Diskuze Právo na správu profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla bych o tom vědět něco bližšího.
B+D-zástupce adavilky (07.01.2011 17:49:14) napsal: Máme to od samého začátku. Adavilka hlavní majitelka Badíka a já hlídací panice, když je adavilka v práci. Můžeš psát deníček, upravovat profil, přidávat fotky do fotogalerie. S touto funkcí jsem spokojená:-) :-) :-) :-) :-) :-) Chtěla jsem pomáhat vnučce s profilkem kocourka.Ona nemá moc času a teprve se to učí.Napsala jsem to synovi ať se pokusí dát mi právo na správu jejího profilu.Zadal tam můj mail ale prý se nic nedělo.
A zadal správný e-mail (ten, kterým jsi registrovaná na Hafici.cz)? Musí to být tvůj registrační e-mail, aby se načetl tvůj profil. Pak je tu další krok, nestačí jen načtení profilu, ale když se načte, musí se ještě "udělit možnost spravovat profil" - a to je všechno, pak už to funguje.;-) Uživatel11052Eva (07.01.2011 19:17:34) napsal: Chtěla jsem pomáhat vnučce s profilkem kocourka.Ona nemá moc času a teprve se to učí.Napsala jsem to synovi ať se pokusí dát mi právo na správu jejího profilu.Zadal tam můj mail ale prý se nic nedělo.
Máme to od samého začátku. Adavilka hlavní majitelka Badíka a já hlídací panice, když je adavilka v práci. Můžeš psát deníček, upravovat profil, přidávat fotky do fotogalerie. S touto funkcí jsem spokojená:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?