,ze se objevila,ze i kdyz jsme to vzdala,tak prece jenom jsem dostala druhou šanci a to jsem vážně ve všem smolař,ale tohle se mi povedlo:D .Tak te jeste jednou prosim ,nevzdavej se ,nestoji to za to ,kone stoji za boj , i kdyz ne vzdy to dopadne dobre,ale zivot je hold takovy.:-( ;-)
IVČA (14.11.2010 16:09:18) napsal: Ja jsem případ takový,že se starám o koně,kteří mi nepatří a baví mě to,ale bohuzel jsem,jak ty píšeš ,nenašla své druhé já.Vystřídala dala jsem jednu stáj za druhou a ani v jedné me kun neprirostl k srdci a neprodali ho jako se to stalo tobe.Myslím si, ze jednou najdu to svoje druhe ja, ktere me chyby, a tak te prosim, i kdyz vim ,ze je to pro tebe hodne tezke po tve zkusenosti,nevzdavej se a uvidis,ze az si budes myslet,ze vazne nikdy nikoho nenajdes,tak znenadani ti štěstí spadne do klina,jako me.Kdyz jsem jsem skoncila s tou jednou staji,tak sem si rekla,po hoodne dlouhem hedani po jine(asi skoro 1 rok),ze koncim,ze uz to nema cenu,ale pak..... I kdyz to nebyl kun,ale staj u soukromnika,ktera me skoncila v kline,tak jsem byla fakt hodne stastna,ze se objevila,ze i kdyz jsme to vzdala,tak prece jenom jsem dostala druhou šanci a to jsem vážně ve všem smolař,ale tohle se mi povedlo:D .Tak te jeste jednou prosim ,nevzdavej se ,nestoji to za to ,kone stoji za boj , i kdyz ne vzdy to dopadne dobre,ale zivot je hold takovy.:-( ;-) souhlasim s tebou ... nevzdávej se ;)) ... a kde vlastně bydlíš? :) třeba bych o někom věděla ;)
A pk jsou ještě takoví, kteří nejsou plnoletí a rodiče jim koně zakazují i přesto že je jejich děti milují(naštěstí už to není můj případ ale byl. V centru 2. největšího měst v čr stále hledám někoho kdo nemá čas se o svého koně starat. Ale nikoho jsem zatím nenašla.
některím znás osud přeje a seslal mu čtirnohého přítele ke kterému se může přivynou kdyz je mo ouvej. Dalším znás osud přál v podobě že svojí čtiřnohou stpízněnou duši nevlastní ale stará se o ní a to můžem považovat za štěstí. Ale jsou tací kterím osud nepřeje a i přes voji velikou lasku nemaji své druhé ja. já sem partila mezity štastné co nevlastnily ale staraly se ovšem osud zasáhl a ma 1 laska byla prodána, po čase sem si našla novou lasku nebylo to takové jako dřív ale měly sme se. Krutá rana osudu udeřila znova a můj čtirnohej přítel byl opět prodán:( . od té doby sem se k žadnému koníkovy nepřipoutávala a ted už ani nejezdím i když ježdení je můj celoživotní sen. (Za chybi se omlouvám)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?