Diskuze Příchod do nového domova

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nemyslím si že je to nejlepší nápad já jsem ko´tátko poprvé koupala když mu byly 4 měsíce ;-D ;-D podle mě by se kotě mělo koupat starší 8 týdnů ale mladší neee!!! </blockquote>
<blockquote>Natka11 (09.08.2016 15:41:17) napsal: dobrý den záleží kolik je koťátku týdnu;-) ;-) nemyslím si že je to nejlepší nápad já jsem ko´tátko poprvé koupala když mu byly 4 měsíce ;-D ;-D podle mě by se kotě mělo koupat starší 8 týdnů ale mladší neee!!!
dobrý den záleží kolik je koťátku týdnu;-) ;-)
Hanka (31.07.2016 09:23:57) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. S manželem se chystáme koupit nový byt a s ním i koťátko. Koťátko si chceme pořídit přes inzeráty. Moje kamarádka si přes inzerát pořídila ročního kocourka a ikdyž majitelé řekli, že je odblešený, tak se stalo, že i přes tyto slova měl blechy, dokonce i klíšťata. Tak jsem si řekla, že po příchodu koťátka do nového domova chci koťátko hned vykoupat, pro jistotu. :-O Sice je dle pravidel dobré nejdříve nechat koťátko/kočičku/kocourka porozhlédnout se po bytě, ale co když při tom bude všude roznášet blešky? :-O Proto se chci zeptat, zda by tolik nevadilo koťátko po příchodu do nového domu hned vykoupat. :-O Děkuji předem za odpovědi. :-) Hlavně nesmí být koťátku méně, jak 12 týdnů a musí být očkované a odčervené. Myslím, že od řádného chovatele si určitě blešky nedonesete ;-) a pokud si koťátko prohlédnete, určitě byste blešky našli. Není problém si na chovatele zjistit recenze, zda s ním a s jeho službami byli lidi spokojení. Pokud nechcete určité plemeno, nabízí se i útulek. Teď je bohužel všude kočiček plno :-(
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. S manželem se chystáme koupit nový byt a s ním i koťátko. Koťátko si chceme pořídit přes inzeráty. Moje kamarádka si přes inzerát pořídila ročního kocourka a ikdyž majitelé řekli, že je odblešený, tak se stalo, že i přes tyto slova měl blechy, dokonce i klíšťata. Tak jsem si řekla, že po příchodu koťátka do nového domova chci koťátko hned vykoupat, pro jistotu. :-O Sice je dle pravidel dobré nejdříve nechat koťátko/kočičku/kocourka porozhlédnout se po bytě, ale co když při tom bude všude roznášet blešky? :-O Proto se chci zeptat, zda by tolik nevadilo koťátko po příchodu do nového domu hned vykoupat. :-O Děkuji předem za odpovědi. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?