Diskuze Přeprava koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, pokud převážíš koně z kraje do kraje, měla by si mít vyšetření krve a modrý průkaz s platným očkováním :)
No bohužel někteří veterináři o tom taky vůbec nic neví, takže bych doporučovala raději tu evidenci, jistota je jistota :) Jestli tam budeš volat, napiš jsem pak prosím jak to tedy je :) děkuji :)
ale pro jistotu bych stejně zavolala na tu evidenci koní, já už tam takhle kvůli něčemu volala a opravdu mi pomohli, ale to je na tobě :) s tim odčervením je to určitě dobré :)
Romísek (05.07.2012 15:30:02) napsal: No bohužel někteří veterináři o tom taky vůbec nic neví, takže bych doporučovala raději tu evidenci, jistota je jistota :) Jestli tam budeš volat, napiš jsem pak prosím jak to tedy je :) děkuji :) No jelikož mám koně ustájeného u majitelky od které jsem soi ho brala tu vet. přímo nesnášíma radši na ni nechci mít ani kontakt... nepřevážím koně z kraje do kraje ale z okresu do okresu... očkování má... odčervený je a mám v plánu odčervit i jak ho dovezu domů...
Romísek (05.07.2012 13:17:45) napsal: Každý s tou krví tvrdí něco jiného, zavolej si tedy na ustřední evidenci koní telefonní číslo je: 469 681 135 a zeptej se tam, pak budeš mít jistotu a při převozu se nebudeš muset bát :) Ahojky můžeš tak jak už bylo řečeno a nebo se zeptej svého veterinárného lékaře, určitě ho máš, když máš koníka ten to bude vědět určitě. Budeš mít klid a jistotu.Pěkný den:D
Každý s tou krví tvrdí něco jiného, zavolej si tedy na ustřední evidenci koní telefonní číslo je: 469 681 135 a zeptej se tam, pak budeš mít jistotu a při převozu se nebudeš muset bát :)
makule (02.07.2012 12:36:36) napsal: Mockrát děkuju... jo očkování mám teď z dubna... co jsme ho očkovali a odčervený je taky myslím taik nějak... takže to je v sauchu... Opravdu moc děkuji... pomohla si mi ..:)))8-) Nemáš zač ráda jsem Ti pomohla, ale to očkování si hlavně hlídej, protože pokud prošvihneš datum posledního očkování, take tě to bude stát mnohem víc, protože koníka budeš muset znovu komplentě naočkovat (je to 3x)a pokud si koníka vezeš domů a nemáš jistotu jestli je odčervený tak raději zainvestuj a odčervy jej, hlavně jestli byl s koníkama dohromady. Ahoj a "Ať ti koně jdou!":-D :-D
Lucka (02.07.2012 11:44:46) napsal: Ahojky u koníka se opravdu dělá krev pouze, kdyby jsi chtěla na závody na přepravu ne.Kobylku jsem si také převážela až od Brna a krev se nedělala.I v očkovacím průkaze u Rama(pro jistotu jsem se dívala) mám dělanou krev opravdu pouze pro přepravu na závody jinak ne. Však očkování proti chřipce je povinné na to si dávej pozor, aby jsi v případě nákazy neměla problém.Jinak Ti přeji pěkný den :D :D Mockrát děkuju... jo očkování mám teď z dubna... co jsme ho očkovali a odčervený je taky myslím taik nějak... takže to je v sauchu... Opravdu moc děkuji... pomohla si mi ..:)))8-)
makule (02.07.2012 11:31:28) napsal: Prosím vás... budu si převážet toho mýho koníka z Přestavlk u Olomouce (Tršice) do Zdětína u PV.. co vše musím mít koník 1. přepravník 2. ridiče který má opravnění an převoz koní 3. musím mít u koně udělanou krev? apod. někdo mi říká že musí bt když se převaží Z kraje do Kraje a nebo nad 30 km sem slysela ze to nemusí ze musi byt pouze kdyz se jezdi na zavody tak ja nevim ... Tak co vše ještě musí mít nad očkování proti tetanu a chřipce... moc děkuju za odpověď už jsme fakt zoufalá Ahojky u koníka se opravdu dělá krev pouze, kdyby jsi chtěla na závody na přepravu ne.Kobylku jsem si také převážela až od Brna a krev se nedělala.I v očkovacím průkaze u Rama(pro jistotu jsem se dívala) mám dělanou krev opravdu pouze pro přepravu na závody jinak ne. Však očkování proti chřipce je povinné na to si dávej pozor, aby jsi v případě nákazy neměla problém.Jinak Ti přeji pěkný den :D :D
Prosím vás... budu si převážet toho mýho koníka z Přestavlk u Olomouce (Tršice) do Zdětína u PV.. co vše musím mít koník 1. přepravník 2. ridiče který má opravnění an převoz koní 3. musím mít u koně udělanou krev? apod. někdo mi říká že musí bt když se převaží Z kraje do Kraje a nebo nad 30 km sem slysela ze to nemusí ze musi byt pouze kdyz se jezdi na zavody tak ja nevim ... Tak co vše ještě musí mít nad očkování proti tetanu a chřipce... moc děkuju za odpověď už jsme fakt zoufalá
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?