Diskuze přestěhování kočky z domu do bytu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My kocoura máme v bytě a o víkendu jezdíme na ves, tam běhá venku. Když jsme v práci, tak spí, ale večer mňouká, tak ho pouštíme ven. Tak záleží jestli váš kocourek je vykastrovaný.
kačka (22.04.2012 12:26:40) napsal: Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nemá kocoura,kterému se toto taky stalo,že se musela prestěhovat z domu do bytu,tak jak jste to zvladli.Chtela bych vědet,když jste v práci,tak jak toho kocoura zaměstnate tak,aby v noci spal.Prosím napište Děkuji:D
zdravím, my se za měsíc s naší kočkou stěhujeme do bytu a hrozně se děsím jestli se neztratí a vůbec jak bude reagovat.Je taková hrozně urážlivá a i když ví, že něco udělala ještě pak schválně něco provede.Hlavně je zvyklá že si lítá po venku kdy chce a ted máme jit do bytu kde nebude moct vůbec nic :P tak nevim bude to asi zezačátku dost zajímavé.
DObrý den, chtěla bych slyšet Váš názor. Máme rok a půl starou kočičku-vykastrovanou.Dříve byla jen doma, ale pak se naučila být venku a byla tam moc spokojená. Takto byla asi necelý rok, a včera jsem zjistila že se začíná toulat i přes hlavní silnici.A chytla jsem jí tam i dneska. Je to silnice asi ulici od domu, kdejezdí moc aut a je mi jasný, že když to tak bude i dál je otázka času kdy jí něco přejde:(( proto jsem jí vzala zase domu,ale když je sama tak pláče a chce ven a já nevím co dělat.KDyž jí pustím ven tak jí určitě brzo něco přejde a doma bude nešťastná:((
ahoj chceme se prestehovat a mame venkovni kocku vykastrovanou a kdyz ji zavrem doma tak place a mi nevime jak dostat kocku z baraku do bytu predem dekuji:( :(
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nemá kocoura,kterému se toto taky stalo,že se musela prestěhovat z domu do bytu,tak jak jste to zvladli.Chtela bych vědet,když jste v práci,tak jak toho kocoura zaměstnate tak,aby v noci spal.Prosím napište Děkuji:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?