Diskuze Pozor NA TENTO PROFIL https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/79610/

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

https://www.hellosandy.cz/profily/detail/105283/ ŽEBRÁ O PENÍZE NA OPERACI SVÉHO PEJSKA A TOTO PANIČKA PÍŠE V DENÍČKU >:) ‎11. leden 2012 19:40:15 ahoj kamarádi, to vám musím říct:páníci si dnes dovezli nová kola a v té zimě je jeli projet panička sedla na kolo po pár letech, je to naprostej nesportovec dojela vyfluslá, ale už je v poho, no chápete ty blázny?přejeme prima večer NA KOLO MÁ A NA OPERACI NÉ?????>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
na facebooku s každým kdo jí poslal peníze přerušila kontakt. >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
to mohu potvrdit. můžete věřit, nemusíte. existuje u veterináře výpis platby. takže jestli je vendula solidní, měla by ho po operaci všem přispěvatelům ukázat. ovšem, pokud s nimi přerušila kontakt, nebude mít jak ho ukázat, že.... 8-| obrázek si každý udělejte sám
*Verulinka* (29.01.2012 14:16:40) napsal: Mě se líbí ten její přístup... Píše: Pejsek musí na operaci, takže zakládám veřejnou sbírku! :-DD další příspěvky jsou jen číslo účtu. Dneska píše, jak se má dobře. Vypadá to, že pejsek neumírá, ba naopak, peníze jsou také, jen jestlipak její rodiče vědí, že si nechá posílat peníze od cizích lidí a na pejska to nepadne ani náhodou.. nevím, zpráva mi taky přišla, nereagovala jsem... není to profil, co je tu dlouho, na to si dávám bacha! na Facebooku přišla do skupiny Mopsíkářů,postěžovala si jak má nemocného pejska,dala tam číslo účtu vybrala peníze a už je pryč.Když jsem jí psala na profil tak všechno smázla a dělá ukřivděnou chudinku a její "kamarádi" jí tam fandí.
jo a mohla by jste mi poradit, jak psát deníček aby byl dost verohodný, paní chytrá?protože bohužel nemůžu za to, že když je pejsek pod vlivem atb tak se mu tím uleví a jak přestanou působit, tak je na tom, na čem byl předtím-nechodí..asi bych podle vás měla psát každou hodinku co se to mění, že právě teď pajdá a td..denně ji všude nosím, a jinak celý den jen spí protože nemůže chodit, ale tohle ví třeba ti co si s nimi denně píšu a ptají se jak malé je..ale chápu, lepší je napsat tyhle lři, no nic užijte si tu slepičárnu
Ahoj všem, osobně nemůžu říct, kde je pravda. Psa jsem neviděla, ošetřujícího veterináře neznám. Uživatelku, která pořádá neoficiální sbírku rovněž ne. Nicméně, pravidla Hafici.cz zakazují vzájemné napadání v diskuzích a proto tuto diskuzi NEMAŽU, ale uzavírám. Díky za pochopení.
etka (30.01.2012 09:23:00) napsal: Mě osobně mrzí,že se tady strhla vlna nevole paradoxně od lidí,kteří jí vůbec nepřispěli.Podle mého názoru ikdyž nejsem až tak informovaná tady nekritizuje ani jeden člověk,který ji nějakou částkou přispěl.Bylo by asi nejlepší,aby jsme už nikdy nikomu nevěřili a nepomohli,protože si slečna koupila kola,sice ještě předtím než pejsek začal mít problémy,ale to vůbec nevadí.Ten kdo jí věří a pomohl jí,nebo se jí snad zastal je kamarád v uvozovkách atd.Připadá mi to tak trochu jako hon na čarodějnice a je mi z toho velmi smutno. No, já tak nějak nevím, jak si tohle vyložit - je pravda, že chtít po někom peníze bez toho, abych mu ukázala, na co jsou - já než bych nějaké peníze poslala, určitě bych chtěla lékařskou zprávu vidět. Co se mě týká, pro tyto případy mám psa pojištěného, existuje totiž zdravotní pojištění pro zvířata, takže bych nějakých 25 000 měla hrazených pojišťovnou, zbytek bych si asi musela půjčit nebo bych se s veterinou dohodla na splátkách. Pes je záležitost nákladná a každý s tím musí pořítat. Samozřejmě, požádat o pomoc rodinu apod. je asi běžné, ale cizím lidem bych neříkala. A pokud ano, tak by se muselo jednat o zvlášť závažný případ a v tu chvíli už bych sbírku vyhlašovala nějakou oficiální cestou - např. přes televizi... Toť můj názor. Rozhodně to, že se tu slečna majitelka takhle čertí, mi spíš připadá, že není vše tak jak tvrdí - pro pravdu se člověk vždycky zlobí nejvíce. Pokud by chtěla tuto věc objasnit, tak už by tu byla nějaká správa apod.
Sabulka (30.01.2012 06:35:54) napsal: Ahojky kamarádíčci, tak mi dovolte sem přidat taky názorek;-D Divím se, že si slečna udělala sbírku zrovna tady, já bych tuto možnost volila až jako tu krajní, ale to je na každém. Myslím si, že nejdříve měla poprosit všechny své známé a hlavně bych si dala tuto "sbírku" na veterinu. Každá veterina má nástěnku. Jednou jsem již na takovou prosbu "naletěla"8-} Pokud tak udělala, tak se omlouvám, ale nikde o tom nepíše;-) Neříkám, že tato slečna si vymýšlí...to nevím ani já, ani vy...Pravdu ví jen a jen ona, ale měla předejít těmto tématům, nadávkám a urážkám tím, že měla poprosit veterináře o lékařskou zprávu...Měla mu vysvětli co a jak a myslím si, že každý veterinář je ochotný napsat lék. zprávu, ve které bude co je pejskovi a jak se to dá řešit. Poté bych tuto zprávu oskenovala a dala na svůj profil... Ale jak říkám, asi bych takto situaci neřešila už kvůli dnešní době, nedivím se těm, co ji nevěří, protože dnes je člověk schopný čehokoliv... Osobně bych pomohla jen těm, které znám osobně a nebo už dlouhou dobu...bohužel...:-| Můžete se na mě zlobit, ale nejsem na ničí straně...pravda je někde mezi a musí ji vědět sama majitelka... Je to jen můj osobní názor...;-) Mě osobně mrzí,že se tady strhla vlna nevole paradoxně od lidí,kteří jí vůbec nepřispěli.Podle mého názoru ikdyž nejsem až tak informovaná tady nekritizuje ani jeden člověk,který ji nějakou částkou přispěl.Bylo by asi nejlepší,aby jsme už nikdy nikomu nevěřili a nepomohli,protože si slečna koupila kola,sice ještě předtím než pejsek začal mít problémy,ale to vůbec nevadí.Ten kdo jí věří a pomohl jí,nebo se jí snad zastal je kamarád v uvozovkách atd.Připadá mi to tak trochu jako hon na čarodějnice a je mi z toho velmi smutno.
Ahojky kamarádíčci, tak mi dovolte sem přidat taky názorek;-D Divím se, že si slečna udělala sbírku zrovna tady, já bych tuto možnost volila až jako tu krajní, ale to je na každém. Myslím si, že nejdříve měla poprosit všechny své známé a hlavně bych si dala tuto "sbírku" na veterinu. Každá veterina má nástěnku. Jednou jsem již na takovou prosbu "naletěla"8-} Pokud tak udělala, tak se omlouvám, ale nikde o tom nepíše;-) Neříkám, že tato slečna si vymýšlí...to nevím ani já, ani vy...Pravdu ví jen a jen ona, ale měla předejít těmto tématům, nadávkám a urážkám tím, že měla poprosit veterináře o lékařskou zprávu...Měla mu vysvětli co a jak a myslím si, že každý veterinář je ochotný napsat lék. zprávu, ve které bude co je pejskovi a jak se to dá řešit. Poté bych tuto zprávu oskenovala a dala na svůj profil... Ale jak říkám, asi bych takto situaci neřešila už kvůli dnešní době, nedivím se těm, co ji nevěří, protože dnes je člověk schopný čehokoliv... Osobně bych pomohla jen těm, které znám osobně a nebo už dlouhou dobu...bohužel...:-| Můžete se na mě zlobit, ale nejsem na ničí straně...pravda je někde mezi a musí ji vědět sama majitelka... Je to jen můj osobní názor...;-)
Ahojky kamarádíčci, tak mi dovolte sem přidat taky názorek Divím se, že si slečna udělala sbírku zrovna tady, já bych tuto možnost volila až jako tu krajní, ale to je na každém. Myslím si, že nejdříve měla poprosit všechny své známé a hlavně bych si dala tuto "sbírku" na veterinu. Každá veterina má nástěnku. Jednou jsem již na takovou prosbu "naletěla" Neříkám, že tato slečna si vymýšlí...to nevím ani já, ani vy...Pravdu ví jen a jen ona, ale měla předejít těmto tématům, nadávkám a urážkám tím, že měla poprosit veterináře o lékařskou zprávu...Měla mu vysvětli co a jak a myslím si, že každý veterinář je ochotný napsat lék. zprávu, ve které bude co je pejskovi a jak se to dá řešit. Poté bych tuto zprávu oskenovala a dala na svůj profil...8-} Ale jak říkám, asi bych takto situaci neřešila už kvůli dnešní době, nedivím se těm, co ji nevěří, protože dnes je člověk schopný čehokoliv... Osobně bych pomohla jen těm, které znám osobně a nebo už dlouhou dobu...bohužel...:-| Můžete se na mě zlobit, ale nejsem na ničí straně...pravda je někde mezi a musí ji vědět sama majitelka... Je to jen můj osobní názor...;-)
Ahojky kamarádíčci, tak mi dovolte sem přidat taky názorek;-D Divím se, že si slečna udělala sbírku zrovna tady, já bych tuto možnost volila až jako tu krajní, ale to je na každém. Myslím si, že nejdříve měla poprosit všechny své známé, p***** a hlavně bych si dala tuto "sbírku" na veterinu. Každá veterina má nástěnku. Jednou jsem již na takovou prosbu "naletěla" 8-} Neříkám, že tato slečna si vymýšlí...to nevím ani já, ani vy...Pravdu ví jen a jen ona, ale měla předejít těmto tématům, nadávkám a urážkám tím, že měla poprosit veterináře o lékařskou zprávu...Měla mu vysvětli co a jak a myslím si, že každý veterinář je ochotný napsat lék. zprávu, ve které bude co je pejskovi a jak se to dá řešit. Poté bych tuto zprávu oskenovala a dala na svůj profil... Ale jak říkám, asi bych takto situaci neřešila už kvůli dnešní době, nedivím se těm, co ji nevěří, protože dnes je člověk schopný čehokoliv...8-} Osobně bych pomohla jen těm, které znám osobně a nebo už dlouhou dobu...bohužel...:-| Můžete se na mě zlobit, ale nejsem na ničí straně...pravda je někde mezi a musí ji vědět sama majitelka... Je to jen můj osobní názor...;-)
Jaromíra (29.01.2012 23:25:43) napsal: nepíšeme si? a co je toto o: tebe Od: Kendys 28. leden 2012 21:08:06 jaký žebrání, já se jen zeptala protože se někdo nabídl..už jsem veřejně napsala že pokud někdo chce tak pošlu peníze zpět.. Odpovědět Archiv Smazat Pro: tebe Od: Kendys 28. leden 2012 20:45:02 celkem mě váš názor nezajímá, udělala bych to samé pro koholiv, a po tom co já dělám je vám...a nevím o tom že bych si potykala Dobrý večer,upřímně jsem tady z toho všeho velice rozčarovaná.Myslím si,že momentálně z lidí okolo nikdo neví kde je pravda a jediné řešení podle mě je,že Vendulka skutečně dá vědět jak to s tou operací vypadá a doloží potvrzení od veterináře.Určitě je to nejlepší i pro ni samotnou,protože podle mě jinak dohady a podezření nebudou brát konce.Jsem jednou z těch,kteří ji věří a pevně doufám,že oprávněně.
no jansý zkopčit moje slova umím i sama, tomuhle říkáte psaní?
Kendys (29.01.2012 23:20:23) napsal: tady máte plnou pusu urážek a hnusných řečí ale mě osobně nenapíšete, to jste teda kapacity, pomluvy za zády a manipulování lidí, to jste velice šikovný, mě je teda líto vás.. nepíšeme si? a co je toto o: tebe Od: Kendys 28. leden 2012 21:08:06 jaký žebrání, já se jen zeptala protože se někdo nabídl..už jsem veřejně napsala že pokud někdo chce tak pošlu peníze zpět.. Odpovědět Archiv Smazat Pro: tebe Od: Kendys 28. leden 2012 20:45:02 celkem mě váš názor nezajímá, udělala bych to samé pro koholiv, a po tom co já dělám je vám...a nevím o tom že bych si potykala
tady máte plnou pusu urážek a hnusných řečí ale mě osobně nenapíšete, to jste teda kapacity, pomluvy za zády a manipulování lidí, to jste velice šikovný, mě je teda líto vás..
a já jí věřím!!!!!! Každý ať ai udělá svůj názor, jestli tomu bude věřit nebo ne. Já tomu věřím. To ostatně taky spousta dalších lidí. Tak ať ten, kdo nechce poslat ať neposílá a je to vyřešený, ne?? ?! !!
Jaromíra (29.01.2012 14:26:03) napsal: na Facebooku přišla do skupiny Mopsíkářů,postěžovala si jak má nemocného pejska,dala tam číslo účtu vybrala peníze a už je pryč.Když jsem jí psala na profil tak všechno smázla a dělá ukřivděnou chudinku a její "kamarádi" jí tam fandí. No vidíte, já už bych jí nevěřila... nějak se mi to nezdá. O pejskovi ani slovo a jen je naštvaná a prej vrátí peníze všem, kdo se cítí ošizený nebo podvedený - to je jako by si ti lidé kupovali nějakou službu!!!! >:-( je mi líto všech hodných lidiček tady na Hafíkách, je vidět že mají dobrá srdíčka a myslím, že je slečna tahá pěkně za nos.. nahlásila bych to adminům... 8-}
*Verulinka* (29.01.2012 14:16:40) napsal: Mě se líbí ten její přístup... Píše: Pejsek musí na operaci, takže zakládám veřejnou sbírku! :-DD další příspěvky jsou jen číslo účtu. Dneska píše, jak se má dobře. Vypadá to, že pejsek neumírá, ba naopak, peníze jsou také, jen jestlipak její rodiče vědí, že si nechá posílat peníze od cizích lidí a na pejska to nepadne ani náhodou.. nevím, zpráva mi taky přišla, nereagovala jsem... není to profil, co je tu dlouho, na to si dávám bacha! Až teď jsem si všimla, že je slečna o rok mladší než já.. takže buď už chodí do práce a nebo na VŠ a určitě i na brigády ;-) no nic, myslím si o tom své...
Mě se líbí ten její přístup... Píše: Pejsek musí na operaci, takže zakládám veřejnou sbírku! :-DD další příspěvky jsou jen číslo účtu. Dneska píše, jak se má dobře. Vypadá to, že pejsek neumírá, ba naopak, peníze jsou také, jen jestlipak její rodiče vědí, že si nechá posílat peníze od cizích lidí a na pejska to nepadne ani náhodou.. nevím, zpráva mi taky přišla, nereagovala jsem... není to profil, co je tu dlouho, na to si dávám bacha!
Jaromíra (28.01.2012 23:19:16) napsal: Byla bych ráda kdybych se mýlila,ale opravdu si nejsem jista že je to od majitelky pejska upřímné.Toto nejsou první stránky kde uvádí svoje číslo účtu.Dokonce se mi ozvala paní který si přímo o peníze řekla.Mám pejska který je po operaci páteře a ani ve snu by mi nenapadlo dát to na jeho profil.Pořídila jsem si ho a mám za něho odpovědnost se vším všudy.Operace stála cca 30.000 tak jsem si vzala úvěr.Co tady píšu není závist ale lítost nad těma co zneužívají lidské dobroty. Nechci psát, že nikdy bych nezažádala o pomoc...........Pokud by šlo o dítě, psa. Tak bych se na takovou úroveň snížila. Každopádně by to bylo opravdu v případě, že by to jinak nešlo. Každopádně bych doložila zprávy a faktury z vet a pokud pár dní před tím je v deníčku psáno o nových kolech...............Pomůžou nová kola pesanovy? Ne. No nic, záleží na každém jak se k tomu postaví. Nehodlám si kazit zbytek noci. >:-( >-|
Verča10 (28.01.2012 23:01:33) napsal: Píšu svůj dojem ze situace - nemusí být pravda: Koukala jsem do deníčku a přišlo mi spíše, že se majitel rozhodl zažádat o pomoc s náklady na psa. Už jsem zažila jinou paní, která tady pro svou fenku uspořádala sbírku na operaci a bylo to vedeno úplně jinka. Jedna zpráva o sbírce a jedna zpráve o zdravotním stavu a nakonec číslo účtu. Když tady napíšu číslo svého účtu pošlete peníze i mé fence? Má 3 roky a potřebujeme opravit zuby.... A opravovat zuby opravdu jdeme, čekáme na konec hárání. Zaplatím si to sama. Bože to se mi zas udělalo špatně............ >-| |S takovou to bude horší a horší, aby se dostalo OPRAVDU potřebným... Byla bych ráda kdybych se mýlila,ale opravdu si nejsem jista že je to od majitelky pejska upřímné.Toto nejsou první stránky kde uvádí svoje číslo účtu.Dokonce se mi ozvala paní který si přímo o peníze řekla.Mám pejska který je po operaci páteře a ani ve snu by mi nenapadlo dát to na jeho profil.Pořídila jsem si ho a mám za něho odpovědnost se vším všudy.Operace stála cca 30.000 tak jsem si vzala úvěr.Co tady píšu není závist ale lítost nad těma co zneužívají lidské dobroty.
Jaromíra (28.01.2012 20:54:07) napsal: https://www.hellosandy.cz/profily/detail/105283/ ŽEBRÁ O PENÍZE NA OPERACI SVÉHO PEJSKA A TOTO PANIČKA PÍŠE V DENÍČKU >:) ‎11. leden 2012 19:40:15 ahoj kamarádi, to vám musím říct:páníci si dnes dovezli nová kola a v té zimě je jeli projet panička sedla na kolo po pár letech, je to naprostej nesportovec dojela vyfluslá, ale už je v poho, no chápete ty blázny?přejeme prima večer NA KOLO MÁ A NA OPERACI NÉ?????>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) Píšu svůj dojem ze situace - nemusí být pravda: Koukala jsem do deníčku a přišlo mi spíše, že se majitel rozhodl zažádat o pomoc s náklady na psa. Už jsem zažila jinou paní, která tady pro svou fenku uspořádala sbírku na operaci a bylo to vedeno úplně jinka. Jedna zpráva o sbírce a jedna zpráve o zdravotním stavu a nakonec číslo účtu. Když tady napíšu číslo svého účtu pošlete peníze i mé fence? Má 3 roky a potřebujeme opravit zuby.... A opravovat zuby opravdu jdeme, čekáme na konec hárání. Zaplatím si to sama. Bože to se mi zas udělalo špatně............ >-| |S takovou to bude horší a horší, aby se dostalo OPRAVDU potřebným...
tak se mi hlásí další lid co je žádala o peníze,bacha na to >:-( >:-( >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?