Diskuze Prasklé Kopyto

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Teruli (22.09.2011 17:30:24) napsal: Ahoj .. Mám kobylu která má prasklé kopyto co mám udělat aby se začalo hojit a zpravit se volali jsme už kováře , ale ten říkal že se na to potřebují nějaké mastičky ale neví jaké nevíte někdo bližší u informace ?? V tomhle ohledu jsem docela nezkušená.. děkuju moc za odpověď :) Ahoj. Pokud se ještě potýkáš s prasklým kopytem tak pošli foto a ráda poradím. Kontakt najdeš zde. www.podkovarka.cz
Teruli (22.09.2011 17:30:24) napsal: Ahoj .. Mám kobylu která má prasklé kopyto co mám udělat aby se začalo hojit a zpravit se volali jsme už kováře , ale ten říkal že se na to potřebují nějaké mastičky ale neví jaké nevíte někdo bližší u informace ?? V tomhle ohledu jsem docela nezkušená.. děkuju moc za odpověď :) Ahoj. Pokud se ještě potýkáš sprasklým kopytem pošli foto a ráda poradím. Kontakt najdeš na www.podkovarka.cz
Teruli (22.09.2011 17:30:24) napsal: Ahoj .. Mám kobylu která má prasklé kopyto co mám udělat aby se začalo hojit a zpravit se volali jsme už kováře , ale ten říkal že se na to potřebují nějaké mastičky ale neví jaké nevíte někdo bližší u informace ?? V tomhle ohledu jsem docela nezkušená.. děkuju moc za odpověď :) Ahojky, nevím jestli se ještě potýkáš s problémem prasklého kopyta, ale kovář by kobylce měl prasklé kopýtko, také hlavně záleží v kterých místech, okovat vhodnou podkovou a zatmelit(jsou to speciální lepidla),nebo se poraď s veterinárním lékařem.;-).
Ahoj .. Mám kobylu která má prasklé kopyto co mám udělat aby se začalo hojit a zpravit se volali jsme už kováře , ale ten říkal že se na to potřebují nějaké mastičky ale neví jaké nevíte někdo bližší u informace ?? V tomhle ohledu jsem docela nezkušená.. děkuju moc za odpověď :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?