Diskuze POZOR - VAROVÁNÍ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

JÁ NEVĚŘÍM ŽE TO POCHÁZÍ TADY OD NÁS…HAFÍCI.CZ
Tím, že jsi smazala svůj profil, už nepůjde zpětně zjistit, že jsi byla v právu. A myslím si, že to udělal nejspíš někdo z tvé blízkosti (barák, sousedé), než někdo odsud z hafíků. Asi tě tady našel náhodou a jen toho sprostě využil.
Jaromíra (13.06.2009 14:48:28) napsal: Moji milí kamarádi. Tento profil vznikl jako naše rozloučení s portálem Hafíci, ale hlavně jako varování pro vás všechny, kteří zde v domnění, že jste mezi přáteli, píšete deníčky svým pejskům, píšete si vzkazíky a vyvíjíte další aktivity. Dnes se v našem domě ve schránkách spolubydlících objevil papír, jehož obsah je jednoznačně namířen proti mé osobě a mým psům. Jsou tam staženy z tohoto portálu některé deníčky, které jsem svým psům psala. Nejhorší na tom ale je, že deníčky nejsou v originále, ale jsou upravené. Některé věty vypuštěny, některé doplněny o sdělení, která jsem na portále nikdy nenapsala. Doplnění je vždy směřováno proti některým lidem z baráku, sice bez uvedení jména, ale snadno ztotožnitelné nebo vypovídají o tom, jak moji psi znečišťují barák. Mrzí mě, ža autor tohoto listu se nepodepsal, ač si dal se svým výtvorem takovou práci. Rovněž mě mrzí, že já byla asi jediná v domě, kdo tento list ve schránce neměl. Loučíme se s vámi a moc vám všem přejeme, aby vás nikdy nepotkala taková lidská zloba a nenávist, jako potkala nás. Hanka se svojí smečkou. Pokud se něco podobného stane – nemažte svoje profily! V nich je přece pravda! Zpětně se deníčky upravit nedají .. a co tím dosáhneme? Ze strachu se stáhnout, odejít? To už kdysi bylo a tím nemyslím jen hafíky. Hanko, tady máš podporu. Pokud by se ti jakkoli dalo pomoci, většina hafíků to ráda udělá. Ale odchodem nic nevyřešíš. mimišák
Kate (13.06.2009 23:40:20) napsal: Jak to myslíš?Mojzinka (13.06.2009 23:33:43) napsal: Ať si každý myslí svoje!! !! !! !! Za pravdu se zde jen linčuje!! !! !! :-| :-| :-| :-| NEBOJ ADMINI.SE TO ABSOLUTNĚ NETÝKÁ;-) ;-) ;-) NĚKDO VÁM TO TU POTŘEBUJE PROČISTIT ABY MIZELI DOBŘÍ UŽIVATELÉ!! !! KONKURENCE JE KONKURENCE A BYZNYS JE BYZNYS…CHÁPEŠ?? ?? DÁL TO TU ZATÍM NECHCI ROZVÁDĚT.HEZKOU NOC.;-) ;-) ;-) MYSLÍM,ŽE DOTYČNÝ/Á VÍ O KOHO JDE.PA,PA.
Jak to myslíš? Mojzinka (13.06.2009 23:33:43) napsal: Ať si každý myslí svoje!! !! !! !! Za pravdu se zde jen linčuje!! !! !! :-| :-| :-| :-|
Ať si každý myslí svoje!! !! !! !! Za pravdu se zde jen linčuje!! !! !! :-| :-| :-| :-|
to se nesluší!To se nám nelíbí!Fujtajbl!>:-( !! ;-)
ODEŠLA VELICE LEHCE.JE TOTIŽ ADMINI.ÚPLNĚ NA JINÉM FÓRU :-D :-D :-D.;-) A TO FÓRUM TAKÉ POTŘEBUJE MÍT UŽIVATELE ZA TO PRÝ JSOU TOTIŽ PENÍZKY.....CO DODAT ?? ?? ?? ??
Aja (13.06.2009 15:12:15) napsal: POZOR!Prosím,toto je zpráva od Hanky 62,ale s fotem Jaromíry…8-} Souhlasím!!! já tomu taky moc nevěřím – to spíš byl nějaký humusák, který není nikde ani registrovaný, nemá ani křečka a tu slečnu, paní zná a našel si jí tady 8-} mě taky před barákem vypustili kola u auta a od té doby, co parkuju jinde, aby mi to nemohli tímto způsobem vyčítat, mi zase vyčítají, že můj pes kálí na zahradě a všecky enona jsou tam od něj.. no, k té zahradě patří asi tak 8 psů, co přes ní chodí a od nás tam byly 3 bobky, hned uklizený.. a samozřejmě mi to vyčítají důchodci, kteří nemají ani chlup doma, že..když se ohradím kvůli bobkům, vyčítají dále, že mi pes chodí na volno – přes zahradu vždycky u nohy bo v dosahu 1metru max.. oni prostě někteří lidé jsou zlí. při těch bobcích se na mě vrhli 3 a málem mě klepla pepka..ještě mi budou vykládat, že bych to tam určo nechala, kdyby mě ten jeden neviděl? té hanky mi je fakt líto :_/
Jaromíra (13.06.2009 14:51:02) napsal: JÁ NEVĚŘÍM ŽE TO POCHÁZÍ TADY OD NÁS…HAFÍCI.CZ TY SI MYSLÍŠ,ŽE MEZI PEJSKAŘI NEJSOU LIDSKÉ ZRŮDY:-D :-D :-D DOVOL,ABYCH SE ZASMÁLA!! !! MÁM TU ZKUŠENOSTI,ŽE NE KAŽDÝ SE ZDE STARÁ JEN O PROFIL SVÉHO MILÁČKA!! !! JE TU NĚKDO KDO POTŘEBUJE DOBROU PARTU ROZHÁDAT.ODEŠLO TU TEĎ VÍCE LIDÍ..PROČ A KDO?? ?? ?? MYSLÍM SI,ŽE VĚTŠINA JE Z OKRUHU ZNÁMÝCH.JEZDÍ I SPOLU NA VÝLETY!! !! ŽE BY TAKHLE DRŽELI BASU A VYKAŠLALI SE NA DALŠÍ SVÉ KAMARÁDY JEN PRO PROBLÉM HANKY?? ?? ?? A PROTO MI BOJUJEM PROTI FAL. PROFILŮM A UŽ SI NEMYSLÍM,ŽE JEN TOTO POMŮŽE!! !! JSOU TU I JEDINCI KTEŘÍ MAJÍ VÍCE PROFILŮ A VŮBEC NIKDO NEVÍ,KE KOMU VLASTNĚ PATŘÍ!! !! A TI SI TU DĚLAJÍ CO CHTĚJÍ!! !! !! JE TO SMUTNÉ,ALE JE TO TAK!! !!
POZOR!Prosím,toto je zpráva od Hanky 62,ale s fotem Jaromíry…8-} Souhlasím!!!;-D TOTO není z portálu www.Hafíci!!!Pejskaři toto nedělají.Prosím,a­bychom případně požádali adminy o prověření všech falešných profilů,tam je zřejmě ta osoba!!!8-| !! Aja.
Moji milí kamarádi. Tento profil vznikl jako naše rozloučení s portálem Hafíci, ale hlavně jako varování pro vás všechny, kteří zde v domnění, že jste mezi přáteli, píšete deníčky svým pejskům, píšete si vzkazíky a vyvíjíte další aktivity. Dnes se v našem domě ve schránkách spolubydlících objevil papír, jehož obsah je jednoznačně namířen proti mé osobě a mým psům. Jsou tam staženy z tohoto portálu některé deníčky, které jsem svým psům psala. Nejhorší na tom ale je, že deníčky nejsou v originále, ale jsou upravené. Některé věty vypuštěny, některé doplněny o sdělení, která jsem na portále nikdy nenapsala. Doplnění je vždy směřováno proti některým lidem z baráku, sice bez uvedení jména, ale snadno ztotožnitelné nebo vypovídají o tom, jak moji psi znečišťují barák. Mrzí mě, ža autor tohoto listu se nepodepsal, ač si dal se svým výtvorem takovou práci. Rovněž mě mrzí, že já byla asi jediná v domě, kdo tento list ve schránce neměl. Loučíme se s vámi a moc vám všem přejeme, aby vás nikdy nepotkala taková lidská zloba a nenávist, jako potkala nás. Hanka se svojí smečkou.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?