Diskuze Poznej plemeno

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nevíte náhodou někdo jak tato hra funguje?To je nekonečný,nebo to má nějaký konec?Díky
Sofinka (05.02.2010 16:29:11) napsal: Prosím řekněte mi kde najdu kolik jsem nahrála bodů? Ahoj, body v Poznej plemeno se zatím nikde nezobrazují, musíš se dostat mezi nejlepších 30 :-) Snad časem. PS.: Tyto body nijak nesouvisí s body do bonus programu.
ahojky,tak jsem si po týdnu dala na půl hodinky hádání plemene a musím říct,že tam bylo spoustu nových obrázků.Musím se pochválit,dnes jsem se ani jednou nesekla:-)
blick (05.02.2010 17:00:21) napsal: Ahoj, body v Poznej plemeno se zatím nikde nezobrazují, musíš se dostat mezi nejlepších 30 :-) Snad časem. PS.: Tyto body nijak nesouvisí s body do bonus programu. Děkuji za odpověd.Já jen,že někteří tu píši,že vědí kolik uhráli8-|
blick (05.02.2010 17:00:21) napsal: Ahoj, body v Poznej plemeno se zatím nikde nezobrazují, musíš se dostat mezi nejlepších 30 :-) Snad časem. Děkuji za odpověd,já jen ,že někteří tu píší,že vědí kolik uhráli8-| PS.: Tyto body nijak nesouvisí s body do bonus programu.
Ale mimo těch 30ti by se mohly ukázat uhrané bodíky jen uživateli. Mě by třeba taky zajímalo kolik jsem uhrála.
blick (05.02.2010 17:00:21) napsal: Ahoj, body v Poznej plemeno se zatím nikde nezobrazují, musíš se dostat mezi nejlepších 30 :-) Snad časem. Ale mimo těch 30ti by se mohly ukázat uhrané bodíky jen uživateli. PS.: Tyto body nijak nesouvisí s body do bonus programu.
Miky (05.02.2010 16:54:50) napsal: Ale tohle byl dotaz na body v soutěži poznej plemeno, ne na bonus účet... No to si mohla hneď takto napísať ...
Dana (05.02.2010 16:41:03) napsal: Ahoj Sofinka. Tak dúfam, že to napíšem správne. V tom riadku kde je přihlasen a Tvoje meno a ďalej je akce, tak na to klikneš - potom bonusový program a přehled . Tam máš presný prehľad ako a za čo sa Ti body pripisujú alebo odpočítavajú aj presný zostatok. Dana Ale tohle byl dotaz na body v soutěži poznej plemeno, ne na bonus účet...
Sofinka (05.02.2010 16:29:11) napsal: Prosím řekněte mi kde najdu kolik jsem nahrála bodů? Ahoj Sofinka. Tak dúfam, že to napíšem správne. V tom riadku kde je přihlasen a Tvoje meno a ďalej je akce, tak na to klikneš - potom bonusový program a přehled . Tam máš presný prehľad ako a za čo sa Ti body pripisujú alebo odpočítavajú aj presný zostatok. Dana
Prosím řekněte mi kde najdu kolik jsem nahrála bodů?
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (02.02.2010 18:41:34) napsal: jo a ještě,když skončím,protože dlouho to hrát je fakt otrava8-} tak když potom jdu znova,tak se to sčítá?a tzeda některý plemena jsem viděla poprví a to jsem teda hádala,no zas tak chytrá nejsem;-) Jj scita se to;-) taky jsem nektere videla po prve a hodne jsem hadala :-D
jo a ještě,když skončím,protože dlouho to hrát je fakt otrava8-} tak když potom jdu znova,tak se to sčítá?a tzeda některý plemena jsem viděla poprví a to jsem teda hádala,no zas tak chytrá nejsem;-)
Já jsem si to taky chvíli hrála, ale nemám výdrž. Když jsem některé psi viděla už po několikáté, tak jsem to vypla. Já budu asi za negramotu : jak poznáte, kolik jste nahráli?
připojují se do této debatky:-) já jsem tedy uhrála okoko 3000bodíku,ale bylo to už fakt otravné.Spousta plemen se točila furt dokola a přesně,za každé špatné bodování se měly body strhnout,ale hlavně měli napsat správou rasu.8-|
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (02.02.2010 13:46:51) napsal: nevíte náhodou někdo jak tato hra funguje?To je nekonečný,nebo to má nějaký konec?Díky Je to nekonecny :-D a hlavne se tam ty plemena hodne opakujou,nechapu jak tam nekdo muze stravit celej den aby mel prez 5000bodu :-DD ja to uhrala na 800 za dva dny a boleli me oci :-DD ale je to prijemny zpestreni na chvilku akorat teda kdyz to clovek uhadne spatne tak mu za to neberou body coz si myslim,ze by bylo lepsi
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?