Diskuze Poznej plemeno

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

to jo ale já jsem měla něco přes 2000 bodů a ted když jsem přišla tak mám jenom 1300 bodů:(
Když je odpověď správně, body se neodečítají. elinka.002 (25.02.2011 20:13:14) napsal: Můžu se jenom zeptat,proč se odečítají body u poznej plemeno ???:(
Ahoj, opravdu tomu tak je. Možná nesplňuješ podmínky. Tato odměna je jednorázová a to pro nové profily nebo profily, které na tuto odměnu v minulosti nedosáhly. Je možné, že si již tuto odměnu obdržela. Poupata a Lucka (26.02.2011 09:16:29) napsal: Můžu se zeptat proč je stále v získej body 500 bodů za vyplněný profil, když tomu tak doopravdy není??8-}
Můžu se zeptat proč je stále v získej body 500 bodů za vyplněný profil, když tomu tak doopravdy není??8-}
Můžu se jenom zeptat,proč se odečítají body u poznej plemeno ???:(
Kate (26.02.2011 10:06:48) napsal: Ahoj, opravdu tomu tak je. Možná nesplňuješ podmínky. Tato odměna je jednorázová a to pro nové profily nebo profily, které na tuto odměnu v minulosti nedosáhly. Je možné, že si již tuto odměnu obdržela. Opravdu je ten jednorázový příspěvek i pro starší profily,Nikdy jsem takový nedostala a vyplněné mám asi dobře když jsem dostávala ty pondělní dvacetibodové.
Pokud si už dostávala body za kompletně vyplněný profil, tak už se ti žádné body nepřičtou. Je to případně i pro starší profily, které si nějaký údaj doplnily až teď v únoru a tím splnily podmínky pro kompletně vyplněný profil. Uživatel11052Eva (26.02.2011 18:58:13) napsal: Opravdu je ten jednorázový příspěvek i pro starší profily,Nikdy jsem takový nedostala a vyplněné mám asi dobře když jsem dostávala ty pondělní dvacetibodové.
Fotečky pejsků, informace o výcviku, vystavování, výlety a to nejen Americká akita, Svatobernardský pes, Německý ovčák, BSP, Boxer a další ;-) http://www.happydogs.wbs.cz/
Ahoj, tak to je opravdu divné. Proberu to s programátorem a pokusíme se to co nejdříve vyřešit. elinka.002 (26.02.2011 10:43:47) napsal: to jo ale já jsem měla něco přes 2000 bodů a ted když jsem přišla tak mám jenom 1300 bodů:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?