Diskuze Příběhy, poznej plemeno a soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, posílala jsem příběh, asi před dvěma týdny, a ještě ho nezveřejnili, ani mě nekontaktovali, zda je špatný nebo já nevím co. A asi o pět dní později jsem poslala další, ale taky nic. Co jsem udělala špatně? o mám dělat, nebo kam mám napsat? A ještě... bude kromě fotosoutěží i nějaká kreativní nebo vědomostní? Ty by mě bavily víc :) A kdy se změní věci v nabídce bonusového programu? Chtěla bych si něco objednat, ale ne z toho, co tam je teď. Jak zjistím, kolik mám bodů v "Poznej plemeno"? Díky za odpovědi, Tea
Ahoj body v poznej plemeno: myslim, že se zobrazujou body jen těm nejlepším, myslim aspoň že to tak bylo, ale už jsem to dlouho nehrála:)
Tea (29.08.2012 00:50:55) napsal: Ahoj, posílala jsem příběh, asi před dvěma týdny, a ještě ho nezveřejnili, ani mě nekontaktovali, zda je špatný nebo já nevím co. A asi o pět dní později jsem poslala další, ale taky nic. Co jsem udělala špatně? o mám dělat, nebo kam mám napsat? A ještě... bude kromě fotosoutěží i nějaká kreativní nebo vědomostní? Ty by mě bavily víc :) A kdy se změní věci v nabídce bonusového programu? Chtěla bych si něco objednat, ale ne z toho, co tam je teď. Jak zjistím, kolik mám bodů v "Poznej plemeno"? Díky za odpovědi, Tea Možná tím, jak byly prázdniny, tak si admini dávají taky trochu volno a články zveřejní později. já jsem taky někdy před dvěma týdny jeden napsala, ale ještě mi ho nezveřejnili. ale minulý rok jsem to měla stejně :-D S těmy body nevím, asi se musíš dostat mezi první, abys to viděla.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?