Diskuze PP

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

hravá micinka (18.01.2014 14:46:45) napsal: Ahoj, na co je dobré kupovat si koťátko s průkazem původu ?? děkuji Dobrý den Pokud si myslím dobře že to je průkaz že je kočička čistokrevná atd.Tak je to na výstavy.;-D
Kikina a Kočičky (20.01.2014 16:20:56) napsal: Dobrý den Pokud si myslím dobře že to je průkaz že je kočička čistokrevná atd.Tak je to na výstavy.;-D No vidíte :D Na to jsem úplně zapomněla. S kočkou, která má PP musíte chodit pravidelně na výstavy. ;-) Nevím jestli to je vůbec povinné.
hravá micinka (18.01.2014 14:46:45) napsal: Ahoj, na co je dobré kupovat si koťátko s průkazem původu ?? děkuji PP je průkaz původu, který dostávají pouze čistokrevné kočky. Když má kočka PP, znamená to, že má pravou povahu plemene a nemá v předcích jinou rasu nebo nějaké křížence. Když si koupíte např. Ragdolla bez PP, tak nevíte koho ma v předcích. Pokud si koupíte Ragolla s PP, tak dostanete celý rodokmen, kde vidíte rodiče a jiné předky. ;-)
Ahoj, na co je dobré kupovat si koťátko s průkazem původu ?? děkuji
PP - průkaz původu je vlastně rodný list zvířete. Jsou v něm zapsaní rodiče, prarodiče a praprarodiče Vašeho mazlíka, takže znáte jeho rodinu do čtvrté generace. Vystavuje se zvířatům (kočkám, psům, ale i králíkům, koním, a dalším zvířatům...) která pocházejí z organizovaného chovu. To znamená, že jsou známi oba rodiče zvířete a oba splnili podmínky čistokrevného chovu, takže je předpoklad, že se jedná o zvířata zdravá, typická a Vy máte jistotu, že Vám doma nevyroste kříženec. Nic víc tento doklad neznamená. Takže neznamená povinnost chodit na výstavy a už vůbec ne rozmazlenost zvířete ;-D Ale všechny kočky jsou krásné, i ty bez PP a nejmazlivější bývají ty z útulku, které jsou vděčné za hezký domov.
hravá micinka (18.01.2014 20:53:28) napsal: Děkuji a někde třeba píší, že koťata s průkazem původu jsou velmi rozmazlená, je to pravda ?? To už potom záleží na majiteli jestli koťata rozmazlí nebo ne. Ale skoro každý správný majitel by měl kotě naučit na styk s lidmi a měl by z něho udělat mazlíka. My jsme měli taky kočičku vymazlenou, ale bojí se cizích lidí, teda bála se, ale teď už se to lepší. Od některých lidí se dá pohladit. ;-)
Aniora a Jůlinka ☺ (18.01.2014 15:34:43) napsal: PP je průkaz původu, který dostávají pouze čistokrevné kočky. Když má kočka PP, znamená to, že má pravou povahu plemene a nemá v předcích jinou rasu nebo nějaké křížence. Když si koupíte např. Ragdolla bez PP, tak nevíte koho ma v předcích. Pokud si koupíte Ragolla s PP, tak dostanete celý rodokmen, kde vidíte rodiče a jiné předky. ;-) Děkuji a někde třeba píší, že koťata s průkazem původu jsou velmi rozmazlená, je to pravda ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?