Diskuze PŘÁTELÉ A ADMINI

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (01.08.2009 18:18:07) napsal: Kačus (01.08.2009 17:39:35) napsal: HLEDÁ SE SÁRA!PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRA!Foto v jejím profilu!HLEDÁ SE,PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRINKA!728 284 3­39,POMOC!Ztratila se ti ta labradorka? Tak by to chtělo víc info, kdy a kde se zaběhla apod. já vím,už to vím,díky za upozornění,už to píšemdo inzerce!;-)
Kačus (01.08.2009 17:39:35) napsal: HLEDÁ SE SÁRA!PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRA!Foto v jejím profilu!HLEDÁ SE,PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRINKA!728 284 3­39,POMOC! Ztratila se ti ta labradorka? Tak by to chtělo víc info, kdy a kde se zaběhla apod.
HLEDÁ SE SÁRA!PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRA!Foto v jejím profilu!HLEDÁ SE,PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRINKA!728 284 3­39,POMOC!
Do profilu Aidušky sa dostala mapa do odkazov čiže prvé dve správy sme si nemohli prečítat napísali sme admini ktorí chybu odstránili pomerne rýchlo nakolko to urobili aj cez dovolenku velmi pekne dakujeme a si to vážime ešte raz díky Jarmila
Hafoj, přihlášení a odhlášení by už mělo fungovat bez problémů, smaž si soubory Cookies. Dagmar (24.07.2009 08:10:15) napsal: před rokem jsem dostala PC s tím tady se to zapne a tady vypne.Chtěla jsi ho tak se snaž.Nejdříve mě nějak nenadchl.Mám na hřbetě už pět křížkú a tak nejsem počítačová generace.Na hafíky jsem dostala odkaz od známé a začala se tady docela bavit.Přihlásila psa a začala si dopisovat s kamarády.Nakonec jsem udělala další profily.Vše co umím s PC jsem se naučila tady.Přidávat fotky a podobně.Dokonce jsem pochopila i jak funguje podle ADMINŮ tzv.kradení dárků od MICIN.Nebrala jsem to jako kradení a tak si myslím,že by naopak mělo být adminy oceněno,že se tady i lidi dříve narození něco naučí.Nevím proč by se nemohly dávat dárky i od MICIN nebo KONÍKŮ.Hodně lidí má i číči a koníka tak proč to všechno nepropojit.Spíš si myslím,že by adminy mělo zajímat,že znova nefunguje odhlášení a pořád se hlásí chyba na stránce a podobně.Dagmar
Dagmar (24.07.2009 08:10:15) napsal: před rokem jsem dostala PC s tím tady se to zapne a tady vypne.Chtěla jsi ho tak se snaž.Nejdříve mě nějak nenadchl.Mám na hřbetě už pět křížkú a tak nejsem počítačová generace.Na hafíky jsem dostala odkaz od známé a začala se tady docela bavit.Přihlásila psa a začala si dopisovat s kamarády.Nakonec jsem udělala další profily.Vše co umím s PC jsem se naučila tady.Přidávat fotky a podobně.Dokonce jsem pochopila i jak funguje podle ADMINŮ tzv.kradení dárků od MICIN.Nebrala jsem to jako kradení a tak si myslím,že by naopak mělo být adminy oceněno,že se tady i lidi dříve narození něco naučí.Nevím proč by se nemohly dávat dárky i od MICIN nebo KONÍKŮ.Hodně lidí má i číči a koníka tak proč to všechno nepropojit.Spíš si myslím,že by adminy mělo zajímat,že znova nefunguje odhlášení a pořád se hlásí chyba na stránce a podobně.Dagmar Milá Dášo!!stejně ti napíšou ,že to byl podvod a dárky kradený,tak jako vždy!! Na to totiž reagujou velice rychle:-)8-) 8-) 8-) Charlie8-}
před rokem jsem dostala PC s tím tady se to zapne a tady vypne.Chtěla jsi ho tak se snaž.Nejdříve mě nějak nenadchl.Mám na hřbetě už pět křížkú a tak nejsem počítačová generace.Na hafíky jsem dostala odkaz od známé a začala se tady docela bavit.Přihlásila psa a začala si dopisovat s kamarády.Nakonec jsem udělala další profily.Vše co umím s PC jsem se naučila tady.Přidávat fotky a podobně.Dokonce jsem pochopila i jak funguje podle ADMINŮ tzv.kradení dárků od MICIN.Nebrala jsem to jako kradení a tak si myslím,že by naopak mělo být adminy oceněno,že se tady i lidi dříve narození něco naučí.Nevím proč by se nemohly dávat dárky i od MICIN nebo KONÍKŮ.Hodně lidí má i číči a koníka tak proč to všechno nepropojit.Spíš si myslím,že by adminy mělo zajímat,že znova nefunguje odhlášení a pořád se hlásí chyba na stránce a podobně.Dagmar
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?