Diskuze Poznej plemeno

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (05.04.2010 13:35:31) napsal: Poznej plemeno je jen pro vás, abyste si prověřili, jak na tom opravdu jste se svými znalostmi a měli srovnání s ostatními. já bych řekla že někdo u toho sedí od ráno do večera.
<blockquote>Kate (05.04.2010 13:35:31) napsal: Poznej plemeno je jen pro vás, abyste si prověřili, jak na tom opravdu jste se svými znalostmi a měli srovnání s ostatními. To je hezke,ale jak poznam, kdy budu v zebricku, nebo kolik plemen tedy musim uhodnout,abych byla zapsana?
Denisa 46979 (06.04.2010 15:02:41) napsal: hi hi hi hi:-) :-) Když to někoho baví , ať si tam klíďo sedí celý den a noc ;-) ze začátku jsem u toho vydržela max. čtvrt hodiny ale tet u toho vydržím tak akorát 5 sekund:D
Niki - budeme mít koťátka (05.04.2010 13:36:46) napsal: já bych řekla že někdo u toho sedí od ráno do večera. hi hi hi hi:-) :-) Když to někoho baví , ať si tam klíďo sedí celý den a noc ;-)
Poznej plemeno je jen pro vás, abyste si prověřili, jak na tom opravdu jste se svými znalostmi a měli srovnání s ostatními. Niki - budeme mít koťátka (05.04.2010 13:31:10) napsal: tato soutěž je nekonečná nebo co se stím bude dít krom toho že se vytvoří top 7 (myslím)
tato soutěž je nekonečná nebo co se stím bude dít krom toho že se vytvoří top 7 (myslím)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?