Diskuze Poznej plemeno!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nikol (03.04.2011 00:22:39) napsal: Body v soutěži poznej plemeno budou připsany na můj účet a nebo to je jen kvůli pořadí? Děkuji Tuším, že tyhle body se nikam nepřipisují. Jen zvyšuješ svou pozici ve hře.
Ahoj, přesně tak. Jessica (03.04.2011 07:42:45) napsal: Tuším, že tyhle body se nikam nepřipisují. Jen zvyšuješ svou pozici ve hře.
Mohu se zeptat jakto že boby přes noc ubívají?
Je to součet bodů za posledních 7 dní, takže vždycky zmizí to co už je starší než 7 dni. Poupata a Lucka (11.04.2011 12:23:32) napsal: Mohu se zeptat jakto že boby přes noc ubívají?
Dobrý den,chtěla bych se informovat o hře Poznej plemeno,jak poznám kolik mám bodů?Nikde se to neobjevuje, a také nevím jak dlouho to mám hrát, a ještě prosím když např.uhodnu správně 3 otázky a další mám špatně-počítá se to od začátku?Předem děkuji za odpověď
Jerry (12.04.2011 13:33:55) napsal: Je to součet bodů za posledních 7 dní, takže vždycky zmizí to co už je starší než 7 dni. Aha, děkuji za odpověď.
Body v soutěži poznej plemeno budou připsany na můj účet a nebo to je jen kvůli pořadí? Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?