Diskuze Přesunutí pořadí na přátelích

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

:-) :-) :-) Jééé, moc děkujeme. Bob a fany :D :D :-~ Radka (26.11.2013 20:00:47) napsal: Zkoušela jsem a funguje, Beníka máte přesunutého na první místo. Některé funkce nepodporují všechny prohlížeče.
Nejdou mi přesunout fotky u přátel. Kliknu na fotku, podržím a jedu s ní nahoru, ale pořadí se nezmění. Chtěl jsem přesunout Beníka (Janinka od broučků) na 1. místo, ale nejde to. Neví někdo proč?
fany (25.11.2013 18:24:17) napsal: Nejdou mi přesunout fotky u přátel. Kliknu na fotku, podržím a jedu s ní nahoru, ale pořadí se nezmění. Chtěl jsem přesunout Beníka (Janinka od broučků) na 1. místo, ale nejde to. Neví někdo proč? Zkoušela jsem a funguje, Beníka máte přesunutého na první místo. Některé funkce nepodporují všechny prohlížeče.
fany (25.11.2013 18:24:17) napsal: Nejdou mi přesunout fotky u přátel. Kliknu na fotku, podržím a jedu s ní nahoru, ale pořadí se nezmění. Chtěl jsem přesunout Beníka (Janinka od broučků) na 1. místo, ale nejde to. Neví někdo proč? Ja s tým nemám problémy ide mi to dobre presúvať:-) :-) :-)
fany (26.11.2013 06:57:04) napsal: Tak bohužel, mně to opravdu nefunguje Bohužel záleží, jaký máš prohlížeč. Mně to v Exploreru taky nejde, ale v třeba v Google Chrome to funguje. Nejspíš ti to potvrdí i admini a docela by mě zajímalo proč, když je Exlorer stále jeden z nejrozšířenějších prohlížečů
Rexík (26.11.2013 06:02:54) napsal: Zkoušela jsem a funguje mi to. Jakmile jsi s fotkou nahoře, tam musíš fotku pustit a hned vidíš, zda se povedlo či ne. Tak bohužel, mně to opravdu nefunguje
Zkoušela jsem a funguje mi to. Jakmile jsi s fotkou nahoře, tam musíš fotku pustit a hned vidíš, zda se povedlo či ne. fany (25.11.2013 18:24:17) napsal: Nejdou mi přesunout fotky u přátel. Kliknu na fotku, podržím a jedu s ní nahoru, ale pořadí se nezmění. Chtěl jsem přesunout Beníka (Janinka od broučků) na 1. místo, ale nejde to. Neví někdo proč?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?