Diskuze Pozor na ni! Nabízí 191 kreditu za poslání sms!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

"Ještě jedna zpráva podobného typu"? A to od koho. Pošli mi prosím link na daného uživatele. Dík. Bigie a spol. (16.11.2011 18:39:50) napsal: to mi taky přišlo>:-( dokonce ještě jedna zpráva podobného typu>:-( >:-(
Tahle zpráva mi taky přišla, je to asi 2 dny, ale já jí hned smazala. Jestli mi někdo tvrdí, že pošlu SMS v hodnotě 5 Kč a dostanu za ni 200 Kč, je mi jasné, že to je podvod. Kdo Vám dá něco zadarmo??? Spíš bych se divila, kdyby na to někdo skočil8-|
Mě to taky přišlo. Poprvé v té podobě, že za SMS získám kredit a podruhé od stejné uživatelky, že za SMS podpořím útulek. No, naštěstí jsem ani jednou nereagovala, nevěřila jsem. Vidím, že oprávněně.
Kate (16.11.2011 22:13:27) napsal: "Ještě jedna zpráva podobného typu"? A to od koho. Pošli mi prosím link na daného uživatele. Dík. Asi to byla ta samá, je smazaná. A přišlo mi toto Pro: tebe Od: 8. listopad 2011 19:48:40 Ahojky,nechci obtěžovat,ale říkala jsem si,že to pošlu i jiným,ať z toho mají radost všichni ;) no,jde o tohle,jedna holka tady mi před chvílí poslala tento vzkaz:ahoj pošli sms ve tvaru STAJ KREDIT 317560 na číslo 9000799 a nabije se ti kredit na mobilu o 200 kč ;).mysleli jsme si s kámoškama ve škole,že je to p***** pak sma šlohli kámošovi mobil a tajně to zkusili,a ono to fungovalo byli jsme z toho uplně mimo a tak sme si hnedka nabili všechny jako jestli nechceš,nic posílat nemusiš,jen sem to chtěla řict i dalšim lidem
Simi Zelinová (06.11.2011 19:14:33) napsal: Tímto bych chtěla apelovat na všechny, kterým došla tahle správa Pro: tebe Od: Jaja 6. listopad 2011 18:28:33 ahojky,chceš kredit na mobil zdarma?jde o 200 kč.Pošli sms ve tvaru STAJ KREDIT 317560 na číslo 9000799 a nabije se ti 191 kč,protože ta smska stojí 9 kč.nekecám,vážně,nemám to zapotřebí ;) já sama to mám ozkoušené,je to fakt bomba,neni to fake,rozhodně to zkus,stojí to za to ;) Jedná se o podvod. Pokud pošlete tuto sms dle návodu, žádný kredit se vám nepřičte. Jde o virtuální hru Ufonek, kde za tuhle sms se někomu přičtou "bonusové" platidla. Já to vím, taky ji hraju. Dávejte si tedy bacha a i kdyby psala, že je to za záchranu psů, nevěřte jí! to mi taky přišlo>:-( dokonce ještě jedna zpráva podobného typu>:-( >:-(
Simi, díky za link na danou uživatelku v interní zprávě. Uživatelka smazána a její e-mail zablokován. Kate (08.11.2011 22:12:43) napsal: Ahoj, pošli link na profil té uživatelky... toto nám moc nepomůže. Předem díky.
Ahoj, pošli link na profil té uživatelky... toto nám moc nepomůže. Předem díky. Simi Zelinová (06.11.2011 19:14:33) napsal: Tímto bych chtěla apelovat na všechny, kterým došla tahle správa Pro: tebe Od: Jaja 6. listopad 2011 18:28:33 ahojky,chceš kredit na mobil zdarma?jde o 200 kč.Pošli sms ve tvaru STAJ KREDIT 317560 na číslo 9000799 a nabije se ti 191 kč,protože ta smska stojí 9 kč.nekecám,vážně,nemám to zapotřebí ;) já sama to mám ozkoušené,je to fakt bomba,neni to fake,rozhodně to zkus,stojí to za to ;) Jedná se o podvod. Pokud pošlete tuto sms dle návodu, žádný kredit se vám nepřičte. Jde o virtuální hru Ufonek, kde za tuhle sms se někomu přičtou "bonusové" platidla. Já to vím, taky ji hraju. Dávejte si tedy bacha a i kdyby psala, že je to za záchranu psů, nevěřte jí!
Tímto bych chtěla apelovat na všechny, kterým došla tahle správa Pro: tebe Od: Jaja 6. listopad 2011 18:28:33 ahojky,chceš kredit na mobil zdarma?jde o 200 kč.Pošli sms ve tvaru STAJ KREDIT 317560 na číslo 9000799 a nabije se ti 191 kč,protože ta smska stojí 9 kč.nekecám,vážně,nemám to zapotřebí ;) já sama to mám ozkoušené,je to fakt bomba,neni to fake,rozhodně to zkus,stojí to za to ;) Jedná se o podvod. Pokud pošlete tuto sms dle návodu, žádný kredit se vám nepřičte. Jde o virtuální hru Ufonek, kde za tuhle sms se někomu přičtou "bonusové" platidla. Já to vím, taky ji hraju. Dávejte si tedy bacha a i kdyby psala, že je to za záchranu psů, nevěřte jí!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?