Diskuze Přepravka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nevím, proč by se nehodily. Snad jen kvůli "čištění" (ještě jsem žádnou přepravku čistit nemusela, ale vím, že se to tak píše v knížkách, mimo to jim je vždycky vystelu starou látkou) Souhlasím s Dušanem, že taška je praktičtější, opravdu se líp nese. Ta příhoda s Julinkou je nemilá. Já jsem s proutěnou přepravkou jinak ale problém neměla, kočičce poslouží zároveň i jako pelíšek (hlavně v cizím prostředí), doma v ní občas i spí. ♥Aniora a mazlíčci♥ (16.11.2013 13:02:35) napsal: V nějaké kočičí knížce jsem četla, že se prý proutěné přepravky moc nehodí k cestování a hlavně k veterináři. Nevím už proč, ale prostě to tam bylo takhle napsané, tak nevím 8-} My máme doma pro kočku přepravku Linusa je taková střední. Má mřížky i vrchní otevirání, tak jestli chcete můžete se na podívat. Ráda bych poslala odkaz, ale teď nemám čas. ;-)
♥Aniora a mazlíčci♥ (16.11.2013 13:02:35) napsal: V nějaké kočičí knížce jsem četla, že se prý proutěné přepravky moc nehodí k cestování a hlavně k veterináři. Nevím už proč, ale prostě to tam bylo takhle napsané, tak nevím 8-} My máme doma pro kočku přepravku Linusa je taková střední. Má mřížky i vrchní otevirání, tak jestli chcete můžete se na podívat. Ráda bych poslala odkaz, ale teď nemám čas. ;-) :-) To mně připomělo jednu cestu autobusem s tehdy mladou první Julinkou. Použili jsme proutěný košík, který měla v oblibě. Ovšem v autobuse tomu bylo jinak. Pozdě mi došlo, že jí vadí, že z košíku nevidí dobře ven a také hodina a půl cesty bylo moc. Ona byla vždycky akční. Bylo to docela drama, jestli košík vydrží zuřivý nápor jejích zubů a drápů. Už jsem měl před očima, jak nepolapitelná, skáče cestujícím, nedej bože řidiči 8-} :_/ na hlavu a lítá po celém autobusu. 8-} 8-} Košík tak tak vydržel, ale dále byl nepoužitelný a já poučen, že nikdy více. Co jsem viděl ty proutěné kukaně s dvířky, vypadají odolné, ale špatně se nosí. Já používám nylonovou tašku, použitelnou jako batoh.
Ivee (11.11.2013 11:18:24) napsal: Zdravím :) Včera jsem strávila několik hodin projížděním e-shopů ve snaze najít vhodnou přepravku pro mou kočičku. Mám mainské mývalí kotě a předpokládám, že hodně vyroste a tudíž pro ni potřebuji větší přepravku než pro 'normální' kočky. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá tip na dobrou přepravku za přijatelnou cenu, popř. kde jste ji koupili? Při brouzdání internetem se mi spíš líbily látkové přepravky, přijdou mi lepší na nošení a taky útulnější pro zvíře, ale většinou jsou celkem malé...Popř. není tu někdo z Brna, kdo by mi poradil zverimex, který není předražený jako jsou ty ve Vaňkovce, kampuse či Olympii? :) V nějaké kočičí knížce jsem četla, že se prý proutěné přepravky moc nehodí k cestování a hlavně k veterináři. Nevím už proč, ale prostě to tam bylo takhle napsané, tak nevím 8-} My máme doma pro kočku přepravku Linusa je taková střední. Má mřížky i vrchní otevirání, tak jestli chcete můžete se na podívat. Ráda bych poslala odkaz, ale teď nemám čas. ;-)
Nemáte vůbec zač;) Tu látkovou máme podobnou téhle. Není to přímo ona (máme černou), ale je prakticky stejná:)http://www.akva-exo.cz/detail/pro-kocky/prepravky/nylonove/5440/ Když se dívám na ty rozměry, patří k těm menším, máme však docela mohutného kocoura a nemá s tím problém. Ale klidně můžete koupit větší, jestli máte strach, že by měla málo místa:) Takže za mě ji vřele doporučuju:) Přemýšlím, že jim koupím ještě jednu, jsou 3 a přepravky mají 2. Uvažuju konkrétně o téhlehttp://www.akva-exo.cz/detail/pro-kocky/prepravky/nylonove/7895/ Na úvoz určitě zajděte:) Mají tam skutečně levno a pán je moc milý. Nakupujeme tam už mnoho let. Ještě je dobrý zverimex u zastávky Soukenická-kousek od nových sadů. Tam mají obrovský výběr. Jmenuje se Pet planet a ten samý je tuším i na hudcově. Ivee (14.11.2013 22:45:31) napsal: Moc děkuju za typ a radu ;-) Skočím se na Úvoz určitě podívat... můžu se ještě zeptat, jakou konkrétně tu přepravku máte? Tu látkovou myslím :)
Andulka (11.11.2013 19:23:09) napsal: My máme proutěnou kukaň-ta je hodně prostorná, ale docela špatně se nese a je těžší než látkové přepravky (+kočka:D). Pro kocourka mám právě tu látkovou tašku-uzaviratelnou-a je skvělá, dá se hodit přes rameno a skvěle se nese. On je kus kocoura a v pohodě se tam vejde. Ale vím, že mainky jsou velké. Naše ragdollinka se tam taky vejde v pohodě. Kočičáci ji mají rádi, jen tak v ní lehávají. Skvělý zverimex je na Úvoze-nakupuju tam často. Mají i e-shop, zboží se dá osobně vyzvednout. V kamenném obchodě všechno nemají. Teď jsem se dívala na přepravky a mají opravdu velký výběr:)http://www.akva-exo.cz/chovatelske-potreby/pro-kocky/prepravky/ Jinak je dobrý a poměrně levný zverimex na Staré osadě. Moc děkuju za typ a radu ;-) Skočím se na Úvoz určitě podívat... můžu se ještě zeptat, jakou konkrétně tu přepravku máte? Tu látkovou myslím :)
My máme proutěnou kukaň-ta je hodně prostorná, ale docela špatně se nese a je těžší než látkové přepravky (+kočka:D). Pro kocourka mám právě tu látkovou tašku-uzaviratelnou-a je skvělá, dá se hodit přes rameno a skvěle se nese. On je kus kocoura a v pohodě se tam vejde. Ale vím, že mainky jsou velké. Naše ragdollinka se tam taky vejde v pohodě. Kočičáci ji mají rádi, jen tak v ní lehávají. Skvělý zverimex je na Úvoze-nakupuju tam často. Mají i e-shop, zboží se dá osobně vyzvednout. V kamenném obchodě všechno nemají. Teď jsem se dívala na přepravky a mají opravdu velký výběr:)http://www.akva-exo.cz/chovatelske-potreby/pro-kocky/prepravky/ Jinak je dobrý a poměrně levný zverimex na Staré osadě. Ivee (11.11.2013 11:18:24) napsal: Zdravím :) Včera jsem strávila několik hodin projížděním e-shopů ve snaze najít vhodnou přepravku pro mou kočičku. Mám mainské mývalí kotě a předpokládám, že hodně vyroste a tudíž pro ni potřebuji větší přepravku než pro 'normální' kočky. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá tip na dobrou přepravku za přijatelnou cenu, popř. kde jste ji koupili? Při brouzdání internetem se mi spíš líbily látkové přepravky, přijdou mi lepší na nošení a taky útulnější pro zvíře, ale většinou jsou celkem malé...Popř. není tu někdo z Brna, kdo by mi poradil zverimex, který není předražený jako jsou ty ve Vaňkovce, kampuse či Olympii? :)
Zdravím :) Včera jsem strávila několik hodin projížděním e-shopů ve snaze najít vhodnou přepravku pro mou kočičku. Mám mainské mývalí kotě a předpokládám, že hodně vyroste a tudíž pro ni potřebuji větší přepravku než pro 'normální' kočky. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá tip na dobrou přepravku za přijatelnou cenu, popř. kde jste ji koupili? Při brouzdání internetem se mi spíš líbily látkové přepravky, přijdou mi lepší na nošení a taky útulnější pro zvíře, ale většinou jsou celkem malé...Popř. není tu někdo z Brna, kdo by mi poradil zverimex, který není předražený jako jsou ty ve Vaňkovce, kampuse či Olympii? :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?